Velký výbuch (5.3. - 11.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47 - abrakadabra ? :D

    PS: Také bych místo blinkacích smajlíků a několika vykřičníků uvítala třeba slůvko ahoj, nebo prosím....No, to už se dneska asi moc nenosí :(

    A k akci - poslední dvě otočky akční na Baha, takže odpoledne bude hotovo i na ml. farmě ;)
    upload_2020-3-10_9-26-47.png
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Skali, díky za pobavení.
    Hraji v Googel Chrome, manžel - Opera a ani jednou nás to nevyhodilo (raději jsem zaklepala na dřevo).
    Pěkný den a hru přeji Vám všem.
     
    GordonSargent, Peto121 a Skali tohle ocenili.
  3. vavi.

    vavi. Pisálek fóra

    kde najdu prosím sezonní obchod? děkuji
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vavi. - ahoj, vlezeš přes ikonu do sezóny a obchod je zde

    upload_2020-3-10_11-22-43.png obchod.png
     
  5. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Ahoj, tak já jsem před chvílí konečně dokončila na obou farmách.
    Momentálně hraju v Mozzile, kde je to v klidu, ale pokud zapomenu a přihlásím se v GCH, vmžiku mě to vykopne.
    Vím, že nám radili, že pomůže komplet přeinstalace, ale já mám dočasně jen jednu ruku a jsem ráda, že můžu aspoň psát :D.
     
  6. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte tak Akcia Dokončena Prajem všetkým úspešné dokončenie Akcie
     
    -migos- a -Jara05- tohle ocenili.
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    stále nemam hotovo
    z všude přítomného C19 jsem dostala virózu
    :sleepy:
     
    evainfo, zejdy66 a rastaman19 tohle ocenili.
  8. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    prosím potřebuji poradit myslím si že jsem akci dokončila ale stonek nemůžu odemknout chybí dvě dekorky kde jsem udělala chybu?Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - ahoj, Dortexploze (+) a Piñatové překvapení (+) jsou s přidaným bonusem, je tedy nutné je dát na plochu, vyčerpat bonusové sklizně (nebo zbourat hned, ale tím se připravíš o bonusy) a pak půjdou dát do stonku. Ostatní dekorace tam půjdou vložit hned, bo nejsou pluskové.
     
    -Jara05-, Y_n_O a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Skali,
    nemůžu najít,kam jsem ty dekorky dala.:cry:
    Jak moc by pomohlo,kdyby na kliknutí v parku se zobrazil celý seznam dekorek;)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
    Veselka tohle ocenil(a).
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Skali: abrakadabra .... napadlo mě hned jak jsem dočetla příspěvek od Pitrýska a hle, Skali to tam má :inlove:xD Pobavili jste...
    Když už mám od rána samé "dobré zprávy" ..... v půl 11 se dovídám, že mají děcka nucené prázdniny (mladší brečí, puboš se rozplývá, div se nerozplyne - kdyby jste viděli ten blažený úsměvxD), před hodinou kočka ukradla 20dkg salámu, tak dostala a teď se mnou nemluví, čůza, chlap volal SOS, bo nechal doma peněženku a trčí na čerpačce, auto dojezd 1 km, přijedu domů, malá usnula - ve 4 odpoledne, to je špatně, bude po nás skákat ještě v deset.... když se daří, tak se daří, ještěže se zítra nikam nevstává :pxDxD
    A jinak jedu na Google chrom a problémy nemám, ale asi to bude tím, že mám měsíc nový NTB.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak to je průšvih ,-)) abych mu předešel dávám plusové dekorace jinam než mezi ostatní dekorky. Z minulé a této akce např. na mýtinu. Pěkně si tam hoví, jsou vidět, nezabírají moc místa a po vyčerpání šup s nimi do stonku bez hledání ,-).
     
    zejdy66, duna.duna1 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nojono, nezbývá než hledat. Já je láduju na ostrov, v popředí mám pro ně místečko. Držím všechny tyhle potvory pěkně pohromadě. Ale i tak se mi občas stane, že se tam válí pár dní vysosané, bez užitku ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  14. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    aj dnes ma stále vyhadzuje z hry. má ešte niekto takéto problémy dva dni, mám všetko vyčistené. Dakujem
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    chrust1 - ahoj, je hlášený problém s vypadáváním ze hry - týká se to hráčů, co používají prohlížeč Google Chrome. Podívej se do technických dotazů. Je tam k tomu vlákno Odhlašování farmeramy - KLIK TADY

    Chyba je hlášená i zde - Chyba v prohlížeči Google chrome
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  16. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, akci už mám hotovou, ale zřejmě to bude moje poslední. Odinstalovat a znovu nainstalovat Google chrome si ani podle návodu netroufám. Dostala jsem radu nainstalovat si jiný prohlížeč, na fóru je sice návod na My Internet Browser, ale místo obrázků tam vidím jen odkazy IMG, tak těžko posoudit, jestli bych to zvládla. Jinak mě to odhlašuje tak často, že na poslání dárků jsem se musela přihlásit 6x a naráz nedodám ani jednomu trhovci. Tak se hrát nedá a asi to budu muset ukončit.
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, prostě velký výbuch v přímém přenosu.xD
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    medved222 - obrať se na kolegu do technických dotazů, určitě ti pomůže ;)
     
    medved222 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj medved222

    Obrázky už by měly být normálně viditelné, zapomněl jsem je uložit na naše uložiště.
    Co nejdříve přidám ještě instalaci Firefoxu.
     
    Y_n_O a Skali tohle ocenili.
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dobrý večer... pokud + dekorace nestojí za nic tak je nečerpám a a rovnou je vrazím do ... nebe ;)
    Jen je mi podivné, jestli ti, co si začali stěžovat na vyhazování, neměli už například před týdnem žádné problémy.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.