Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Po ukončení akce za jedu od soboty na hlavní za 3 mince dál,odměny se hodí:pPadátka byla z okamžité sklizně vyšlechtěného šafránu,stačiy 2 sklizně.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    díky za radu, používám všechno, co jde, stěhuji 5 JC, dávám dlohodobky na noc, zvyšuji body a stejně to nefunguje.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    ze 4 TS "anakonda" - 2x manta /celkem mám 10ks/ a opět oranž,stáje do lišty.Ještě 5 her a mám stonek,dál nevím
    Mám stonek a 15-tou oranž.stáj koaly a 6-tého úhoře z "anakondy".Paráda !
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
    Helena1313 a davidson00 tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    No bowling buddy ti přáno.Já jsem ráda,že už to mám za sebou a znovu to fakt nemusím.Budeš si muset počkat až na příští rok.
     
    Y_n_O a Helena1313 tohle ocenili.
  5. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahojky,chci se zeptat v téhle akci jsou 3 dekorky a jen dvě jsou v odměnách 2x.
    Dekorka Žoviální útěk je tam jen jednou.Je to tak schválně,nebo je to nějaká chyba?
    Vím,mohu si ji vybrat za mince v obchodě,ale i tak je to divné.Dík za odpověd.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    law222 o chybu se určitě nejedná. Takto to bylo tentokrát nastaveno a také to tak zůstane. Občas je potřeba vyzkoušet něco nového. ;)
     
  7. ČAUČAU70

    ČAUČAU70 Zelenáč fóra

    Prosím o radu . Ve hře Jsem v 11 kole a stále mám otevřeny 3 pokusy a 3 mince. Kde dělám chybu ?
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ČAUČAU70 - ahoj, za každou odehranou minihru dostaneš tři hvězdičkové mince - to se nemění. Počet hledaných předmětů se postupně navyšuje až na 5 předmětů.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Radek zprovoznen, na krecci barbinarium chybi 94 hnedeho a 2.883 modreho nesmyslu (padatka jsou komplet), takze nebude treba ani kropit Shrecim slizem, ale vlece se to teda, jako smrad kolem Lostic :eek:
     
  10. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Není v tom logika. Fláknul jsem na 202 polí chřest a 65 pilníků vyjelo jako baba na jdoucího chotě z hospody. Tak proč dávají akční potvory tak málo? Někdy ani ne půlku. Dokáže to někdo vysvětlit?
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, viděla bych to na délku růstu - chřest 8 hodin v základu, akční 5,5 hodiny ;)
     
    Dob tohle ocenil(a).
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Skali, občas jsi mě po právu řádně setřela, ale teď jsi poněkud mimo. Chřest za 8 h na 202 polích dává 65 pilníků. Akčňata na 404 polích dávají za 5,5 h v průměru (už jsem jeden uvedl před tím, ale teď je ještě mizernější) 67,13 pilníků! Na srovnání snad nepotřebuješ ani trojčlenku...
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - jak myslíš, hádat se s tebou nebudu :)
     
    natram54321, Pitrýsek47 a Dob tohle ocenili.
  14. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Skali, to je odpověď na úrovni žáka 5. třídy. Jsi v pozici mentora hry a měla bys moje argumenty vyvrátit, nebo za váš tým uznat, že se prostě chybička vloudila. Stává se to i větším borcům. Tak co.

    Ale jinak, jdeme řešit jiné věci...
     
    Naposledy upraveno: 31/8/20
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No a což, nikdo snad není takový znalec přes růže. Než jsem se dopracovala k narozeninovému řádku, JC, šafránu a pohance. Takže žádný koeficient na určité kytky neexistuje. Pouze pravděpodobnost vypadávání. Testováno. Na normálních polích se výsledky lišily dost podstatně. Kdybych tam měla něco jiného podobně zkráceného, tak jsem možná na tom byla líp. Na poho už se ovšem se SH vypadávání lišilo. Je to odpověď hodna někoho, kdo dokončil základní školu?
     
    Naposledy upraveno: 31/8/20
    DANKA722 a Peto121 tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    nevidím nic, co by ti měla Skali z pozice moderátora herního fóra vyvracet nebo uznávat. Pokud čekáš, že ti tady někdo poskytne šance na vypadnutí předmětů u jednotlivých rostlin, tak čekáš marně. Jedinou možností, jak zjistit, kolik padátek ti padá z jednotlivých rostlin, je to vyzkoušet. Na to, že ti z plochy chřestu vypadne podobné množství padátek jako ze dvou ploch akční rostliny je jednoduchá odpověď. Prostě je to tak nastaveno a nejspíš k tomu měli v RT nějaký důvod. Obecně platí, že čím delší čas růstu, tím je větší šance na vypadnutí padátka. Ale nikde není napsáno, že ti z rostliny s časem růstu 10 hodin musí vypadnout dvojnásobek padátek oproti rostlině s časem růstu 5 hodin. Pořád je to jen šance. Pokud chceš šanci zvýšit, můžeš si na stromě moudrosti vylepšit runu Živoucí legenda nebo si sehnat Johny Citróny.
     
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jak už jsem psal - "jiné věci...". Tohle už mě vážně nezajímá.
    "Prostě je to tak nastaveno" - a tím končí diskuse. Ostatní je povídání okolo. Lidově "okecávání". Howgh.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Já s padátky problém neměl, s Laskavce spadlo 100% tedy 201 polí a 201 padátek ;)

    Fajn hru pezt
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A tak to já s pajdátky problém mám. Začalo to krásně a postupně přísun řídnul. Tak jsem se dnes odpoledne před nástupem do procesu proklikala nabídkou na polici v zásobárně, aktivovala jsem rostlinný bonus 100%, osela pohopole, ať mám kytky. Když neusnu (snad mi pomůže zůstat vzhůru Paul van Dyk), budu mít ráno napěstovaný potřebný zbylý počet na řádek. No a pak budu se šafránem při okamžité sklizni sklízet i pajdátka. Sice zase přijdu o nasyslené zásoby SH, ale čert to vem, stromy urodí, v bednách taky něco bude a kolo se občas zastaví na lepším políčku, než je jedle XXL, žlutá výrobna čehokoliv, případně oranžoví osli či pštrosi :)

    EDIT: takže mi vlastně můžou nastavit jakékoliv náhodné číslo, stejně to doklikám, i když na oltář RT přinesu určité obětiny, které mi dříve z jejich blahovůle, vlastně Farmavůle, byly poskytnuty 8) SH zdarma na stromech a v úkolech, v bednách, na kole, skleník na šlechtění...
     
    Naposledy upraveno: 1/9/20
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky to tak vidím, že když dám akční, vypadne méně padátek a když dám dlouhodobky, tak jich je víc, ale zase za cenu toho, že nebudu mít napěstované akční, abych celou akci dokončila, jinak všem, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.