Velká honička (8.9. - 14.9.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57, ono je to tak lepší, že jsi nikoho nenašla. Jednalo by se o porušení VOP. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mňa to už prestáva baviť.Ale ešte mi treba 11 mini-hier po stonku a s akciou končím.Keď ma to nebaví tak na čo to zbytočne budem robiť.
     
  3. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak stonek už je, napěstováno na 90 her, ale nebaví mně to, takže teď už jen dočerpám bonusy(ze zásob) a vyberu co půjde v klidu a pohodě, při 100 z minihry se moc daleko nedostanu. Všem přeji,aby byli rychlejší než já a získali vše co si přeji, já jdu využít poslední teplé paprsky a vyřádím se v bazénu.
    [​IMG]
     
  4. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Protočeno přes 200 párty lístků + 50 výměn a kromě +1 stájí a výroben žádné bonusy 100 nebo 200%. Když vyhozené finance vložím do koupi tajemných stájí získám andulku snadněji a levněji.
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    První dílčí schod zdolán - odehráno 50 her, stonek doma, průměr na hru 124,8 bodů. Cíl - hadilov - stále trvá. Ještě potřebuju napěstovat 19 000 kytek a vyhopsat přes 1550 sazí :cry:. Ale dal jsem se do honění ;), tak se budu za tím podivným supím ptákem pinožit 8):D. A šup - šup honem, než se změní scény...
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, hledala jsem rozdíly a průměr jen 88,1 bodíků, ale také jsem to párkrát dala za 105. :) Vlevo 50 a vpravo 56 a končím, jen na vedlejší mi chybí 22 her a to už dám, také jen po stonek
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Stonek je hotový.Ted už polezu pomalu na tom ostatním mi nezáleží
     
  8. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Farma pořád stávkuje , už nevím co mám dělat ! Zdá se mi co dělali tu údržbu , že se hraní zhoršilo o 100%. Znovu a znovu restartovat mě už moc nebaví .
     
    polacka tohle ocenil(a).
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jsem na pokraji zhroucení :music::music:, ale levá strana je hotová :D. Už pomalu vidím hadilovův zadek xDxD:p!
    Zbylých 50 her si nechám až na chvíli, kdy budu mít všechno napěstované a namleté.
    Průměr na hru 126,6 - takže už by stačilo jen cca 40 her? No, uvidím...
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Skali, což takhle apelovat na to, aby konečně hru dali do pořádku? Při přechodu na nový systém jsem pochopila (sice těžko, ale dala jsem to) že se najdou chybky a ty se časem odstraní. Ale dle situace se nalezená chybka odstraní částečně a pět dalších chyb se vyrobí. Takhle ta hra nebude mít dlouhého trvání a je to škoda. Lístky z beden ať zelené nebo fialové nepadají, když něco napadá, tak kolo neštěstí za zelené nedává žádný bonus , u mně to tak je a fialový párty- bonus na 6 hod to je max a to ho jenom vidím, růžovku jsem ani neviděla. RT zapomíná docela nechutným způsobem na dlouholeté hráče. A tak bych mohla pokračovat. Docela bych uvítala zkušenosti dlouholetých hráčů a jako protipól zkušenosti mladších hráčů.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký uhoněný večer všem :) tak stoneček nachystaný na ráno, ale druhá strana zůstane nedokončená, ještě mám jednu sklizeň, ale na noc dávám dlouhodobky do družstva a ráno jde farmička do svého režimu. Zítra práce, potom oslava a taky mě nějak chybí elán a chuť jít dál, asi proto, že RT nás strouhlo kde se dá o slušné odměny a nejvíc mě mrzí Rama obchod, kde jsou změny k horšímu :p tak všem držím palečky k získání stonečku a dalších priorit ;)


    [​IMG]



     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - zdravím, zpětnou vazbu od hráčů posíláme RT pravidelně. Fungování hry a rychlost oprav zde na fóru neovlivníme. Věř, že děláme vše, co je v našich silách pro předání problémů.
    Jinak na diskuzi ohledně hry v Unity máme vlákno Unity WebGL klient / Samostatný klient / Diskuze
    Hezký večer
     
    radyn.m, -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Základ by byl...
    [​IMG]
    A průměr 132,2 bodů na hledání taky není špatný.
    (Odehráno 50 her se ziskem 6610 bodů v pravém sloupci...)

    Chtělo to trochu tréninku a zvyknout si na notebook, na kterém mi to jde přece jen hůře než na stolním počítači, na němž jsem hledal posledně.
    Všem přeji nalezení co nejvíce předmětů bez zbytečných omylů!

    A po 90 hledání...
    [​IMG]
    ...jsem průměr zvedl na 133,3 bodů.
     
    Naposledy upraveno: 11/9/21
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    stonek doma, a ted na ten zbytek co udělám to udělám žádný stres, jinak ostatním hezkou hru
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Odehráno 117 her, průměr 127,8 bodů na hru. Ještě 20 her a hadilov se bude vyhřívat na mé farmě. Bez ohledu na zdejší komentáře považuji získané odměny za adekvátní námaze. Medúza (moje druhá), slopepointský strom (můj druhý) a kapličkový dub (můj třetí) potěší, andulka i hadilov u mě budou mít premiéru. A víc jak 40 Fl taky běžně v odměnách není...

    Stálo mě to asi 3000 SH a asi 300 vrtulek. Měl jsem štěstí na bonusy v kole štěstí a místo MJS jsem dal dvakrát +200% na 24 hodin.
    Až ulovím hadilova, asi ještě pojedu samospádem dál. Vidím to někde na 125. odměnu v pravém sloupci. Ale to už mi žíly netrhá.
     
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hotovo, konecne.
    Prajem vsetkym farmarom pekny den!
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Souhlasím s evainfo Rama obchod je doopravdy k horšímu.S tím se nedá nic dělat ?
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 126 her a 13.041 bodů.Průměr na hru 103,5 bodů. Bylo by to mnohem lepší, ale odkliknout na mobilu některý předměty,byl téměř nadlidský výkon!:cry:
    Takovej: žampión,vidlička,žárovka.....:wuerg:
    Ještě jednou sklidím a končím.Mně se tedy nezdá,že by odměny odpovídaly vynaloženému úsilí.Spotřeba SH byla díky nemocnému kolu značná ( cca 5.000 ks), PL padlo zhruba 140 ks.Kdybych to chtěl dotáhnout až do konce,bylo by to ještě mnohem horší.Sice nějaký chlívky z TS nemám,ale počkám si ,až mi systém něco nadělí!o_O
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    burds - ahoj, záleží na RT, co do obchodu zařadí. Většina tam asi vyzobává SK, SH apod ;)
     
    sovicka64 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.