Velkolepé vodní lyžování (3.8. - 8.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    V pracovním procesu není čas, ptát se kdo je kdo.xD:cry: Tak to sadím od oka,proto ty přebytky.Jinak by bylo hotovo o 3/4 hodiny dříve!o_O
    Padátka jsem řešil plodinami,kterých sem měl ve stodole hodně málo .Dneska: [​IMG] :)
    Pro tyto účely mám zatím vyšlechtěnu lásku k SH u 32 plodin.(počítám všechny lásky k SH,i ty meněprocentní,cokdyby někdy v budoucnu přidali řádek či dekorku!):)
     
  2. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj, jde Vám přihlásit?
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    smoulinek123, mrkni do FAQ k akci nebo o pár komentářů pozpátku, byly upravené počty požadovaných dodávek. A už jsou díky šikovným spolufarmářům v komentářích i opravené počty.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - ahoj, ano, bez problémů. Zrovna jsem se přihlásila v samostatném klientu.
    Pokud ti to nejde, zkus třeba jiný prohlížeč (např. Edge) nebo samostatného klienta (nevím, v čem hraješ)
     
  5. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Taky mi nejde klient,musím hrát v prohlížeči
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gordonka, Kaolín, Petz - vy holt člověka dovedete potěšit! :wuerg:Já pošlu příště klienty na pochod do známého místa a budu si vrtět kolem a sadit a sadit a sadit...:music::music::music:
    Za hodinu sklízím a pak jdu do hajan, neb dnes byl opravdu, ale opravdu výživný den!!!!!!!!!!!
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dnes končím takto a zítra to roztočím :music:
    [​IMG]
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    aj som si všimla, že počty upravili a aj tak som nejak zasnene prepestovala dlhšie rastliny, keď som sa spamätala už som búrala dve SH pohnojené plochy, tie kratšie mám takmer presne, to aby ste mi verili, že počítať viemxD
    koleso nedalo nič, oboje lístky na točenie išli na 0 kusov, tak som použila bonusy zo zásob, ešte popestujem nejaké krátkodobky, keď to tak pribúda, potom vďaka prémiu jedným klikom vrátim plochy do pôvodného stavu a budem zotrvávať v Alpách:D

    nech sa vám darí;)
     
  9. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Ahoj Skali, klienta nemám, normálně jedu v Edge, teď zkouším i Google, ale celé odpoledne a večer se do hry prostě nedostanu. Restartovala jsem pc, wifi, kde co...
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    DANKA722
    Taky tak.U mně kolo také zadřený.Použil sem 200% do diamantu a aktivoval 6 Jacků!:cry: Na padátka sem dal ještě 100% do zlata.( na zvýšení plodin.) Ještě teď mi malé pole dává:[​IMG] 8)
    dodatek
    přepěstováno:[​IMG] :wuerg::cry:o_O
     
    Naposledy upraveno: 3/8/23
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tulen1966 - zkus se obrátit do dotazů na kolegu, přeci jenom je technicky mnohem zdatnější a třeba na něco přijdete. Já teď vyzkoušela i Edge, a chodí mi to normálně.
     
  12. tulen1966

    tulen1966 Aktivní autor

    Děkuji, Skali. 22.19 konečně průlom, jsem tam :p
     
  13. divozenkalesni

    divozenkalesni Zelenáč fóra

    Zdravím, chtěla bych se jen zeptat jaké požadavky musím splnit abych viděla akci? Hru hraji po x letech a vůbec nevím děkuji moc
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Y_n_O děkuji,našel a tohle je lepší.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Krásné dopoledne všem. Naivně jsem si myslela jak hezky postupuji, ale koukám, že jsem pořádný žabař. [​IMG] Ale nevadí, času je spouuuusta.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    moncicak 7070 -Bez kouzelných přísad avšak pomalu ale jistě , dosáhnem také konce akce .Přeci jde o zábavu ne o soutěžxD Za odměnu jsou bedny s podivuhodnostmi ,tahle akce by si zasloužila již č ll, dinosaury již nepotřebujeme...
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Líbí se mi řádky a do akce jsem se pustila, i když včera až po 19hod,protože mám stále problém se sem dostat a zjistila jsem, že je akce až po příchodu z práce.. tudíž jsem logickou dedukcí zjistila jak musím v akci pokračovat, na podporu jsem ,,opět" napsala tak doufám, že se na můj problém se sem dostat podívají.. a teď k akci..

    Nějaké bonusy včera napadaly z kola, tak se mi podařilo trochu rozpěstovat.. no a uvidí se jak to půjde, všem přeji hodně štěstí :)
    [​IMG]

    Edit: Jeden řádek je doma juchu :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/8/23
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo a stonky běží, moc se mi do akce nechtělo ale to budou ještě asi dozvuky dovolené.
    Přihlásila jsem se přes klienta ,někdy se nenačte vůbec,musím přihlášení opakovat a když zadám přihlašovací údaje je to věčnost než se farma načte. V pořádku to rozhodně nebude.
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, tak jsem se do toho dneska pustila s plným nasazením a teď si dám oddych :)
    [​IMG]
    Ať se vám daří a mějte krásný víkend ;)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087

    Problém se projevuje jak nebo s čím máš problém ?
    Nastává to když jsi v alpách ?
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.