Velká hostina (2.10. - 8.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Ha, konečne desivka ktorá je dlhá 8) mám tam iba hlavné pole a na tom spodnom až 2 plochy :music:;) takže pre mňa to je jasná voľba.
     
    maja.rada a vilm4 tohle ocenili.
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Rychlé přečtení,v hlavě zmatek , počkám si ,ono se to vždy nějak zvládne,jen mě přestávají bavit ty dekorky s upgrade,jsou to odměny do lišty.Škoda,že za snahu v akci v tomto lv je velké nic...
     
  3. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, obzvláště srdečně zdravím hraběnku z Matlafousova a Hyenova, nerozkládám se , jen se snažím dát všechny své zahrady do stavu zazimovacího a dokud země nemrzne tak nachystat si něco na pěstování, zasázet pár nových stromků a ještě nějaké ty terénní úpravy ... jinak pohoda a klídek. Ano, konečně akce podle mého gusta a nevypadá ani moc překombinovaně, trošku mě mrzí, že zůstane nevyužita speciální plocha a dvě plochy na Farmě - Divoká louka a Lesní mýtina, o Křišťálových vodopádech na Baha nemluvě. Takže je jasné, že do akce jdu, i když mi vypadnou dva dny... alespoň to bude trošičku adrenalinové.;)xDxD Jsem moc rád a děkuji těm, co to spočítali ( pro kontrolu jsem si to spočítal taky) a už jsme tady toho napěstovali i více, takže:"S chutí do toho, půl je hotovo a pak honem od toho."
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariejosefa - ahoj, věci zobrazené na talířích ne, ty jsou jen na parádu ;)
     
  5. lase2

    lase2 Magnát fóra

    jen dotaz, k čemu nám bude vonný prášek ? (dává ho dle FAQ dekorace Rajčatový pochod III) Nemá tam být náhodou něco jiného, pokud se dobře pamauji, vonný prášek byl v akci Svělný pochod...
     
    vilm4 a malanek70 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lase2 - ahoj, měla jsem stejné myšlenkové pochody a dospěla k závěru, že bude nejspíš potřeba do další akce. Uvidíme (zkusím popátrat) ;)

    Edit: Tak ne, žádný vonný prášek nebude. Ve FAQ řádil šotek (opraveno) ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/10/19
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, jenom jsem se chtěla zeptat, ty slavnostní špunty budou padat jenom z jedné plochy? Ve FAO je napsané padá z měsíční plochy. Druhá plocha se jmenuje houbový les.

    oprava padá z měsíčního pole né plochy
     
    Naposledy upraveno: 1/10/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix :inlove: No neeee! Hele na nej,... neztratil se, jen se musel prohazet listim z nory! :D Ahoj, stara vojno! Hehe, me to bylo hned jasny, ze i tak budes prskat, ze ti chybi spesl plocha a certvi co jeste xD Porad stejnej - to jsem rada. Ale o zazimovani a sazeni ani nemluv nebo ti zacnu zavidet! Ja jeste na nic nesahla, pac jsme se flakali 3 tydny v Chorvatsku, pak jsem rovnou capla chripku, ale uz se z toho pomalu hrabu. Zitra zacnu tetorizovat urady ohledne dotaci a na zahradu taky snad jeste dojde ;)

    coneznam Makak na nas normalne dlabe.... ze vy jste ho tu tyrali? -.-;)
     
  9. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no začnem a uvidím ako sa bude dariť a ak to nepôjde tak budem robiť ulohy dokončím z desivky čo pôjde
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. lase2

    lase2 Magnát fóra

    díky Skali;)
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Jako obyčejně tomu nerozumím.Tak začnu a ono se to vystříbří.
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    FAQ jsem četla 2x a stejně jsem přesně nepochopila jak a co. Budu prostě pěstovat a dodávat, ono se to nějak vyvrbí. Většinou, jak začnu s dodávkami, tak mi princip dojde a už mi to složité nepřipadá.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lase2 - nemáš zač. Ještě jsem to před chvilinkou doeditovala (prášek nebude - zůstal v tabulce od minula ;))

    davidson00 - ahoj, ano, špunty padají na měsíčním poli.
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Njn, hraběnko, to se nesmíš divit. Přijedeš vyhřátá z Chorvatska a hned do drsného kraje, zvaného Vysočina a divíš se, že máš chřipku. Že Ty jsi zanedbala prevenci trnkových kapek, to se hned něco nalepí.... ale znáš to, léčená chřipka trvá 7 dní a neléčená týden, to dáš. Tak terorizovat úřady se Ti zachtělo? Tak jen houšť a větší kapky..... ;):)xD
     
  15. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Teď mně chybí asi 200 padátek na brašničky v právě končící akci, takže předpokládám, že u této překombinované akce bude taky něčeho přebytek a něco, co zkrátka bude chybět a nebude to v silách hráčů (bez nákupů) získat. V nedávné akci bambilion vidliček navíc, nožů nedostatek atd. Takže žádná velká očekávání, ostatně jak poslední dobou již tradičně. Ať se daří trpělivým, mně už je to nějak jedno.
     
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Řádek je úžasnej,jen ty mozky by měli být v hlavě,třeba by je napadlo něco neokoukaného,něco nového [​IMG]
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Až bude ve FAQ co dává upg dekorace o_O, kterou v této akci získáme, tak teprve potom se rozhodnu, zda akci pojedu, tak prosím modiky o rychlé doplnění
     
    Jonsdorf a vilm4 tohle ocenili.
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - samotný upgrade nedává nic, a to co dávají upgradované dekorace ve FAQ je - je potřeba to dočíst celé až do konce (najdeš to pod informací co dává řádek)
     
    evainfo, vilm4 a Skali tohle ocenili.
  20. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Přečetla jsem 2x a nic co by mne motivovalo akci vůbec začít. Jedu úkoly do stodoly a při děsivce musím nakoupit ještě pár věcí v obchodě, bo mi chybí do řádku ;). Takže pauzaaaaaaaaa :D8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.