Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019) screeny atd.

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pezt, 10/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,

    toto téma slouží k prezentaci screenů a animací z minihry v akci Velká honička. Diskuzi o akci veďte, prosím, pouze v tématu Velká zimní honička (11.12. - 18.12.2019) / Diskuze.

    Děkuji.
     
    babako tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatím mám stodolu, na ostatním se pracuje...

    [​IMG]
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady je dvůr...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A kuchyně...

    [​IMG]
    Tady mi asi bude něco chybět, možná i u ostatních obrázků. Prosím o doplnění popisu co a kde je, dopoledne bych to ještě opravila. Pak už asi nepomůžu, zítra mám krátkou odpolední, tak budu doma až v deset večer a pak mám tři noční a to bych na ty obrázky asi moc neviděla... ;)

    Ale on se určitě někdo najde, kdo nahradí mne nebo Ašadu, která je teď někde v Transylvánii... xD
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  5. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Ahoj, tady je už komplet ložnice:
    [​IMG]

    Ostrov
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
  6. vladca

    vladca Stará škola

    [​IMG]

    EDIT: verzia č.2 po úpravách od irísek1960, Y_n_O, veselékopýtko ... ďakujem

    EDIT2: tak .. a idem na tých 112 hier čo mám ešte namleté ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
  7. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Když já to tam neumím zadat - mixér je ruční šlehač a ruční šlehač je metla, červená květina je vánoční hvězda, nad ní je chlebník a vedle mandarinka, žárovka tam myslím není ale je tam stropní světlo, alespoň myslím. Plech nebo rošt v popisu je gril a před ním na stole jablko v karamelu, recept je správně nákupní seznam, poleva tam není ale naběračka ano a vedle kuch. knihy jsou semínka
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vladca, děkuji.
    Snad pomůžu alespoň trošku.
    Vianočná ozdoba je u nás sváteční girlanda, nevím, jak u vás. Dva otazníky vedle kalendáře jsou chlebník a mandarinka. Pod nimi je vánoční hvězda. Kávovar vedle je u nás moka.Otazníky pod dortem jsou citron a sáček čaje. Ruční šlehač s otazníkem je u nás metla, ruční šlehač máme v poličce kde je u tebe mixér. Recept je nákupní seznam, plech či rošt je gril, poleva není nic, tam je u nás naběračka, to zelené pod struhadlem je stojan na vánoční stromeček, pod ním je káča (hračka). Džem je u nás dóza, solnička je časovač na vajíčka, kufr je vozík, otazníky vedle mouky jsou semínka, oriešky by měly být mandle, nublon je správně, akorát je to nálepka nublona. Vedle je závěsná lampa (i když je to lustr xD). Vedle paličky (hole) je deštník. Taky si nepamatuju všechno, ráno jsem moc nemyslela, jen klikala a teď nemám na pokusy namleto...

    EDIT: jo a pohár je stojánek na vajíčko.

    EDIT2: vedle peněženky je mycí houba, kuchařská kniha je u nás pekařská.
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
    Veselka a zahradnice4 tohle ocenili.
  9. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    vladca, irísek1960 - snaha se cení :inlove:
    Já přidám ještě scénu večeře - ta tu chybí
    [​IMG]
    A do předchozího příspěvku jsem domatlala ostrov, ať to máme hezky pohromadě :)

    vladca - ten list je zamilovaný dopis, nad harmonikou je perníkový panáček, vedle mléka dudlík. Džem = dóza. Klobása = vegetariánské párky. Ten cukrový dortíček za mlíkem je Košíček se santovou čepicí xD
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    veselekopytko, já si tě adoptuju i na příští hledání :) Děkuji velmi mnoho.

    Akorát teda marně vzpomínám, co je to v té pekárně v poličkách vlevo od klobásek. Nevíš?

    EDIT: sem to asi napsala, než jsi to tam dopsala :)
     
    Naposledy upraveno: 17/12/19
    veselékopýtko tohle ocenil(a).
  11. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Y_n_O - ten perníkový panáček asi ;)
    Tak a ráno může Ašada přijít vesele hledat, máme snad všechno :D
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    Jste moc hodní a šikovní, děkuji! Já začnu konečně dnes lehce s minihrami, při mém štěstí, až na to budu mít pořádně čas, tak tam budou zrovna ty ne moc oblíbené obrázky, ale myslím jsem hafo přepěstovala, plus asi budu muset řádkem dohnat padátka...je to pěkný maglajz, na pláži sníh... ten binec mi připomíná domácnost, ani na vánoční úklid nebo jakýkoliv jiný ještě nebyl čas :( Moc děkuji, ještě, že tak nestíhám, pomoc přišla v pravý čas, jste zlatí!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.