Velký vánoční flám (2.12. - 8.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PajaAd

    PajaAd Zelenáč fóra

    Sbohem přátelé farmáři, za tři roky u compu je toho až dost, tak končím. Přeji zábavnou hru a nenechte se dójit.:inlove:
     
    m2707 a -Pietro1976- tohle ocenili.
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    .Krakonoš. - na kolik máš legendu, máš domácí mazlíčky? Vím, že se vždycky snažíš co to dá, ale neboj bude líp...I ty to budeš dávat s prstem v nose xD:p;)
     
    lacrima, m2707 a zemanka01 tohle ocenili.
  3. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    PajaAd: je určitě škoda že končíš, 3 roky je dlouhá doba co jsi se věnoval své farmičce, třeba si to ještě rozmyslíš, pokud ne pošli při O&D , která bude jistě coby dup, něco začátečníkům , kteří Tvou podporu jistě ocení. Jistě si za ty 3 roky na své farmičce něco nasyslil a byla by škoda to tam nechat ladem;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    stonek dnes aktivován ;), už jen pár vypadávátek do prvních dvou úkolů a bude hotovo komplet :D
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    čarodějka007 -
    Asi máš pravdu, náhodné číslo je silný faktor. Já se potýkala se stejným problémem a to dlouho. Ale mazlíci (dráček, můra, sova, vrána) asi udělají kus práce....Jinak řemes. produkty mi absolutně nepomáhají. Kdybych slupla vše co je trhu, tak je výsledek spíš horší. A tak jedu jen mrkvový chleba..V tuto chvíli mám navíc 258 čepic a 268 balíčků. Na druhé farmě mám jen můru a sovu, a je to právě o ty prsa..o_O
     
    jaji, Witchy.D a lacrima tohle ocenili.
  6. sofrl

    sofrl Zelenáč fóra

    • Zo svojou žiadosťou sa prosím obráť na vlákno k tomu určené: Zasílání a výměna dárků. Ďakujem.
    ahojte, neviem ci spravne pisem a patri to sem, ale nasiel by sa tu niekto, kto by mal volny darcek a mohol by mi poslat mikulassku ciapku, este mi ich chyba 50 do ukoncenia akcie, vopred pekne dakujem :)
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem tedy zvědavý, kolik bude nakonec navíc těch mikulášských čepic a dárků :p.

    Je zajímavé sledovat rozdíly mezi čepicemi a dárky. Na hlavní farmě je to rozdíl okolo 20 kusů, ale na moji vedlejší farmě mám rozdíl mezi čepicemi a dárky 70 kusů a to je docela hodně ;). Vypadávání je tedy opravdu zajímavé sledovat :).

    juta: 14 454 / 14 000 ( chybí 0 )
    mikulášská čepice: 979 / 700 ( chybí 0 )
    mikulášský dárek: 1101 / 800 ( chybí 0 )
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj sofrl, sem to nepatrí, na to tu máme vlákno >Zasílání a výměna dárků<
    V ňom môžeš žiadať o pomoc s darčekmi, určite sa nájde dobrá dušička, čo rada pomôže.
    Držím palce a peknú hru prajem
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. šperková

    šperková Pisálek fóra

    béé asi nedokončím :) mám napěstováno, ale chybí mi 135 čapek. Za poslání děkuji :)
     
  10. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    mikulášská čepice: 531
    mikulášský dárek: 445
    toto mám zatím navíc, akce je hotova
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  11. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    [​IMG]
    tak zatím toto navíc :music: začala sjem ve středu odpoledne a v pátek bylo hotovo :music: , jak říkám akce na pohodu a to jsem se bála , že akci nestihnu ;), samozřejmě bez košíku
     
  12. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tak já mám navíc 285 čepic a 274 dárků, takže obojího skoro stejně ;) A to nemám na farmě žádné dlouhodobky :p Akorát na jedné ploše mám obrstromy a na zbytku zvířata (lišta, křeček, kočka...) :)
     
  13. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    akcia pre chvíľou ukončená, napestované som mala už včera, len som ešte čakala na darčeky
     
    evca190 a lacrima tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Ahoj, tak toto prozatím navíc, také jsem začínal ve středu odpoledne a v pátek dokončeno;), akce lehce splnitelná;)
     
  15. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, tak ja len zírám ako vám to padá.
    Klobúk dole, čo dokončili akcičku dávno a už pomaly asi aj zabudli, že nejaká bola:music:
    U mňa teda dokončená až dnes na obed. Brzdili ma zasa ako obvykle vypadávatká.
    No a to, čo mi ostalo sa ani náhodou nechytá na tie vašeo_O


    [​IMG]
    Držím pršteky, ktorí ešte bojujú.
    A samozrejme gratulujem tím,čo majú úspešne hotovo;)


     
  16. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,já jsem ztroskotala na vypadávátkách,moc mě to mrzí,prostě to nepadá,zítra mám denní směnu,takže mám smolíka,jsem fakt naprdnutá,chybí mi louskáček:-(
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vypadavatka delaji pohary, bonusy ze stonku, zpevacek John Citron (Noki) a taky sousedi...
    Rozdilnost by na konci mela byt 100 kusu na potrebny pocet, takze nemel by mit problem kazdy kdo stiha oboje s tim ze nema jednu vec... no a neplnit prvni ukoly, jen ty na dekorky, uz je ale pozde...
    Co ale vadi je umisteni stonku - chtel bych ho hned za urychlenim staji, je to presne to samy na vyrobny a jestli ho zase odklepnu na noc zbytecne, tak to bude skoda... kdyz uz ho nemuzeme premistovat, tak trochu logiky od RT by si ti zaslouzilo...

    Vypadavat ma 250 vypadavatek/den, v tuto chvili ma byt 1355 ([5.ukol]+305 ) nebo chybet 145, mam 2546 (chybi 0 ), mam 169% hotovo.
    Stav kytky : idealne 12641 kusu (2334/den, [5.ukol]+2641 kusu ), mam 14905 z 14000 (106% ).
    Zatim uplynulo 90% casu, zbyva 13 hodin.
     
    evca190 a skalara.v tohle ocenili.
  18. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    taky už splněno.
    Navíc mám 233 čepic a 290 dárků. Moc díky všem sousedům, posílali/y úžasně.
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Splněno má navíc 445 čepic a 545 dárků
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  20. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    tak teeda nakonec úspěch.. růže vypadávatka dohnaly,... to byl teda "flám" ..ale ty plochy.. ty vypadaji.. bez živého tvora.. samá hlína
     
    skalara.v a AsDYxC tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.