Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím janar53,
    problém s mincemi se stále řeší a zatím nemáme žádné nové informace.
    Pokud je o hraní miniher, pokud nutně nepotřebuješ hrát (třeba proto, že máš na akci omezený čas), tak by bylo rozumnější počkat do vyřešení problému.
    Sice máme signály, že už se mince neztrácejí, ale já osobně počkám.
    Přeji příjemnou hru
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Ach jo.Měla jsem jít napřed sem.36 mincí v háji.Hra mne nebaví ,moc to neumím a asi se na to vykašlu.Tohle tedy není fér
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) chybička v akci se objevila, je tedy vše v pořádku ... jen doufám, že mi ty ztracené mince brzy vrátí, měla jsem jich už docela dost
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    podle toho co se stalo předpokládám následující.
    Omylem byl spuštěn skript na odstranění a náhradu mincí za kr, BZ, TBZ.
    Ve hře žádný problém není a nic se neztrácí.
    Avšak musí napsat opravný skript na vrácení mincí a to bude chvíli trvat, takže předpokládám (pokud nás RT nepřekvapí), že mince budou zpátky v pondělí
     
    kaolín11 a janar53 tohle ocenili.
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak som zvedava ci mi tych 63 minci vratia..ach cele zle:wuerg::wuerg:no a vobec ma nenapadlo si urobit sc za zamenene hviezdne toliare.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/20
  6. munny83

    munny83 Rádoby autor

    kaolín11 skvělý návod, alespoň jsem pochopila a dohrála první hru. Chuť však pokračovat nepřišla. Nechám tedy růst dále akční a uvidím zítra. Obávám se však, že to dopadne stejně. Všem přeji mnoho úspěchů...
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  7. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Dělá si někdo legraci ?!?!? 27 mincí z právě probíhající akce mi právě bylo vyměněno za krejcary a body, takže po 9 minihrách mám nulu
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    munny83
    Když byla akce poprvé byl sem natom úplně stejně.Pak jsem ale zjistil,že je to velmi jednoduché a už mi to tak nevadí. To na mobilu je ovládání daleko horší! Zde se musí používat myš a je to takový celý kostrbatý a nesčetněkrát se člověk uklikne a je to na ....... Než jsem přišel nato,že se daj kostky otáčet,tak to bylo k uzoufání!:cry:
    Jinak by mně tedy zajímalo jak se RT popere z celou situací.Po 31 hrách mám vybranou nálepku a 45 mincí do krámu.:wuerg:
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  9. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Tak moje radost,že jsem pochopila jak to hrát je fuč spolu s mincemi. Snad to dají brzo do pořádku a mince nám vráti. o_O
     
  10. klozka

    klozka Pisálek fóra

    Proč byly proplaceny hvězdičkový mice? Takhle si nic nemůžu koupit
     
  11. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    jana563 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Veverku jsem si vytočila, ale bonus žádný :p, tak jedeme klasika, ale jen tři sklizně denně, bo na 4 nevydržím být vzhůru, ale nějak to půjde. 15 her odehraných, zítra budou další bo mám obsazený mlýn a na ten drobátek nemá cenu nedat mlít SK. Ještě že jsem si za mince vyzvedla aspoň dva kupony, tak jsem o tolik nepřišla
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám veverku a jinak mince fuč.To by bylo aby se něco nepo......Můžem se těšit na pondělí až nás zavalí mincema.

    Už jsem zavalená.Hurááááááááááá
     
    Naposledy upraveno: 28/8/20
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    chybně vyměněné hvězdičkové mince byste již měli mít zpátky na svých herních účtech. Pokud se vám nezobrazují, tak se zkuste odhlásit a znova přihlásit do hry.

    EDIT: Hvězdičkové mince jsou připisovány postupně, tudíž se u někoho ještě nemusely objevit. Jakmile proběhne náprava u všech herních účtů, budeme vás informovat.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/20
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :cry: este nie su pripisane
    [​IMG] a po odhlaseni a znovu prihlaseni a vycisteni pocitaca je stav takyto [​IMG]
     
  16. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    mince sa vratili tak stav je momentalne 72 a odohratych 24hier..A ze dakujem:p

    Nech sa vam dari vsetkym..a pekny a hlavne predlzeny vikend.:p:p
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni - script na vrácení hvězdičkových mincí byl ukončen. Vše by mělo být již v pořádku.

    Přeji fajn hru
     
    jana563 a Skali tohle ocenili.
  18. -.Barbara.59-

    -.Barbara.59- Rádoby autor

    Asi jsem úplně pitomá, ale nedokáži tu hru pochopit a ovládat.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -.Barbara.59- ahoj, na video a popis akce jsi koukala ? A tady v diskuzi to dnes vysvětlovala na předchozí straně Chirroben a kaolín11. Zkus to prostudovat, třeba ti to pomůže ;)

    PS: v samotné akci je také nápověda (pod otazníčkem)
    náp.png
     
    Naposledy upraveno: 28/8/20
  20. burds

    burds Titán fóra

    Tak RT je hodný mince co mi zmizeli mi vrátili,všech 36 mincí.
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.