Velká honička (30.6. - 6.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Velká honička ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.6.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.7.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám ráda hledání předmětů, ale stonek bych chtěla, tak uvidíme ;)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) to zas bude pestovanie , ale do akcie idem , su tam aj celkom zaujimave chlieviky :p
     
  4. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    už by mohli dať pokoj s týmto druhom akcie, je to časovo náročné. Nestačí len vypestovať a dodať? Nie musíš ešte pri tom stráviť čas potrebný na hľadanie.
     
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Už se těším. Sice jsem ji nikdy nedokončil, ale je to jedna z nejlepších her. Nezáleží na náhodě, ale na postřehu. Jen nevím, proč není mezi odměnou Florenovník, ale zase hra na náhodu v podobě bedny Picolo.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nakonec akci nejedu, bo nechci bourat mýtinu a obrstromky ;) úkoly na expertní plodiny už jsou skoro hotové, tak nebudu ani potřebovat +1 na obilí. Hadilova jsem teď získala ze sezony a nic jiného nepotřebuji, bedna pikolo zítra bude také a nechci se rozčilovat u hledání, fakt mě to nebaví, ztráta času a celou akci stejnak bych neudělala, na to nemám
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, do akce jdu. Velkou honičku mám ráda, hledání předmětů mě baví. I když jsem tuto akci nikdy nedokončila :), určitě ji začnu. Co bude bude. Pokud dojdu ke stonku, který bych si přála, budu mile překvapena. Všem, kdo do akce půjdou přeji hodně štěstí. Hezký den
     
  8. dada42

    dada42 Pisálek fóra

    rovněž to zkusím, ale nevím, nevím jak to dopadne
     
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    V horku se mi mlží mozkové závity,takže bude úspěch,pokud se " dohoním " ke stonku :D
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    To budou zase nervy...
    Ale co - prostě budu nervit už před čtvrtfinále Česko - Dánsko (3.7.)... a snad dopadne obojí dobře. :D
    Všem přeji hodně štěstí na bonusy z kola štěstí.
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Dlouho jsem nepsal jelikož jsem se stěhoval a dodělal školu a nastoupil do práce :D Ale už jsem si nějak zvykl takže pohoda :)
    Tuhle akci mám moc rád takže na 100% do ní jdu mám asi 250 PL a nějaký SH tak uvidíme :)
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stonek a zbytek kam dojdu tam budu,žádný stres.Snad akce začne normálně přesně ve 14.00.
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, v klidu bez honění do toho půjdu, mám zalepené pravé oko, takže si připadám jako Žižka, hrdinně zavelím do útoku sama sobě a nějak to dopadne, zas mně uklidňuje, že mě nemá kdo zradit(na nestálost Unity jsem si zvykla a může mně jen příjemně překvapit).
    Bonusy z KŠ by se hodily, ale obávám se, že mi nemají z čeho vypadnout neb vlivem veder veškeré obrázky se stodolou sublimovaly, bedna s bonusy z končíci akce mi dala 200% do stodoly, tak toho využiji. Na mýtině zbourám jen volně stojící výrobny, neonky a pár stromů, což mi dá celkem 70 políček, prioritou tentokrát bude levá strana, ta pravá bude jen malý bonus pro zpestření. Všem co se rozhodnou hrát přeji štěstí ve hře a radost z ní
    Na řádek bude třeba 20 600 akčního (celá levá strana 37 080) a 2 400 padátek(4 320)
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, zase mýtina, to opět půjde bez ní, takže pomalu a ani při hledání věcí nemám moc štěstí, nu což, co udělám, to bude,ostatním, kdo do akce jde, přeji hodně úspěchu.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže ,pojedu jako minule po stonek a nazdar!8) Zdá se mi,že s tím počtem pěstovaných plodin už to vážně přehání!:wuerg:
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    odměny jsou pěkné, řádek do stonku neurazil, takže ano. Překopání mýtiny není problém, těch pár obříků přesunu na divošku.
    No a na minihru jako obvykle zneužiji svou drahou polovičku, bo už fakt blbě vidím. :( Farmaření zdar! kája53
     
  17. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Předělávat mýtinu??? No to si tedy rozmyslím. Na druhou stranu, body sezóny by se hodily, nějak jsem červen proflákala v zaměstnání a na práci na farmě nezbýval časxD. Jinak tento typ akce taky moc nemusím, je to zdlouhavé a když člověk nemá vycvičené oko a ruku, tak bývá problém vůbec dokončit
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tak jako vždycky .Tuto akci jsem nikdy nedodělala ale stonek byl vždycky.Tak budu opět zkoušet jednou to dodělat.I když nevím skoro nebudu doma.
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak som na to hodila ocko a aj ked tuto minihru mam rada tak neviem ako dopadne o_O Zajtra odchadzam na Moravu a aj ked mam asi 3000 Giga ktore mozem minut v CR tak mozem akorat pestovat lebo cez mobil nehrozi hrat minihru :( Nastastie konci akcia v utorok o22h. tak budem mat pondelok vecer a utorok poobede na odohranie uff...No co uvidime ,kam sa doplazim tam budem ;)xD
    Drzim palce tym co do akcie idu nesa Vam dari a hlavne si nezabudnite obcas prevetrat hlavu ;):D
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, minulou epizodu této akce jsem vypustil. Tak teď to zkusím. Říkal jsem si že když budou aspoň 3 bedýnky Piccolo, tak se do toho dám :). Převážně pojedu na pohopolích. Určitě potrápím kolo štěstí a uvidím kam se dostanu.

    Všem přeji aby se dostali nebo aspoň co nejvíce přiblížili ke svému cíli ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.