Velká hostina (31.5.2023 - 6.6.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já tušila, že to někdo zvládne ještě dnes :D.. a pak že to nejde :D gratuluji Farmářko :)
     
  3. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Na Bahama hotovo a teď čekám na prázdnou láhev.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Farmářka_X, gratulka :)
    jj není čas ztrácet čas, páč čas jsou peníze :D
    [​IMG]
    A první bedýnka je doma :D
    [​IMG]
    Tahle akce byla vážně za odměnu, na pohodu a se super odměnou, díky za ni :)
    Hodně štěstí všem ;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem začal o něco později budu hotov "až" po 19:15 Hod.Je mi stále divný,že celkem snadno příjdeme k tak dobrýmu řádku! Jindy stím RT dělá opičky a je třeba napěstovat desetitisíce plodin a zde stačí "pouhých" 10,000 ks!?!:wuerg:
    Jinak jsem začal na hlavní(2 ks),pak děsivka(2ks) a nakonec bahamka(1ks):)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem malý košík koupila a už mám hotovou děsivku i bahamu,:) jedu na hl. louce a tam budu mít na noc napěstováno na celou plochu a ráno budu pokračovat
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Koupila jsem malý košík ale stejně nemůžu zasadit ani na hlavní ani na hřbitově. Nevím proč:sleepy:
    Tak tomu už nerozumím vůbec, píšou tu, že dali 2 na BAHA, 2 NA HLAVNÍ A 1 NA HŘBITOV
     
    Naposledy upraveno: 31/5/23
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer, rychlíkům gratulace. Já začala na Baha. Jednu otočku jsem dala se SH. Pojedu na pohodu. Možná prubnu KŠ, ale jen tak lehce, aby nezatuhlo. Padátka mám ve stodole v plném počtu.
    Když pojedu klasiku MJS + voda, tak by mělo být do konce tohoto týdne hotovo.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    táto Veľká hostina je veľmí milé prekvapenie od RT, ďakujem:inlove:;), prvá bednička vydala 9 florénov, čo budeme s toľkými zlaťákmi robiť:D, oni už niečo vymyslia;)
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Do akce jsem se samozřejmě pustil ;)

    A už kolem 20 hodiny hotové :)

    Screenshot_1.png

    Gratulace rychlíkům :p
    [​IMG]
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] [​IMG]


    Ahoj, tak v tomto případě opravdu nebyl "čas, ztrácet čas" ;):p.
    Za mě veliká spokojenost ;). Hlavně jsem dnes měla štěstí na KŠ, které dalo 2x 100% do stodoly ;).
    Všem rychlíkům gratulace a těm, co pilně pěstují přeji hodně farmářských úspěchů, ať se vám daří.
    Dobrou noc ;):)
     
  13. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, koukám někdo už hotovo, někdo holt teprve začíná. Při náročnosti této akce to ale bude i tak záležitost maximálně na zítřek. Stonek super, to teda čučím, když si vezmu jak náročná byla akce ve které se dal získat floreňák, tak toto je úplná lahoda. Na co pak nám RT dává floreníky, jistě už ví kam je budeme cpát;). Pěkný večer všem.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak som nič nezmeškal a poobede by som mal mať hotovo ak sa nič nepokazí.Pajdátek už mám aj navyše.Gratulujem vám rýchliky čo máte hotovo.A ostatným čo sa ešte plahočíte prajem aby vám to odsýpalo;);).Prajem pekný deň.
     
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Gratulace rychlíkům, já teprve jedu na bubu. No hlavně, aby se každý farmář dostal zdárně do cíle.;)
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak tato akce byla na pohodu a stonek velmi příjemný ,bedýnka s floreny není k zahození ,za tuto akci si zaslouží RT velké poděkování
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož už nemám žádné bonusy, tak jedu na hl. louce jen voda hnůj, šetřím SH, ono to také půjde :)
     
  18. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo,akce pohodová,jednoduchá a odměny skvělé.
    Jen je mi divná ta stědrost RT. Ale co, hlavně že už stonek maká a to je hlavní.;)
    Akce se dá stihnout na pohodu i pro začínající hráče a to je fajn.
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hraji skoro od začátku farmy a tak pohodové se mi to nezdá:p:p:pKe stonku mám fakt daleko:(:)
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    fialová je nejlepší a floreny jsou fajn,a mléko navíc
    pohodová akcička,přeji všem zdárné dokončení:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.