Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tady jsou samí rychlíci!
    Někteří už mají přes 70 tisíc kusů plodiny, jiný už mají i odehráno.
    Já zatím odehráno jenom 12 her do soutěže, kolo štěstí sice nedalo žádný bonus, ale za těch 250 zatočení, to bude i pár set jednotek superhnojiva, kterého kvůli soutěži padlo spousta, tak snad se umístím :)
    Zatím teda takhle, nová scéna odehrána 4x, než jsem se dopracovala na plný počet
    [​IMG]
     
  2. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj pezt, prosím ťa ako sa dá dosiahnuť "doba zrání s sh" cca 25 min.?

    edit: ďakujem, mám prvé dva "zázraky" preto ma ten čas zmiatol :)
     
    Naposledy upraveno: 9/9/22
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak je to dokončeno

    Screenshot_1.png

    Už se zase věnuju dekoracím :p

    Ahoj kamienka

    Vánočka, bílá nevinnost, 3 řádky, které zvyšují účinnost SH a dekorace zkracující růst plodin, a je to ;)

    Fajn hru pezt
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já budu ráda, když se dohrabu pro stonek. :p Poslední dobou nějak vůbec nestíhám, ale hledačky mě vždycky bavily. Ovšem nesmím to udělat jako posledně, když jsem si nejdřív napěstovala a všechny hry odehrála najednou. Pak už mi z toho cvakalo v hlavě a ze spaní jsem mumlala "vědro, stranový klíč, myš na klíček..." :)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nojo, rychlíci už mají hotovo.... já už konečně rozpěstovávám :D
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už mám čo to napestované tak že na dnes stačilo.Zajtra budem pokračovať.
     
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    konecne rozpestovavam na oboch poliach. po nasadeni mim ostalo 28 akcnej. namlete nula :D :D aspon ze padatka mi tentokrat padaju celkom pekne :) mam ich 418, co je dost v pohode u mna :) :) :)
    chvilku to potrva, no stonka bude. o mega strome mozem akurat tak snivat. tak ako vzdy si minihru necham na posledny den, hru na fore ignorujem :)
    no este sa moze stat, ze sa na to vykaslem a budem si pestovat zemiaky xDxDxD
     
  8. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte,
    moja veľmi obľúbená akcia :inlove:,
    riadok v nebi nedám,ale aspoňpre zábavu :inlove::inlove:
    Všetkým veselú hru prajem
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zatial takto:
    [​IMG]
    Pokracujem zajtra. Dopestujem, ale ista nie som, ze dokazem vsetko odohrat, len dufam, ze ano a ze budem mat akciu z krku prec.
    Dobru noc!
     
  10. filomena1952

    filomena1952 Pisálek fóra

  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se picnu. Rozpěstováno, zaseto na pidi a já nána nějakým něšťastným zpúsobem kliknu místo na obyčejný hnůj na kapky... Co už. Než to dozraje a přesadím na pohopole, aktivuju poslední zlatý bonus na rostliny a i když se tím připravím o pět procent urychlení SH, jdu do toho, dokud budou kapky stačit... Za blbost se platí :D
     
    Naposledy upraveno: 8/9/22
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no tak jak jsem už psala tuto hru nemám ráda,můj průměr bodů je 85,dvakrát bylo jen 40 bodů
    v levo 12/13 miniakcí ,v pravo 900/975
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja budem rád keď akciu zvládnem do 90-ej mini hry.To hľadanie mám otrasné hlavne to laboratórium.Niektoré veci sú tak maličké že by som ich ani s lupou nevidel>:(>:(.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dělám jen 10 rozdílů, tak se do soutěže nezapojím a udělám jen povinných 90 miniher, na vedl. možná jen po stonek ;)
     
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Mám odehráno 13 her, jde to pomalu, ale jde to. Gratuluji hotovcům a přeji krásnou hru.
    Jo a nezapomeňte na Newtonovy narozky. Hezký den
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak zatím jsem na průměru téměř 127 bodů za jedno hledání (čekal jsem to lepší, kolem 130, ale co, vlasy si kvůli tomu rvát nebudu, ono už ostatně stejně téměř není co rvát)...
    [​IMG]
    EDIT: Po dalších 10 odehraných hrách jsem mírně zvýšil průměr na 127,5 bodů na hledání...
     
    Naposledy upraveno: 9/9/22
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já mám vždycky jako cíl stonek (když tedy je) a vše ostatní beru, že je jako navíc. Teď mám docela nakročeno k nebývalému úspěchu - dnes ráno jsem nevěřila vlastním očím, když na KŠ padlo +200%, tak jsem honem aktivovala ještě nějaké nasyslené bonusy a mám pěkných 85 ks z pohopole. Teď už stihnu jen 1 sklizeň, ale na stonek to už bude. A času habakuk, tak to bych mohla vyšplhat o dost výše.
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No, tak jsem na úvod vyfasovala hned 2 nové hledací plochy... jistilo to 70 bodů -.- no, co už... vzhledem k tomu, že jsem teprve před chvílí poprvé obrátila obě plochy a mám odehrané 4 hry a ještě o víkendu jedeme s mladší synem do Čech na muzikál, kde hraje neteř... to nevidím jako vhodné na tuto akci. Prostě kam dohraju, tam dohraju... 8)

    PS: Tak si stanovuji cíl získat Větev na Stonek... takže mám hotovo 4/50 xD
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Lehčí část mám za sebou, snad to bude stačit?;)
    [​IMG]
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, jak lehčí část? Hledání je psina, ale pěstování psycho :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.