Velká honička (8.9. - 14.9.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Ráda bych celou levou stranu. Pravou neřeším. Bez bonusů to rozhodně nepůjde. Snad KŠ mi bude přát. Jen abych neudělala zase nějaké kopance jako u předchozí akce. :p
     
  2. filomena1952

    filomena1952 Pisálek fóra

    Prosím, prosím, kde najdu ty cvičné objekty jako je třeba kuchyň, nebo továrna, děkuji
     
    moncicak7070 a Helena1313 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No, pokud bych napsala, že tuto hru nemám ráda, tak je to příliš diplomatické. Skutečnost je daleko horší. Pokud si pamatuju, tak jedinkrát kdy jsem stála o to dojít až do konce byla akce s florenovníky. Takže základních 9O her a když bude něco navíc, dobře, když ne o nic nepříjdu. Koho ta hra baví, tak ať se mu daří:)
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Zkusím. Co bude, to bude. Nastal čas uspávání zahrady, takže dle počasí. Prší = farma, svítí sluníčko = zahradaxD
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Velkou honičku v této akci jsem měla cca před dvěma roky, kdy v odměnách napravo byly florenové stromy. Teď jsem se koukala na rozpis odměn a fakt nevim proč bych to měla dodělat dokonce a plýtvat SH, bonusy a párty lístky.:p Takže si dojdu pro stonek a uvidím kde budu napravo, tam bych brala bedýnku piccolo na 130.místě. Honička pro dekoraci kytice + opravdu nehrozí:wuerg::D
     
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ked som dobre pocitala, tak na stonku treba 20 000 rastliny a 1500 padatiek. neviem ci do akcie idem. stonka dava bz, to ma az tak nelaka. pripravu si urobim a uvidim ako sa mi bude chciet zajtra.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hledání jsem měla vždycky ráda, budu hledat i tentokrát. Co napěstuju a dohledám, budu na farmě mít. Řádek s dekoracemi snad urvu a co bude navíc, bude takzvaně třešnička na dortu ;)

    EDIT: pokaždé si spokojeně vzpomenu, jak jsem matlafousku vyhecovala k tomu, aby nepěstovala kvanta býlí, ale naučila se předměty na 90 s. Byla jsem první Blahořečená, Y_n_O farmerářská 8)
     
    Naposledy upraveno: 7/9/22
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu jako do každé i když hledání mi moc nejde ,akci sem dodělala jedinkrát celou když tam byly florenovníky ,jinak většinou levou se snažím udělat ,ale pravou většinou ne.Takže budu ráda pokud udělám ten základ.
     
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Dekorka "Šokovaný Lenny" dává +1 na stromy taky pouze patnáckrát? Nebo bude +1 na stromy dávat neomezeně i po vyčerpání 15ti florenů?
    edit: Díky Skali, díky I_n_O
     
    Naposledy upraveno: 8/9/22
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Psychicky náročná akce.
    Škoda, že upravili odměnu u řádku, přece jen +1000% by bylo o hodně zajímavější než pouhých 6500x level BZ.
    Do akce pochopitelně půjdu a budu se snažit udělat maximum možného i vpravo.
    Jen jsem vždy po této akci poněkud vyřízený...

    radyn.m

    Radku, obávám se, že oba dva bonusy u dekorace Šokovaný Lenny budou omezeny počtem 15...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m, +1 na stromy, 1x floren lomeno patnáctkrát. Takže jen patnáct sklizní s bonusy. Tak jsem si to přečetla já.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m - z Šokovaného Lennyho (+) bude logicky po vypotřebování jen Šokovaný Lenny a ten podle FAQ dává už jen BZ/TBZ :)
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno všem. :)
    Už se moc těším jak budu zase nadávat, že mi nejde hledání.:p;)
     
  15. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Jdu do toho.Zapojit mozkové závity a jde se hledat.Ráda hledám,ale ne vždy se daří vypátrat hned všechno.Ale je to hra a zábava.
    Všem,kdo jde do honičky,přeji hodně úspěchů! ;):)
     
  16. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Má velice oblíbená hra.Už se těším.Všem přeji at se daří hledání.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Došlo k menší úpravě v akci, FAQ je již upraveno.
    Doufám že vás změny trochu potěší.

    Fajn hru pezt
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám, že již začala soutěž spojená s touto akcí. Přihlásit se do ní můžete po celou dobu akce, ale soutěžit jen během prvních několika dní. ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    No nevím tedy jestli mi to potěšilo?!?:wuerg:
    Jako těch -11 ks akční plodiny na semletí???:cry:
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Věřím, že někteří hráči ocení šanci získat Super obrovský strom XXL. Já to zkusím dotáhnout alespoň k tomu Kouzelnému klobouku :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.