Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mise splněna :p
    hledačka.png

    Ještě nějaké pokusy zbyly, tak si zkusím zítra zasněženou farmu ;)
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Stonek dokončen a dál se uvidí :)
     
  3. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Akce hotová celá.Můžu jít klidně spát.;););)
     
  4. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Stonek mám hotový ,ale pokusím se dodělat akci. Hledání mě moc nejde ,jsem po operaci očí a tak to moc nejde ,nejvíc 75 .8)8)-.-
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Vlevo - hotovo
    Pravo - 9.121, bojuju o 85. odměnu... no, obr stromek je v základu na 150. odměně, a tam se ani po prodloužení akce nedostanu. Bohužel.
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky- koukám, zase byl problém. Já ho neměl - byl jsem na oslavě v sobotu až do půl osmé. Byl bych déle, ale šel jsem v neděli do práce , vstávám ve čtyři ráno. Tak jsem večer sklidil, umlel a již nezasadil. Odehrál jsem 70 her v neděli večer, když jsem mezitím odehrál 63 her na Éčku a 61 her u Ká. Tam už také zasazeno, co je třeba na farmě. Dál se nepinožím. V práci jsem vždy rád, když mám sem tam pár minut na sklizeň a zasetí. A teď v září to nebylo tak špatné s přístupem ke hře. Do práce jsem šel od 07. 09 na pět horkých směn a dnes mám jeden den volna a od zítřka dalších 5 směn. Podle meteo by mělo být o víkendu už chladněji. Žel, my v práci máme díky těm systémům, co tam trčí, krásných 29 stupňů. Jistě je tam tzv. klimatizace, ta za 1 hodinu provozu sklepe teplotu o 3 stupně. Pak ji musím vypnout, pokud chci ještě hýbat hlavou. A za hodinu se ten cyklus opakuje. A musím dodržovat dres cod firmy - košili s kravatou a kalhoty s 50 % vlny.
    Ddos útoky- jsme ve válce a toto je jedna z možností jak nám "osladit " život.
    Doporučenou čokoládu z důvodu svých chorob nemohu, tak to kompenzuji něčím jiným. Výsledek: za dobu vedra + 5 kg. Ortoped na mne vylil kbelík dršťkové. No ale v 30+ se venku toulá jen hazardér a v noci rád spím, takže nehrozí, že bych tu energii vydával v tom čase...
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Neměl bys být, pekelníku, na to vedro zvyklý už z "domova"? Jsem rád, že jsem akci ukončil dřív než jsem se zbláznil.
     
    kutilka70, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Prodloužení akce je celkem k ničemu. Ti, kterým farma frčela, mají již dávno hotovo. Těm co farma nefungovala, to dotáhli na stonek a skončili.
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zakončeno. Byla jsem rychlá jak gazela. Starší gazela se špatným kolenem. Minulý týden sražená autem. :p Doplácala jsem se až dolů na levé straně. Dál už nejedu. Prodloužení už nevyužiji, zítra přes den hrát nemohu. Učit nové obrázky se mi nechce. Ani nepočítám, jak jsem díky novým hluboko klesla s průměrem.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dáda324 - zdravím, problém byl globální, takže těžko někomu farma frčela, když byly výpadky a hra byla nedostupná... To že mají jiní komplet hotovo - tak to je tím, že vynaložili nemalé množství podpůrných prostředků v podobě stovek párty lístků, tisíce superhnojiva, vrtulek, bonusy z inventáře, Jackovy dárky atd.... Navíc pravděpodobně hráli minihru v módu Najdi během 90 sekund co nejvíc předmětů, kde je nejvyšší zisk bodů.
     
  11. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Moje nejoblíbenější hra. Sice ji nikdy nedokončím, ale hledám rád. Prodloužení přišlo vhod, dík. Když mám čas hraju 90s s průměrem okolo 125. Jinak hledám 10 věcí, tam mám 95b. Sice nic moc, ale mě to stačí.
     
  12. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Skali
    Princip je v tom, že někdo může být u PC stále a když se nepřihlásí teď, přihlásí se za chvíli nebo za další chvíli. A hraje, sice s přestávkami, ale hraje i když jsou výpadky. A někdo má jen málo času na hru a pokud v ten čas hra nefunguje, je to jako by nešla vůbec. Já jsem taky nasypala do hry bonusy, lístky, pomocníky, SH, ale když jsem se nepřihlásila včas, vše přišlo vniveč. A když napíšu svůj názor, jsem hned zkritizovaná.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dáda324 - nejsi zkritizovaná, jen jsem se ti snažila vysvětlit, že jsme na tom byli všichni stejně ;)

    U takovýchto akcí kvituju, že si každý může rozhodnout, kam až chce dojít a zda mu plnění bonusové části stojí za to úsilí a vynaložené prostředky. Pokud usoudí, že ne, tak splní základní část a na zbytek prostě se vyprdne...
    (mmch - také chodím do roboty a čas na farmu tam rozhodně nemám. Takže se musím přizpůsobit. Někdy je to obtížné...)
     
  14. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Hlásím konec.;) Uhráno 210 her s průměrem 131, což se divím, protože tu laboratoř jsem dost kazila. Nevíte náhodou někdo, jestli byl super obrovský strom v odměnách v jednom úkolu v družstvu? Já tam toho moc neplním, ale stále mě něco říká, že tam v nějakém úkolu byl:pa nemůžu to dohledat. Díky
     
  15. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Konec akce ve všední den v poledne je téměř stejný jakoby byl v pět ráno. Pro většinu pracujících k ničemu >:(
     
  16. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ránko,k akci,vlevo hotovo,vpravo k odměně 94,do základního stromu dost daleko.jen postřech,nevím kolik her sem odehrála,neb to počítá jen 95 a pak už musí člověk sám,bylo by dobré ,aby to počítalo dál.Prodloužení akce opravdu k ničemu,hrají nejenom Ti co mají k dispozici mobil či pc stále,at už pracující,či nepracující.Krásný dník všem.
     
    Trepifajksl, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo
    Super-obrovský strom lze získat i plněním úkolu v družstvu Pracovití motýli.
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    To jsem tomu zas dala. Nějak mi uteklo, že tentokrát akce končí ve 12:00, namísto ve 14:00 o_O A to jsem ještě v půl dvanáctý odehrávala namleté hry, ale pak přišla pošta, což mě na chvíli zaměstnalo, a vrátím se a akce pryč :eek: No jo no, už se stalo, příště si to musím lépe pohlídat. A nenechávat odehrání her na poslední chvíli
     
  19. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    dopr... tak už jsem v terénu před 12. hod. nestihla sklidit a pohonit poslední hledačku -.- chjo... no, doskákala jsem v pravo kamsi kolem 87 odměny...
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dopadl jsem stejně, to je nápad konec ve 12 h :D. Vždyť je to jedno, když zůstala hlavní volná mohl být konec ve 14h nebo 22h. Že by byl čas vázaný na výměnu zbylého "zboží"? Vždyť kolikrát byla vyměněna zapomenutá položka i během dalších dnů.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.