Velký lov na potraviny (11.1. - 17.1.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hotovo už mám asi dva dny a zrovna jsem aktivovala Jackův dárek. KONČÍM.-.-:mad::mad::cry:
     
  2. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Tak ja som sa vyšplhala ako sa dalo k "Najväčšiemu nákupu" a po vyčerpaní :phlásim, že končím :inlove:,
    aj tak som rada.
    Prajem pekný dníček
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Potřebuju vyrobit posledních devět ekotašek a dvě pevné. Na první ekotašku mi chybí 23 kusů akčního plevele, to zamrzí o_O Neva, času kotel, to doklikám a možná se na chvíli na ploše ohřejí i nějaké chlívky, než začne další akce :)
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásné ránko při nákupech :) brzičko jsem se dneska rozjela na pole, mezi sklizní točila kolem asi 600 lístků, bonusů bylo dost, tak jsem všechno vykoupila a akcička rychle hotová :p

    dasa1143 taky se mi to stalo tak tě chápu ;) ale já se včera trápila s novou Wi-Fi, která nešla připojit k noťasu -.-
    přitom do mobilu připojení bez problémů. Měla jsem doma hosty, tak to vzali jako zábavu, když se nemohli přihlásit se svým mobilem ani na hotspot (mě to šlo) volali na operátora a shodli se, že je v počítači nějaký blok a mám to odnést odborníkům - to potom nešlo připojit ani na tu starou Wi-Fi o_O Večer mi to nedalo, zkusila jsem to znovu a k Wi-Fi jsem se v pohodě přihlásila xD nechápu, ale všechno jede a nemusím přes mobil :p




    [​IMG]

     
  5. dasla

    dasla Rádoby autor

    dasa1145 jo to je ta technika, taky občas zápasím, naštěstí mi děti vždycky pomůžou - už nejsem žádná mladice a některé věci mi prostě už nejdou.
    Jinak hlásím také hotovo už včera, šlo to dobře.
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nákup je doma :D
    [​IMG]
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,aj už taky hotovo.

    [​IMG]
     
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak já ještě 1 sklizeň... takže až 3:38... nebo, že bych po SHáčkovala?
     
  9. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Práve som skončila, ešte uložiť bedne a čakať čo z nich vypadne.
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak i já jsem úspěšně dokončila lov na potraviny. Musím říct, že tak plný koš, jako má vlk na obrázku jsme nikdy neměli a to ani o Vánocích. 8)
    KŠ po mnoha pokusech dalo jen +1 na 6 hodin. Takže jsem jela s MJS, vodou a hnojem. Čtyři sklizně za den byly v pohodě - jsem vždy brzy vzhůru. Žádné extra vstávání se tedy nekonalo. Horko těžko jsem našla místo na dvě dekorky, které dávají bedny.
    Kdo ještě stojí frontu na potraviny, tak držím palce, ať se zdárně dočkají konce fronty.
    Hezkou neděli všem.
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Hlásím hotovo, trochu jsme cestovali a oslavovali, tak to tak nefrčelo. Kdo ještě nakupuje, tak ať se zadaří.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak ještě dvě ekotašky a dvě pevné (ale nechápu, jak může být papírová taška pevná, no nic, to jen tak...) a akce bude hotová. Zítra mám volno, takže doklikám a dám na plochy vyvětrat nějakou tu nedostatkovou zvěř a možná i nějakou kratší výrobnu, než si o faremních narozeninách stoupnu k troubě...
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    z piccol vzišlo medvedi kamoš a křeččí past -_-
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám nakoupeno. Teď ještě na opravdový nákup. Ale tak se mi do té zimy nechce... :)

    [​IMG]
    EDIT: z pikolek Festival světla a Nemrtvý poklad. Paráda :) Teď ještě vyměnit nové dekorky za méně výnosné a akce je opravdu dokončená ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/1/23
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím může mi někdo napsat počet a název dekorek.Díky
     
    Lišiak-Vuk, -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Sory tak blbá nejsem,ale tam je odměna Akce Velký lov na potraviny dva stupně a já ji nemohu najít,na ploše není páč jsem ji nenašla(proto jsem se ptala)děkuji
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mituli

    Tam žádná odměna "Akce Velký lov na potraviny" není nebo já tam nic takového nevidím, jsou tam dekorace
    Největší nákupní úlovek I - III
    Nákupní horečka I - III
    Čmajz! I - III

    K tomu patřičné upgrady dekorací.
    Jinak dle kolegů z podpory máš všechny tři dekorace na Ostrově pokladů, vylepšené na maximum a dávala jsi je tam včera večer kolem čtvrt na 9.
    Tak kdo je kdo ? :p
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - 8)8)8) !Na pána.;)
     
  20. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia ukončená. Prajem krásnu hru ;););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.