Veselé záplaty (22.8. - 28.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Aktivační doba stonku je fakt super.Přimlouval bych se kdyby se aktivace všech řádků sjednotila na 8.760 hodin! Alespoň by bylo o starost míň!o_O
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    jana151049 na farmě, až od 26.8 poslední díl ovocného poháru
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojek, dojde k úpravám a akční plodina do ovocného poháru se nakonec bude pěstovat na bahamce. K změnám došlo na základě vašich reakcí a reakcí dalších herních lokací.

    Danda
    PS: snad vás to tedy aspoň uklidnilo :)
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Veľmi dobrá správa - predpokladám, že aj pajdátko bude skákať na Baha, alebo zároveň aj na farme?
     
    evainfo, vilm4, burds a 1 další uživatel tohle ocenili.
  5. vladca

    vladca Stará škola

    keď pôjde všetko podľa plánu na 400 minipoliach ... bez KŠ, bez hnoja ... iba voda

    do utorka 27.08. cca do 20:00 pestujem na záplaty (iba stonka) ... 25300ks (treba 25000ks)
    v stredu ráno prvý zber kockového cukru do soboty 31.08. (iba stonka a šťavy) ... 18900ks (treba 19050ks)

    s použitím hnoja na záplatovú akciu (5 zberov denne) ... koniec už v pondelok cca 20:00 ... (otázne je či bude dosť hnoja)

    Myslím že dám obidve akcie ... samozrejme len to čo treba + bonus šmyk, šmyk, šmyk (niekde to vsuniem, možno na rúbanisko)

    EDIT: po zmene pestovania je toto už irelevantné :)
     
    raddre, vilm4 a alderonka tohle ocenili.
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahojík Milka, zatím čekáme na kompletní podklady. Až je budeme mít, rádi zveřejníme :). Ve 4. části měsíčního úkolu Fontány s ovocným punčem padátka nejsou a asi si mě možná nepochopila, ale na baha se stěhuje právě měsíční úkol Fontány s ovocným punčem.

    Díky Danda
     
    Naposledy upraveno: 21/8/19
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky všichni - upravila jsem vám potřebné počty na stonek a dekorky - nebyly tam zohledněny záplaty, které dostaneme na začátku akce a pak jako odměnu za položené záplaty.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Potěš mě koště! Ještě, že jsem neváhal a na mýtinu a divošku strčil prasátka a spustil kukličku(zlatou, k nezaplacení). V osm večer vysídlím prasátka i pár jabloní, které doplňují stav ve stodole a dám hortenzku. Na baha samo sklidím a mám dilema. Neměl bych dát stejně dlouhou i na baha ?- abych se nespletl a nesklidil si. Ale zase tam mohu otočit další zvěř a byliny, také sklizeň stromů by se mi rozhodila,tsss. Holt to budu řešit nálepkou na PC. Ještě, že jsem si upekl švestkový koláč, bude posilnění...
    Ahoj, Matlafousková! To je dost, že sem strčíš nos - bez tebe, Krákorky, Caseye a Kuželky je tu nuda. Také se poztrácela celá spousta dalších hráčů - pevně doufám, že hrají dál...
    Tož všichni - vyhrňme rukávy, vyčistěme si potřebnou obuv i nářadí! ;):)Jo, a nezapomeňte na roušku! Zítra bude padat i více hnoje a v tom vedru....:p:p:p:p:)
     
  9. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nejdřív zdravím do hyenova!A teď k akci:záplaty,jo?Ani jako!Od června mám zavalenou mašinu opravami,záplatováním a jinými hnusnými činnostmi,ke kterým se nedokážu přinutit ani z lásky,ani za peníze,a teď tohle!Kdybych tu akci dokončila,budu 80 hodin čekat na bednu?Tak jako vždy-nálepka a nazdar.
     
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    vilm4-áno-áno-máš recht ,já taky:music:
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se ke čtení dostala až teď, hlídala jsem vnoučka a pak po doktorech, takže příprava nebude žádná a tedy ani žádná akce, škoda, už je zasazeno jen do rána a pak z krátké by toho moc nevypadlo, vypadalo to tak pěkně a tetris mne bavil, zase škoda. Nu což nadělám, bude další taková
    :):music::p
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, já žádnou přípravu dělat nemíním, doba růstu je velmi nešťastná, počet miniher neskutečný, takže smolík, ten řádek jednou za tři a kousek dne si klidně nechám uniknout... BZ a TBZ získám postupně za práci na polích i ze stávajících řádků a bedny už nechci, i tak je jich hafo...
     
    Apachie1, -Kuteno- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem si zprvu pomyslel, že už vím, proč jedním z nejdůležitějších zahradních nástrojů jsou hrábě - protože někomu v RT zřejmě "hráblo" (souběžné pěstování více druhů akčních rostlin do dvou akcí současně na stejných plochách)...
    ...naštěstí se ale prosadil "hlas lidu" (rozuměj hlas hráčů z různých lokací) a jako odezva na naše "úpění z podpalubí" došlo k úpravě u akční rostliny Kostky hnědého cukru do srpnové Fontány ovocných punčů.
    Takže večer s klidem provedu úpravy ploch na Farmě (osadím to vším nejdelším, co mám) a zítra ve 14 hodin se do toho vrhnu, pokud tedy bude fungovat vše, jak je naplánováno.
    Nicméně je nutno podotknout, že o této akci jsem se dozvěděl jaksi mimoděk, protože jako nejnovější se mi v souhrnu akcí jevila akce se zvýšeným přísunem hnoje a teprve hledání příslušné diskuze odkrylo mému zraku též tuto pěstovací akci...
    Tož zítra do toho a půl je hotovo!;)
     
    dasa1143, danielka0000 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Matlafous je zpátky? Padám na kolena tváří k Východu!
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky Matlafousku - chybíš nám ty i tvoje trefné příspěvky!

    K akci a speciálně pro Pitrýska si převlékám maskovací kožíšek, když mi to tak sluší xD

    [​IMG]

    Něco málo udělám, pár odměn možná vyberu, ale hlavně nálepku chci umístit do skladu nálepek xD
    a 80 hodinový stonek ráda oželím.
    Stejně už mám ve všech stoncích a mazlících pořádný chaos a nějak už nemám chuť zkoumat jejich nejlepší využití, protože BZtka mne už (po 220 lvl) nezajímají.
    Všem, kdo do akce jdou naplno, držím palce!
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli tomu dobře rozumím,musím položit 500 záplat abych získal řádek na stonku, tj. v každé hře minimálně 4 kusy.To znamená maximálně 125 her.Minimálně zatím nevím,bo nikde nevidím kolik bude vzorů záplat s překážkama!
    To zas bude ukrutně zdlouhavý.o_O Ale co bych neudělal,pro tak suprovej řádek!!8)
     
    burds, Trepifajksl a jana563 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -pechfógl- Ani se z te kary nehni nebo ti ji mury z vedlejsich ubikaci slohnou, zujou ti tretry a jak se zitra nedostavis na start, tak po me pujde polovina duchodcu/zavislaku, jak ta povestna slepice ;)
    Decka, ja vas tak rada vidim! :inlove: MatysekKamilek, pepino1972, Trepifajksl, vilm4, Apachie1: radsi nadrobim pismenka do debatniho, protoze tady je zabava, jak v rodinny hrobce a nerada bych narusovala ne/mistni absenci emoci svymi proslovy :D
    Cekala bych v tuhle dobu uz aspon 15 stranek vysoce vybojneho cteni pri tom, co se dnes RT povedlo a tady se trepe v rohu par poslednich farmaru... o_O
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To víš,slabší kusy odpadají! Dokonce i Jezeďák to snad zabalil.:sleepy:
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 o_O Toz jak to tady ridis, predsedo, na levacku... :p I ucetniho jsi, koukam, vymenil! To uz plachnul i makak?
    Nejaky zbytek chlupatych jedincu mezi nasemi skvelymi damami registruju, ale kde se treba flaka ruzova kruta, slootr a co jste provedli s pajdou, smarja, ze uz neridi jehel a niti pajdani?
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    Fajn akcia ... konečne niečo, kde sa bude treba aj zamyslieť a nie len bezhlavo dodávať ;)

    Napestujem a nameliem asi tak kamión záplat a potom ich v kľude pozošívam, vyhradím si na to asi jeden večer.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.