Velký útěk z vězení (27.8. - 2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Neumím vkládat do hry dlaždice, respektive nedrží na místě. Co zas himbajs dělám blbě?
     
  2. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Nefunguje platba přes TrustPay. V bance chyba není. Ověřil jsem si to. Chyba je u vás. Nebudu kvůli tomu ale vyplňovat vaše komplikované formuláře. Znechutili jste mi hru hned na začátku. Dík.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 27/8/20
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zdá sa, že to % vypadnutia padátiek je dosť veľké. 363ks... vyzerá to nádejne
     
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Skali

    Nevidím důvod, abych komukoli poskytoval svá osobní data. Prostě si dejte do pořádku svá platební spojení. Teď už je mi to stejně na nic, potřeboval jsem vyzkoušet rychlý start přes malý balíček.
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - nevím o tom, že by herní podpora chtěla po tobě nějaké tvé osobní údaje. Teď jsem osobně zkoušela platební metodu Trustly (bank payment) a platba prošla v pořádku - vše připsáno.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    zajímalo by mě jestli je nějaká novinka - zasadila jsem na poho pole a na každé mi to sebralo 3 semínka
    stalo se vám to taky nebo mě to obralo o poctivě vypěstované rostliny
     
    Naposledy upraveno: 27/8/20
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    elen45 - ahoj, to není novinka, na pohopole (komfortní pole) je třeba na osetí třech semínek.

    PS: můžeš mrknout do FAQ na vše o pěstování - Pole - velikost, výnos a plevel (klik)
     
    Naposledy upraveno: 27/8/20
    Pitrýsek47 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak to se omlouvám nikdy jsem si toho nevšimla, až teď při rozpěstovávání - asi to tam dávám když mám větší počet a neřeším to, ale ted jsem si toho všimla protože jsem měla od obou 80 ks a osadila jsem jen jednu plochu a 4ks mi zbyly na druhou (po 10 letech to zjistím)
     
    filomena1952 a Skali tohle ocenili.
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Fantasiro - kupujem cez TrustPay, občas to trvá dlhšie max 10 min., zvyčajne stačí obnoviť farmu a je to pripísané.
     
    Fantasiro tohle ocenil(a).
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak hurá do akce.Tohle se mi líbí.;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Zrovna dnes jsem hrála s vnukem klasikou hru Labyrint, i přesto že pokaždé prohraju, hrozně mě to baví a mám tréning, tahle verze je mnohem jednodušší, tak si připadám jako king, když jsem během několika vteřin hotová :)
     
    Cindy210178 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím,s pomocí kola a zelených kapek [​IMG] :)
     
  14. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pořád jsem ještě nepřišla na to, jak umístit dlaždici tak, aby držela na místě,, ani otáčet nejde. Máte někdo dobrou radu pro stařenku?
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  15. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj -pechfógl-,

    zkus postupovat podle tohoto návodu kde je i ilustrační video jak hrát celou minihru - KUK
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    pech... když držíš dlaždici u vstupu, zkus s ní popostrčit trochu dozadu a víc dopředu jako s beranidlem do brány hradu :) připojí se. Na otočení je tam kruhová šipka a na ni klikni.

    Mně se předmět neprosvěcuje, lítám tam jak hadr na holi :p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Neviem či sa to stalo len mne, ale toho väzňa môžete iba počas 1. pokusu vyhodiť, keď to vyskúšate 2.krát už Vám to nepôjde. Inak docela otrava keď ich hráte za sebou viac. Mohli ste dať ľahšiu hru ako záplaty alebo čosi takého... Akcia bude zase masaker na padátka takže na tom asi mnohí skončia. Ešte dobre, že padli dnes poklady, aktivovať jacka nech sa to ako tak stihne lebo odmeny za to stoja (výnimočne)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    nu což, zítra je taky den. Postarala jsem se o materiál, ale pokládání dlaždic nechám na odborníka. Jen, použito superhnojivo a lístky z vlastních zásob. Jeden Jack a koupen malý košík.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    DANKA722 a kaolín11 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  20. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zaujímavé, keď som to skúšal nešlo mi to :/ skusim zajtra
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.