Velký narozeninový banket (21.1. - 29.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Zdravím.V této akci tedy nevidím absolutně žádnou zábavu,co už popsali hráči nade mnou,pokládání atd.je to spíš na nervy.Nu což,snad to nějak doklepu,ale příště budu vědět,že do podobné akce ani náhodou.;);)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  2. blanule13

    blanule13 Zelenáč fóra


    Mám to úplně stejně. Vše šedé i po výměně. Nejde s tím NIC. Takže končím, na tuto mini ,,hru" opravdu nemám nervy. To si radši budu sklízet jen tako_O
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    blanule13 - zdravím, pokud máš položené alespoň dvě dlažice a nemáš už žádné vhodné, které bys mohla připojit a měnit už nemůžeš, tak hru ukonči a začni novou. Pokud nemáš položené ani dvě dlažice a všechny výměny jsi už vyčerpala, nezbývá, než se obrátit na herní podporu a požádat je o pomoc.
    Jak psal Dob - na toto je potřeba dávat si pozor a alespoň dvě dlažice položit, než vyčerpáš všechny možnosti výměny.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na to mněl spíše dávat pozor RT!:cry:xD
    Zatím má nejlepší hra:https://1iq.cz/img/fJMn8/KYC5q.jpg
    Mohlo být ještě lépe,ale hra mi krapet blbne a dlaždici jsem dal špatně.:cry:
    Položeno 490 "záplat"!8)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - no, mohli třeba znemožnit výměnu, dokud nebudeš mít položené aspoň ty dvě dlažice :D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hlavně aby to nespravovali tak dlouho,jako Renza!:cry:xD
    Na druhou stranu,se mi zdá,že akce šlape lépe než v minulosti:)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak začínám u narozeninové svíčky nikde jinde se ani začít nedá.
    Pak už jen doplňuji či měním kombinace a když to dál nejde začnu znovu.
    Nevěřím že nejde hru dohrát, že už není žádná kombinace a položená je jen jedna karta.
    Tak hloupé RT není aby pustil do světa paskvil...
    Tož bádejte, bádejte...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf, tentokrát se mýlíš, stane se to. Viz předchozí příspěvky řešené podporou, nehneš se dál, šedo....
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dnes jsem udělala asi 176 her u výpliva (311 mincí). Zpočátku se mně nedařilo uchopit dlaždice jak jsem chtěla nebo potřebovala, ale nyní už je vše ok a domnívám se, že to byla moje chyba. Spěch se opravdu někdy nevyplácí.
    Zítra budu pokračovat i na mé farmě, snad aspoň pikolky mít budu.
     
  10. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Zatím odehráno 200 her, vybrána jedna piccolka ( křeččí past) a 95 mincí k použití. Snad získám ještě tu jednu piccolku. Plány byly optimistější, ale nejde to tak dobře, jak jsem si myslela
     
    -Jara05-, modro.ocko22 a marketka47 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    248 her, chybí košíky, ale řádek aktivovaný a druhá bedna v liště :) jsem spokojený ještě jednou chválím pěkný nápad s grafikou i odměny.
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám zatím jen 125 her, na kole mi nepadají žádné bonusy, tak to jde hrozně pomalu, mincí zatím 151, budu ráda, když se doplazím k tomu stonku, jinak všem, kdo má už hotovo, veliká gratulace.
     
  13. babina51

    babina51 Baron fóra

    Právě jsem vytočila +1 na 6hod. no konečně.Stonek bude večer,odebrány dvě picoly a 3hod.bonusy.Moje nej hra 70.To skládání je občas na nervy(zlaté záplaty).
    FA234....BAHA600
     
    -Jara05-, modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
  14. babka7

    babka7 Pisálek fóra

    Rada by som vedela či budem môct pokračovat v hre alebo nie lebo obrázky su stále bezfarebné dakujem
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babka7

    Pokud jsi vyčerpala všechny možnosti výměny a nemáš položené 3 dortové dlaždice, aby jsi hru mohla ukončit, budeš se muset obrátit na herní podporu. Jak kontaktovat herní podporu
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ja gotovy...

    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přehodnotila jsem priority. V současném režimu postupného pěstování zvěře a vyrábění produktů nebudu mít dostatek zvěřiny na chovatelskou akci v únoru. Zrušila jsem výrobní a chovatelskou louku, zasela akční plevel na pohopole, moc to nedá, kolo bylo skoupé už včera. Dala jsem 100% do zlata, spustila řádek, přidala vánočku. Až budu sklízet, aktivuju Jacka, moc náplní už nemá, ale teď se hodí... Pak se vrhnu na chov potřebných savců, ryb a plazů na únor.
     
    Apachie1, -Jara05- a goldedawn tohle ocenili.
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, zkoušela jsem zadat bonusový kód a píše mi to, že není platný nebo platnost vypršela. Podle ofi by ale měl být platný ještě měsíc (konec 23.2.2022). Jenže pak jsem si uvědomila, že 23.2.2022 určitě nebude neděle, takže je v ofi zřejmě chyba.
     
    Jonsdorf a burds tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305

    Omlouvám se, má tam být 23.1.2022
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  20. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Zdar. Mám Problém. Umístil jsem pouze jednu kostku a druhá mi už umístit nejde, využil jsem všechny lopatičky a všechny kostky jsou šedivé, takže nejdou. Ale musí se umístit aspoň dvě , aby se to dalo ukončit. To je jako konečná? Všeho mám dost a nedostanu řádek jenom proto, že nemohu umístit druhou kostku?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.