Velkolepé vodní lyžování (3.8. - 8.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Šišmarja, já budu muset po půl roce zbourat prales... Snad se mi to podaří napěstovat, abych si potom nedávala všechny tituly, které se nesluší zveřejnit :)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/23
  2. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu jako vždycky.Obě děti s vnoučaty na dovolené v zahraničí tak mám, času spoustu.Uvidím kam dolezu.
     
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Chtějí toho moc moc MOC, zelené kapky pomalu ale jistě mizí, protože ty nekupuju, o vrtulkách ani nemluvím, tak uvidíme co zvládneme.
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tato akce mě nenadchla,právě naopak.To množství kytek a padátek je opravdu dost.Raději budu venku s Meg,toto počasí mi vyhovuje 21 stupňů je pro mě moc příjemných,nesnáším vedro a pečení na slunci.
    ;)Všem nadšencům této akce držím palce,ať dosáhnete všeho co si přejete:)
     
  5. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    No,to je nářez. Zdá se toho být nějak moc,ale do akce se pustím a uvidím.Řádek z párty lístkem by byl dost dobrý....
    Tak ať se akce daří všem,kde se do plnění pustí! :)
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Uf, téééda, to je masakr. :oops: Odměny sice dobré, ale počty kytek jsou neskutečné. Do akce půjdu, přemýšlím, že prubnu jen po řádek s party lítkem. Ale i tak to bude mazec. Bez přízně KŠ a vlastních bonusů to rozhodně nepůjde. Ke všemu je akce kratší o jeden den, než je obvyklé... Jdu udělat přípravu a uvidíme. Hlavně, aby vše fungovalo tak jak má...
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,to snad ani není možné udělat celé bez bonusu,no nevím je toho až až moc na mě tolik plodin a padátka no hruza.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak jak říkáte je to vážně mazec a čekala jsem další akci slabší odměny s tím, že si zase dáchnu :D

    Ale líbí se mi dva stonečky a to rozhodlo. Tak na baha to už zítra začnu na obou plochách a na farmičce zase v sobotu zruším jen hlavní
    louku u obřího kafča a uvidím, kam se dostanu :p Taky půjdu jen do 150ti dodávek a teď jdu promazat kolo, slíbím mu nový nátěr a
    pentle na lopatky xD :p všem kdo se do toho pustí držím pěstíky ;)



     
  9. babako

    babako Expert fóra

    Hezký večer všem farmářům,
    do akce jdu a pak uvidíme,třeba to zmáknu a bude,všem přeji hodně úspěchů,ať se vám daří..
    ;););)
    Hezký večer..:inlove:
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce se samozřejmě pustím, snad se kolo štěstí usměje a něco pustí, tak to půjde snadněji ;)
    [​IMG]
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Mám volníčko, tak to zkusím. Ale ty počty býlí mě tedy dost odrazují. Myslím, že nechci celé volno strávit u pc. Takže jako vždy: jak bude, tak bude, kam dolezu, tam prostě budu. A svět se stejně točí dál;)
     
  12. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Co jsem se po 5.ti letech k farmě vrátila, tak jsem nevynechala žádnou z akcí. Je pravda, že si mi v nich moc nedařilo, ale já si z toho hlavu nedělám, protože hraji pro zábavu a odreagování se od všedních starostí. O to víc mě pak těší, když si mi povede plnit akci nad stanovený cíl, jako tomu bylo v akci předešlé. ;) Takže do akce jdu a kam se mi povede dolézt, tak tam budu :D. Vyházím chlívky, zredukuju stromy a jdu připravit pole na padátka. Všem přeji úspěch v podobě stanoveného cíle;)
     
  13. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,:)asi to rozbehnem,aj keď stonka nič moc..ak nezatočím 100% na kolese,tak asi to nespravím a kupovať koše to určite nebudem...Držím palce všetkým a príjemnú hru prajem..:music:
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Dovolená radši dám nějaké vínko na té Moravě
     
  15. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    Krásný den, umělcovu zahradu jsem dal, ještě se mi z piccolky ukázal florenovník, první a jediný. Užijte si akci, já jedu krotit dravou zvěř na tábor.
     
  16. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Noc pěstování, řádky pokud nedávají floreny tak neoslní. Z pikolek a to jsem jich odtajnila 18 nebyl florenovník jediný a před tím z 35 také ne. Prales se mi bourat nechce a divoká také ne. Takže vynechávám jako umělcovu zahradu.
     
  17. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Jdu do toho, jen přemýšlím jestli pojedu na jedné farmě, nebo "opráším" i 2 náhradní. Teď jsem na nich dělala "zahrádku", protože minihra mě moc baví, ale bylo to dost vyčerpávající. Tady však minihra není, tek jen zasít, sklidit a dodat. Uvidíme...v telce seriály ještě neběží a nic jiného celý srpen na práci nemám.
     
  18. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    dufi40 já jsem za poslední dobu odtajnila plno piccolek, ale florenovník ani jeden, myslela jsem, že už tam ani není, protože získat jej je asi opravdu velká náhoda, nevím proč s tím dělají takové ofuky:oops:
     
  19. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akcej du jako do každé.ale je toho opravdu moc a bonusy nevím ,zda se kolo umoudří,ale co kam dojedu tam dojedu každá maličkost se hodí ,pochoppitelně bych chtěla alespoň jeden stoneček xD
     
  20. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Něco na tom je.Taky teď jsem měla dost pikolek a floreivnik žádný. Za poslední období to už bylo nespočet pikolek...a to strom dává pouze 1 floren....takže se stromem nadělají kolem toho drahoty...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.