Velký lov kaštanů (8.11. - 14.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, pro mně jde tato akce asi též na druhou kolej, neb ani nevím, co je to ten hit, a kde ho sehnat, nyní dopěstovávám do stodoly a koukám, že se to trochu podobá recyklomatu, zase hned ze stodoly pryč, a kde jsou dodělané nějaké úkoly v družstvu, takto to nikdy nedodělám.
     
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Ahoj, budu šťoura, ale minimální (jak je uvedeno v tabulce FAQ) potřeba se určitě spočítat dá ,-) Jenže to by se muselo porovnat, která z variant dodání má nejmenší potřebu... jestli 60+60, 61+59, 59+61, 62+58, 58+62..... atd. A to celkem chápu, že se nikomu nechce dělat.... taky bych se na to vystolicoval ,-) Ale jde to ,-)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ehm, ehm... Z toho přehledu mne ještě bolí oči, takže čekám, až to někdo mladší, čipernější hodí do tabulky, co je třeba na 150 pozic - akční + padadla. Ten ošlejch mne fakt dostal... Nebýt to farma, tak vážně přemýšlím o léčbě Chocholouškem.
    No jo, ale kdo to má vydržet - jdu na to. A ten stonek až tak od věci není - tyto stáje jsou dost nekonečné na chov. Než to dozraje, je den v čudu. Takže sice žádný zázrak, ale bude-li , bude. Triko si honit nebudu. U stájí vždy doufám v nějakou růžovku a když ne? Nu, mám něco do vláčku.
    Hit je z výrobny Losí podium.
    Tož jsem spočítal(bez záruky), že na splnění 150 úkolů je třeba: 37 polévek,530 kaštanů a 18140 ošlejchu. Připočteme-li ingredience z polévky, je to : 27760 kytí a 1344 kaštanů. Při 6 dnech a 3 sklizních denně je to obsazení 513,potažmo více polí pro případ nepředvídatelné ztráty, dané požerem hladových myší.
    Prosím Makaka o kontrolu- více očí, více vidí a dva mozky to jistí.
    Ten zbytek jsem nepočítal - neb ve stodole mám a každý farmář by mohl mít také. Nižší levely holt pustí žilou krejcarovému kontu.
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  4. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    No já začnu a uvidím, spíš mě překvapilo, že akce není v kalendáři - je tam korálový útes II a ten nikde :eek:
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky vynechávám, odměny dost nanic, stonek také, upg továrny není, tak není proč se namáhat a plno pěstovat ;)
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    tak ten "ošlejch" mě nezaskočil, neboť vím, že: Cibule zimní nebo též ošlejch (Allium fistulosum) je cibulovitá zelenina z čeledi amarylkovitých. Lidově se někdy nazývá sečka.

    zaskočilo mě spíš, že, jak už uvádí Zoufálkov nade mnou, že se neobjevila inzerce na Korálový útes II, ale jakožto optimista předpokládám, že ten bude na Baha a bude zveřejněn o chvilku později - ošlejch máme zřejmě jako bonus xD
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    RT se chová, jako by jeho členové dávali ty kreslené odměny z vlastního majetku či vlastní kapsy.
    Řemeslné produkty, nářadí a tajemno, které dávno patří do dějin farmy, nepotřebuji.
    Dekorace s kaštany mohly být nádherné, ale nejsou, bohužel.
    Hurá, čeká mě další odpočinek. To se budu prima mít.

    evoku57 - vážně akci vynecháváš nebo jen tak, jako obvykle, laškuješ.
    :D
     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Většinou nebrblám, ale tuto akci nejspíš pojedu na pohodu, nebo vůbec nezačnu. Možná do nálepky půjdu. Uvidím, ale nadšení žádné. Jára
     
  9. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Medvanek: Neneee, ja další akci k tomu nechciii, jedna by jednou taky stacila xDxDxD Ale taky me to napadlo, jestli nas s utesem neprekvapi ještě na baha...
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    ja se spis obavam, ze kastany jsou takovy jako koralovy utes. Nekdo nahore se rozhod, ze je podzim, zmeni nazev na kastany, kdyz prece kastanovy radek je to, co spousta lidi nema a tak je ten skoro stejny nazev urcite nalaka. Jako bonus bude akce na farme misto na Baha, aby byla "zmena". Ale treba se pletu a na Baha nas ceka neco podobneho, stejne uzasneho :(.
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Přinášíme vám přehled naplánovaných akcí pro měsíc listopad......
    Pokud mě zrak neklame tak tam měl být korálový útes a tím pádem na Baha,zase je všechno jinak.
    Aby se ten korálový ostrov neobjevil za hodinku a do toho by ještě mohli pustit Renza ,OD a mimořádně děsivku xD
    Nevím, odměny nic moc,docela dost plodin,zvířat a to jsem ani zběžně nepočítala dodávky.Asi si udělám prázdniny ;)
     
  12. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    poslední dobou jsou všechny akce dost podobné, rostliny většinou délka 5-6 hodin, odměny většinou málo lákavé, ale co, zkusíme i tuto.... Dlouhodobé úkoly neutečou, horší je to s plněním stodoly produkty a zvířátky....tak ať se daří všem, kdo do toho půjdou
     
    aljanu, jezule, vilm4 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu... uvidím, kam dojdu....
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    protože je hodně kombinací, které můžeš zvolit k plnění a nikdo je opravdu nebude vypisovat a počítat ;)

    EDIT pro Casey27: šlo by, ale každý preferuje jiné odměny a pak by nás hráči mohli obviňovat, že jim to nevychází :oops:
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Kuželko,to ostatní ..tím myslíš triko,že ? Jelikož nic jiného mě už u tebe nenapadá xDxD


    super akce ! Je vidět,že s vymýšlením si dal RT pokoj.Na toto stačí tak IQ80.. no a my se nemusíme stresovat,zda na ty báááječné odměny dosáhnem.

    PS: spočítejte mě někdo prosím, kolik stačí padátek i akčního na řádek,ani to nemusí býti minimálně.Stále nemohu najít modrou kuličku do mé kalkuščotu.
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem dělala každou akci i když odměny někdy nejsou nejlepší tak se pustím i do této a co udělám, to udělám. Pojedu si v poklídku a v neděli na Svatomartinské víno i husičku si čas udělám Fajn hru a ať se daří. ;););)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A nemohly by to být ty kaštanové polévky ?
    Nahlásím k opravě :)

    Edit: tak ne, nemohly (bychom se upolívkovali) ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    no odmeny zadna slava tak si spocnu a dopestuji aspon co chybi tak vsem co se pusti do toho drzim palce
     
    aljanu a vilm4 tohle ocenili.
  19. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Skali - Kastanove polevky to nejsou, jen si spoctni, kolik bysme toho museli vypestovat na 120 polevek.... jde proste o ty jednotlive dodavky, jedno, zda se dodava polevka, akcni nebo neco z farmy ci baha.
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bez záruky
    Kompletně levá strana šlehnutí:
    260+100+260+160+260+260+260+260+260+360+385+420+260+260+505+260+260+260+260+700+720+760+260+880+ 700+260+260+780+800+800+260+260=hodně
    Kompletně pravá strana šlehnutí:
    260+260+255+325+260+260+420+260+260+560+260+260+260+730+260+260+260+260+955+980+1025+260+1190+260 +260+260+850+900+900+260+260=ještě víc
    Jednoduchá akce s krásnými odměnami.Obtížnost lehká!8)
    edit (celkem: 26780 kytek)
     
    Naposledy upraveno: 7/11/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.