Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    GordonSargent-s těmi bonusy to máš zítra skoro napěstované;)nám, co z kola bonusy sebrali to potrvá déle:p
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj ,tuto akci mám ráda a jdu do ní ,ale zda ji dodělám celou to nevím,je toho moc,prioritou bude stonek do sbírky,a pak co bude dál se uvidí nerada se vzdávám ,ale na jedné ploše bez pomoci košů,které teda nemíním kupovat a dostatečné zásoby zelených kapek ,a pravidelné sklizně si myslím,že se to nedá zvládnout.Ale nevzdávám se hlavní louku jsem poprvé za celá leta co hraji zbourala do základu,všude samá pole tak uvidíme,všem kdo se do hry pustily přeji ,aby jim to vyšlo a sobě vlastně také.Tak jsem zkoušela kolo šttěstí po 30 modrých a po třiceti zelených mimo kvanta žlutých ovčínů a několik skluzavek a chatrčí ,bonus ke sklizni nula,asi se mi kolo porouchala,prostě štěstí se ne a ne unavit tak tudy cesta nepovede .
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  3. vladca

    vladca Stará škola

    sadzí mám zatiaľ primerane ale lupu ani jednu ... zver a výrobne mám len na rúbanisku, padá to tam vôbec?

    EDIT: no hurááá ... konečne prvá a jediná lupa ;) (z červeného jaka)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  4. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak tuto akci mám ráda, procvičuji si tím mozkové buňky, aby tak rychle neodumíraly xD ale plnit vše nebudu, obr stromků mám 20 a to mi stačí xD
     
    evainfo, jezule a matlafous123 tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím kam napsat, asi do diskuze, rád bych pomohl s doplněním předmětů, ale ve screenech se mi neotevřou, vůbec je to fórum poslední dny podivné ,-))).
    Edit: klik a jsem v příslušném vláknu, to jo, ale tam nic nevidím, ani kuchyň, dvůr...
    jen písmo (text). A IMG.
    Edit2 to jsem zkoušel a nic, u někoho není vidět ani podpis.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
    evainfo, jezule a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, zkus to z odkazu, KLIK, taky mi to dělá, že se mi ze seznamu příslušná diskuse neotevře.

    EDIT: tak s tím ti nepomůžu... leda zkus kliknout na to IMG a dát otevřít v novém okně (nové kartě), to někdy pomůže.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ups. Jsem právě zjistila, že máme novou akcičku??? Nu což. Jak bude, tak bude. Obrstromy by byly fajn, ale.....
     
    evik.chemik a zahradnice4 tohle ocenili.
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja som sa tiez pustia do akcie ako do kazdej kam dojdem tam dojdem,notu by som rada aspon daky obrstrom lebo ziadny nemam :((((( snad sa mi to podari uff....ak nie aspon si prevetram mozgove bunky :D
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Díky moc Y_n_O za obrázky. Zrovna jsme přijeli na hotel v Temešváru a koukám, co nám to s těmi obrázky vyvedli. Aspoň část zůstala stejná, zbytek honem doučit.
     
    Naposledy upraveno: 12/12/19
    MatysekKamilek, davidson00 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jdu na chvíli spát a dnes spokojeně ;) Vlevo 16/20, vpravo 2.129/2.210. Určitě jste na tom někteří lépe, ale já se spokojím i s málem :)
     
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím ted jsem zjistil že je akce kolik toho je potřeba ? jdu do práce jen tak na rychlo jsem to prolítnul .děkujji
     
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,včera mi vypadlo z dvouzrnky a 24 stájí a 5 JC - 432 sazí a 3 lupy.Teď jsem protočila asi 20 zelenejch a 10 PL a velký kulový.Ani to nebudu zkoušet.Minule jsem si vytočila 100% asi 4 hodiny před koncem akce-nějak mi KŠ nepřeje.Neva,smířila jsem se s tim,že obrstromy nebudou,tak nebudu plejtvatxD Musim máknout ve družstvu.Namleto mám na 16+5 her.Chybí nálada a akční.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zadny bonus od rozvrzanyho kola stesti, takze jen 20 nastroju... to by jeste slo, ale 47 lup je o nicem, takze mozna misto rozdilu dam tu minutovku - nenajdu nic, ale nebudu to hrat hodiny... skoda, minule jsem se i diky napovedam nekam dostal, ted jde jen o to se doplacat na 85 her a nestravit na tom vanoce... doslova...
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jsem si vypočítal že při svém průměru získaných bodů mi bude stačit jen nějakých 300 pokusůxDxDxD
    No neber to,vidím to tak na druhou půli ledna.
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Sázím bez podpůrných prostředků a bonusů, pouze s MJS a bobkama.
    Za cca 1 den akce mám 26 her/2.727 b., což je asi 1/10 potřebného množství bodíků na splnění celé akce xD
    A to bylo 5 darovaných. Ale moc mi hledání nejde, zasněžený dvůr hraji pouze na hledání 10ti předmětů - tady se nechytám, nevidím, ruka pomalá... Jenom nechápu, proč musím na něco kliknout 3x, než to zmizí... Moc mě to nebaví.
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezmala 24 hod. od zacatku akce mam ve mlyne 80 nastroju, na dalsich 26 akcni kytku, dosla padatka a porad netusim, kam se s nahodou nebo bez ni dohrabu, ale hlavne kdo to odehraje...?! :music:
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak vás jdu trochu podráždit - nebudu mít za chvíli už žádný čas, tak jsem dnes vyplácala téměř vše SH a točila jsem akční kytku do zblbnutí a s kaštanovým řádkem jsem si pomocí vyšlechtěných karafiátů nadělala nějaká padátka navíc - takže ještě 4 minihry a budu mít stonek! No a pak už jen kam dojedu, tam dojedu....
    Všem hodně štěstí a pevných nervů a jeduuuuuuuuuuuuu
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, nějak vhodně motivuj potomče, úlevou z domácích prací nebo tak nějak podobně a on se obětuje ;)

    Tak, vlevo 30/34, vpravo 3.961/3.970. Teď budu až do pondělního rána jenom pěstovat, na hledání nebudu mít čas. Dneska, jak se vrátím z arbajtu, zkusím ještě udělat nápovědu pro tu ložnici, pokud se mi v pokusech objeví nějaké novinky a nepřipraví ji nějaký šikovný spolufarmář. Teď už musím vyrazit na potupák, povinnost volá 8)
     
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím odehráno 46 her.Levá strana ta bude a vpravo kam dojdu tam budu.Daří se mi doklikat 85,95.Nejlíp mi jde kuchyň tam dám 105, je to stejné jako z minulé akce jen přidali sáňky a sněhuláka.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, máš pravdu není nad správnou motivaci. A tou je pochvala. Jeminkote, minule ti to hledání tak krásně šlo, nechceš to zkusit znova? Za chvilku uvidí co ho čeká, příště asi dojde na osvobození od domácích prací, na pochvalu pravděpodobně už neskočí xD

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.