Velkolepé vodní lyžování (3.8. - 8.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak na dokončení chybí 18 vest :(. To už počká na ranní sklizeň. Nebo, že bych se vzbudila v noci ? U skoro každé akce mám nějaký "budík v hlavě" ale jen, když nemusím vstávat do práce.
    Krásný večer a těm co ještě pěstují, hodně štěstí k dokončení.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak také hotovo ;). Všem rychlíkům gratulace a těm, co pěstují přeji hodně úspěchů a zdárné dokončení akce :). Pěkný víkend všem ;):)
     
  3. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, opět stejný problém, prostě se nepřipojím a nepřipojím. Tak třeba zase ve 22.19 nastane ta chvíle :p
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tulen1966

    A nebude to tím, že využití internetového připojení je na maximum, protože je připojených hodně zařízení, a třeba někdo něco stahuje nebo kouká na internetovou televizi a pro tebe již nezůstává volná kapacita ?
    Nebo dochází k většímu rušení pokud používáš wifi připojení, v určitou hodinu ?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak dopěstováno by snad bylo, ještě dosbírat pár pajdátek, zítra to tam naházím a nazdar ;)
    napěstováno.png
     
  6. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    no tak nějak to asi bude, protože ráno mi to jelo, jedině je divné, že všechno ostatní funguje, nicméně farma má asi velký objem dat ... a hlavně, že za stejných podmínek mi to nefungovalo jen včera a dnes, předtím žádné problémy nebyly.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966

    To chce pořídit lepší internet, nebo ověřit u poskytovatele, jestli to co platíš odpovídá dané rychlosti.
     
  8. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    ahoj, hotovo a jedeme dál dostodoly a nějakého úkolu, ty už tady dobře redukuji. všem hezkou hru
     
  9. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný večer, tak tuto akci nejedu, vyčerpaly mě "záhonky", vůbec v srpnu bude málo času, ale akce, kde budou body do "sezóny", tak ty se budu snažit plnit.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedl. farmě by jakž takž bylo napěstováno;), chybí jen pár kotvokád a lyží, tak na jednu plochu pole 2x1, ale chybí padátka, budu ještě dlouho pěstovat dlouhodobky, snad to dopadá do konce akce
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Jsem kousek za polovinou, mám vytočené 1x +1 a 100% do zítra. Teď to pojede, Ještě napěstovat 9000 kratších a pak už na noc budou ty delší rostlinky. S padátkama problém není, zatím postačují. Rychlíkům gratuluji, pomalikům držím palce, ať dokončí akci.
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nějak mi to nedalo a v půl 2 ráno jsem v polospánku sklidila a dodala posledních 18 vest [​IMG]
    Teď půjdou všude dlouhodobky, protože přijede dcera s přítelem na oběd a samozřejmě něco nafasují i domů. Klídek na farmě, ale fofr v kuchyni.
    Krásný víkend ;)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké velkolepé ráno všem :) v týdnu jsem pěstovala na baha, dnes brzičko ráno přišla na řadu hlavní louka a opentlované kolo dalo hodně bonusů ... to frčelo xD hlavně mě tlačil čas na rychlé vrácení dekorek na louku pro zítřejší ranní sklizeň, tím už vodní lyže neměly šanci ... bézetkáři to nemají lehké xD jsem spokojená, čekala jsem to horší, stonečky nachystané a teď držím palečky hráčům co ještě bojují ;)



    [​IMG]
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Kolo včera vydalo 24h/100% + MJS + 2x Jack, klasicky voda + hnůj :music:
    Ráno byla poslední sklizeň a je hotovo ;)
    [​IMG]
    Padátka s použitím 19ti žabáků napadala tak akorát :p
    Rada :
    kdo pláče že nemá Johna Citóna, tak já například téměř všechny získala při akci OaD. Vyměnila jsem je za květinové melodie :music:
     
  15. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    škoda že do stonků nejsou i nějaké ty akční dekorace.Bylo by to lepší i tak ale děkuji za akci :p.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké, byť deštivé odpoledne. KŠ jsem roztočila, dalo 2x 100 %, ale BZ. Asi došlo k šumu v komunikaci. Pustilo pak jen +1 na 6 hodin. Tak jsem sáhla do zásob, vytáhla bonus 100 % a čtyřem Jackům ubrala po jednom životě. Takto by bylo napěstováno už včera, ale dupla jsem na brzdu, protože SH a vrtulek moc nemám. I tak se budu muset chopit páčidla a mrknout se bednám pod víko.
    Aktuálně čekám na poslední otočku tymiánu a akční bude napěstováno. Pak už jen cca 695 kousků nezbytných pomůcek pro vodní lyžování. Už jsou zasazeny dlouhodobky a zítra ráno se bude sklízet. Je mi srdečně jedno, zda budu mít hotovo dnes nebo třeba v pondělí. Řádky jsou mé. 8) Pokud nedojde k nenadálým událostem (pád internetu, nedostupnost farmy apod.).
    Hotovsům gratuluji a těm, kdo jsou stále v akci, ať úspěšně doběhnou do cíle.
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.
     
  18. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Už taky hotovo, můžu plnit opět úkoly v družstvu. :)
     
  19. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak akce hotová
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky troskotám na padátkách.. ale řádky jsou dom, tak jen doufám že získám i poslední trofej.. tyhle akce se mi nikdy nepodařilo dohrát až do konce.. a tuhle jsem nezačala včas.. bude to překvapení jestli se dopídím do konce
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.