Velká hostina (26.5. - 1.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Padátka mě příjemně překvapila. Teď jenom, aby další prázdné lahve přistály včas.
     
  2. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Takže na cintoríne žiadne +1 nebude , keďže sú tam len desivé produkty ?
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kamienak přesně tak.
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zacala som na bubu, uvidim ako to pojde. v sobotu som cely den mimo domu, tak to moc nepopestujem. dufam, ze zajtra vecer stihnem rozpestovat baha, nech najdlhsia rastlina rastie bez dozoru :) padatka padaju pekne, zo vsetkych troch poli mam 285 a to na bubu som mala tekvice ci co to bolo :D
    vsetkym vam prajem uspesnu hru :)
     
  5. _mysak_

    _mysak_ Pisálek fóra

    Ahoj prosím kde seženu prázdné lahve
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    mysak Ahoj, musíš počkat, až ti je systém opět přidělí, cca po 5 hod, na začátek jsme dostali 5ks, premium více.

    Edit: mysak, Není zač, ale zatím můžeš pěstovat akční, kterou si vybereš... a smaž citaci v příspěvku, jinak bude červený vykřičník.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/22
    michnaj, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Začala jsem zelenou ,napěstovala ,dodala na 8 misek a ted jsem nějaká zmatená,nemůžu najít lžíci abych získala žl.papričky.Jdu znovu číst.....
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    libakos: dočetla ses? měla bys ji mít po dokončení zelené v bedně.
    Edit: Že by ji zapomněli do bedny slavnostní večeře přibalit? Ještě, že nechtějí nůž a vidličku :D.
    Jsem tak v polovině žluté. Edit: hotovo
    Pěstuji fialovou.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/22
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pitrýsek-vím ,jen fakt nevím ,vše jsem dodala ,klikám postupně jestli jsem něco n

    evynechala, akční zbylo, já to asi nechám na ráno,uz hodinu do toho čumímxDTak uz to mám,ona se mi otevřela fialová a já trvala na žlutéxD
     
    Naposledy upraveno: 26/5/22
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Za 1/2 hod. sklidím poslední žlutou akční a půjdu na fialovou, snad půjde také tak dobře jako ta první. Dokonce ani v mlýně tentokráte nebylo žádné zpoždění, snad vše klapne tak, jak si přeji.
     
  11. michnaj

    michnaj Pilný autor

  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    fuha a je tu 1 rychlik :) Gratulujem michnaj ;) Ja som zacala az o 4h. Pohare mi pekne napadali 492 :) tak snad nebude problem ;) Sh mam Ks dalo aspon 2x +1 a este mam aj v sezone +1 (dufam ze to plati na akcnu ) Dako sa s tym popasujem aj cez mobil xDxDxD
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Fialový diel mám hotový.Už pozbieram rozpestované žlté papričky.Dnes by som ich mohol zmáknuť.Času je ešte dosť,ale keď som si vytočil 2 x 100 % úroda na 24 hodín tak prečo to nepohnať zo SH?Zajtra už pôjdem iba z bobkami a vodou tie zelené papričky:D:D.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem slavnostně vysela prvních pět rostlinek na bubupole. V práci sem to nestihla, stávkovala wifi a navíc jsem ze svačiny spěchala, vzala jsem si jen čtvrthodinu. Lidí jak psů, protože začala čtyřicetiprocentní sleva na grily a zahradní nábytek. Sodoma Gomora :) Chápu, že začala sezona, ale nechápu, kde všichni ty kulaťáky na nákupy berou? ;)

    Grauluji, michnaj :)

    EDIT: nezapomeňte, že v sobotu 28. 5. je denní dárek za přihlášení +1 na pole na 4 hodiny, tady se to bude hodit odkliknout ve správný čas 8)
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám taky hotovo - první fialovou chamraď :D, na baha už se rojí žluté papričky. Na noc snad budu mít na plné pole, zítra do oběda by mohlo být napěstováno a, stejně jako Kuteno, zelenáče na farmě nebudu nijak hrotit - lážo plážo a sběr hopsátek. Jenom nesmím zapomenout na vybrání bonusového políčka s kupónem na pomocníky. Hodí se každý...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo, nebylo zbytí ;)

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ako to ľudkovia robíte,
    ja som ešte nepochopila hru a tu už hlásite hotovo xDxDxDxD
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Velká gratulace těm co mají hotovo :inlove:. KŠ se na mě vykašlalo, ale jelikož akce začala teprve dnes, nervy nemám :) a jedu jak šnek. Uvidím, zda zítra použiju třeba Jacka, ale jelikož mám dopo rehabilitaci a manžel má narozeniny, asi to nechám až na sobotu, až bude klid. Za půl hodinky sklidím žlutou potvoru a pak pápá farmo a dobrou noc.
     
  19. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    fialové čili mám, ale prázdne fľaše nenabehli, tak nemôžem zomlieť fialovú omáčku, tak vlastne ani sadiť.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/22
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Filajovej fujtajbl úspěšně zaset na pidipole, můžu si jít na chvíli zdřímnout, než to dozraje. Mlíka už mám skoro splněný, takže po sklizni pohanky a lablabu budu zatím pěstovat, co potřebuju, než dopěstuju tu akční plevel na hřbitově. Pajdátek bude kotel navíc. To bude vejvar po konci akce, až to systém přepočítá 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.