Velká honička (6.9. - 12.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Útoky mě štvou jako všechny ostatní - ale chápu, že s tím toho my hráči moc nenaděláme a že prudit na fóru nemá smysl. Co mi ale trochu hlava nebere je, proč se tedy v této už chvíli vleklé nepříjemné situaci stále spouští nové a nové akce, náročné na čas a splnění. My dlooooooooouhohrající hráči máme tendenci všechny akce plnit a dokončit, a takto se to nedaří. Pro mne je nedokončená akce něco jako černý puntík ve škole. Nebylo by lepší tedy trochu zvolnit a ubrat z počtu akcí? Taky nás spuštěná akce nutí se stále přihlašovat a zkoušet a tím asi přikládáme pod kotel - nebo se mýlím?
    Jinak abych nebyla mimo téma velké honičky, tak stále nejsem ještě na levé straně na konci (o pravé straně vůbec neuvažuji) - útoky mi zasáhly několikrát jak do sklizní, tak do minihry, tak do čerpání bonusů a v mém případě i do čerpání kuponů na pomocníky.
    Přeji všem pevné nervy, hooooodně té čokolády co doporučuje Bedlivé očko, a ať se dohrabem do zdárného konce...
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, asi se bude muset něco trochu změnit, nedělat akce tak složité, když je nemožné je kvůli těm útokům dělat, takto se to pro spoustu hráčů stane téměř nesplnitelné.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    I přes veškeré problémy se mi akci podařilo dokončit :)
    [​IMG]
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zase som prišla o toto a ja o toto.... Fňukáte tu o čo všetko ste prišli a na pranier si beriete Skali,alebo toho,čo je poruke.Máte snáď dojem,že moderátor môže za to,že sa vám nedá prihlásiť? Už dva - tri týždne je to tu stále rovnaké ale keď to vypukne,každý sa tvári prekvapene. Na strane druhej,RT by už KONEČNE mohlo pohnúť hlavou a hodiť nejakú ,,drobnosť'' aj hráčom,pretože už ich to nebaví. Čo im je výhodnejšie?Dať hráčom kompenzáciu,alebo prísť o štvrtinu hráčov? A teraz ma rozhryzte!
    K akcii: Akciu asi ukončím,nemá to zmysel.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak nesplnitelné? Možná v ten den, kdy je akce vyhlášená nebo další den, ale určitě je splnitelná (až na výjimky) v čase, který byl zatím vždy prodloužen.
    Jo, mně taky nikdo v bance nedal kompenzaci, účtují poplatky a jaké mají zabezpečení, jistě lepší, proto taky zahlcení netrvalo tak dlouho.
    Problémy ve hře jsou od začátku, dříve se tu hrozilo i soudem a dámy údajně sepisovaly žalobu. Mohly se taky rozjet do Hamburku a bylo jim to málo platné.
    A že to RT dělá schválně? To snad soudný člověk nemůže napsat.
    47 her
     
    Naposledy upraveno: 9/9/23
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, splnitelná? I když vezmu v úvahu jen levou část, protože pravá je bonusová. I tak je to přes 20 tisíc kytek napěstovat v mezidobí. Ale v tom mezidobí jsou lidi v práci nebo spí. Nesrovnávala bych s bankou, taky drobný poplatek a nanejvýš chvilkový výpadek. Dovolím si jiný příměr. Měsíce nám O2 nebyla schopna poslat správnou fakturu. Omluvili se a nabídli produkt zadarmo, sport, pořady pro dospělé a pod. Vždy jsme odmítli až nakonec nám to po poslední špatné faktuře dali sakumprásk za korunu .A tady vidím rozdíl. Zatímco i za cenu momentální ztráty se snažili zákazníka udržet, tak provozovatel nechává neustále kopírovat, že je v nesnázích. Když to přeženu, milí zlatí než se to přežene, budete mít kombajn nebo kdo ví co zadarmo.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Netopýrková, nepíšu o splnitelnosti této akce, ale o předchozích a i tam píšu o výjimkách, protože vím, že lidé pracují, mají jiné povinnosti, spí. A někdo nespí ani když může. Hodně jich v práci hraje.
    Outú a ztráta? To bych netvrdil :), banka i inteligentní síť jsou srovnatelné až dost, pravda, dlouho to netrvalo. Ale jistě, že může dát RT kombajn, bonusy, ale asi moc nepomůžou když útoky trvají a lidi je nevyužijí. Mám dojem, že mají dost starostí s odstraněním údajů, které jim tam záškodníci posílají.
    Edit: 50 her
    Edit2: 53 her=stonek
     
    Naposledy upraveno: 10/9/23
  8. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    prepočty ma utvrdili že obrí strom ,,soplíky:D nedosiahnem tak si zoberiem picolo bedničky a končím....:p:p:p
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    K získání řádku mi chybí čtrnáct miniher. Vzhledem k přetrvávajícím potížím jsem netočila kolem, neaktivovala Jacky, hraju na jistotu. Třeba ty dvě pikolky vypadnou z tygřích beden xD Nemíním se lopotit za náhodou, jestli to dopadne nebo nedopadne. Pravá strana je v mém případě napodobeninou "Jagavé pútě Lhoce Šar," bez výsledného efektu ;)
     
  10. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    už druhýkrát mi seklo na konci minihry, musela som aktualizovať, potom nabehla tá istá hra, iba pokračovala časomiera, kde som predtým vyhrala a nabehlo znovu hľadať ďalších 10 predmetov, takže som opäť prišla o body :-( :mad: aj som si spravila PrtSc, len to sem neviem vložiť.
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. U mě odehráno 95 her, takže levá strana hotová. Napravo jsem na 97 řádku a průměr na hru mám 133 bodů. Hodně zabrat mě dala ta Alchymistova zahrada, jsou tam ty předměty malinké a blbě se na to kliká. Kytky dnes dopěstuju, ale horší je to s padátkama, těch je moooc :wuerg: Takže ještě nevím zda se dohrabu nakonec, nechám se překvapit:D
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stonek je doma,měla jsem 1 bonus 100% do stodoly takže pro mě ok,pojedu tak jak to jde s MJS+voda,v pravé části to neřeším ,jasně že bych chtěla obr strom ale to se nechytám,ted mám 4800 bodů na strom je potřeba 24770 takže nic ale to jsem věděla,můj cíl byl stonek a ten stonkuje
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám stonek a křeč v pravé ruce. :p KŠ mi nadělilo 100 % do stodoly. Tak se to šiklo. Teď ještě honím saze. No, v paneláku se hůř vymetaj komíny, co si budeme povídat... xD
    Mám namleto na 17 her. Ráda bych je odehrála, než dojde ke změně obrázků. Laborku vůbec neumím. Zas by mi klesl průměr. Stačí, že jsem bojovala se zahradou, která je velmi nepřehledná (nebo já stará).
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - ahoj, ohledně vkládání obrázků: screen si uložíš ve svém PC. Pak ho musíš nahrát na veřejné úložiště (např. 1iq.cz ) a odtamtud si zkopírovat nejlépe přímý odkaz, který pak vložíš na fórum.
    Mrkni třeba sem (klik), najdeš tam návod, jak na to ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a minnie30 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek mám a ostatní je pro mě slepotu nedostižitelné xD
     
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Stonek mám a končím..........:mad:
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    před 15 minutami mi vypadlo minimálně 18 lup a nikde nejsou.:-(, tak zdá se že mám i 0 sazí,ale při mletí jsem zjistila, že sazí mám 830ks a tak jsem zkoušela hledat a lupy tam naběhli taky, ale kolik jich mám netuším. Stav je 0
     
    Naposledy upraveno: 10/9/23
    -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373
    Pokud máš na mysli toto:
    [​IMG]
    Potom se podívej do Stodoly v Ostatní - myslím, že budeš příjemně překvapena...;)
    Jde totiž jen o chybu ve vykreslení v Unity klientu.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Poslednní hra,zároveň má nejlepší!
    [​IMG]
    A je hotovo!
    [​IMG]
    Teď jsem už jel 2x 10 předmětů a 1 x 90 sec.
    Jinak si stále myslím,že tahle akce je určena starším hráčům.Nováčci na obrstromek nemaj šanci dosáhnout.Jak jsem psal již dříve,rozdíly mezi hráči se neustále zvětšují!!o_O
    No nic,doufám že tuhle akci dlouho neuvidím!!:cry:
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Také hotovo...
    [​IMG]
    Nakonec jsem odehrál 208 her s celkovým ziskem 27597 bodů, čili to celé s průměrem 132,68 bodů.

    [​IMG]
    Vítej, zlatý hattricku! Vítej, super-obrovský strome XXL, a zařaď se do mé aleje na mýtině!

    Takže nakonec zase zvítězil princip KFC...xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.