Velká hostina (26.5. - 1.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

  2. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Od rána hotovo jupííííí :)
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hlásím taky hotovo,šlo to jak po másle.

    [​IMG]
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Taky hlásím, že mám již hotovo. Teď už budu využívat přístupnost bubu plochy a něco málo napěstuji do stodoly. Zase jsem splnila pár bubu úkolů a je potřeba dorovnat stavy.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dokončila jsem před 3 hodinama 8) nějak jsem zapomněla dát report.
    Větev na Stonku aktivovaná.

    Časomíra do konce akce 65 hod.
     
  6. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Dobrý , mám taky hotovo !
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, tak já mám taky hotovo.
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Fľaše majú prísť každých 5 hodín a ja od večera nič. Nemôžem začať robiť bubu farmu.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tabita56, jen jestli jsi je neumlel. Je dobré 5 ks, schovávat do fronty ve mlýně, na další plochu, její rozpěstování, máš potom víc kusů než 5. Je to tady opakováno při každé podobné akci.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hlavně ,že jsem psala,nezapomenout po12 hod vyzvedávat dárečky,od pátku jsem si vzpoměla až ted:cry:
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    libakos,nejsi sama.............:cry:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děvčata, můžu se k vám přidat do klubu ? :eek:
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Nejste sami kdo zapomíná, kdybych si to tady nepřečetl, tak bych také nevyzvednul xD
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Teprve začínám pěstovat poslední na plantáži ,ale myslím si ,že za použití pár věcí to hravě zvládnu.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/22
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět jsem si vzpoměla až teď když čtu příspěvky,no to by mě zajímalo kdo je pečlivý a nezapomíná :)zatím jsem si vzpoměla 2x :sleepy:Ještě že to není součást nějakého úkolu....
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    libakos - domnívám se, že dost farmářů s vyššími levely zapomíná. Asi odměny nejsou pro ně to pravé ořechové. Co kdyby příště tam RT dalo označení, že je "něco" připraveno k vyzvednutí - trojúhelník s dudlíkem by nebyl marný.:D:D:D

    moncicak7070 - přesně jak píšeš, ale kdybych byla v nižším levelu určitě by to budík jistilxD
     
    Naposledy upraveno: 31/5/22
  17. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    libakos
    Také s tím mám problém :sleepy:, ale není to nic závratného tak to asi v hlavě neudržím. Být tam Pikolka, dám si budíka xD
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Také zapomínám vyzvedávat. Škoda. Hotovo mám už nějakou dobu, ale vzpomenout si na odměny, to ne. Ach ta moje hlava. Doufám, že ostatní farmáři jsou na tom lépe.
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    taky zapomínám vyzvedávat odměny, ale co mě hlavně zaskočilo, je přes 1200 padátek navíc, když v jiných soutěžích je s padátky docela problém
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Poslušně hlásím, od jedenácté hodiny dopoledne mám finíto. Nebyl čas na report, měla jsem rande s vnučkou a dcerou před odchodem do pracprocesu ;)
    Kdo ještě bojuje s akčním plevelem, držím Vám pěsti pro štěstí. Ale špatně se pak píše, když je jeden zvyklý psát všemi deseti a včil je z něj datel :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.