Velká honička (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    janmil - platí to i na akční rostliny ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janmil - pokud máš bonus 100% do stodoly, tak by to mělo platit i na akční - záleží odkud ten bonus máš. (popřípadě pisni přesný název bonusu - ověříme)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Akce po akci se chce po nás víc a víc pěstovat akční rostliny. Rozhodně nehodlám bourat stáje, výrobny, obrovské stromy jen kvůli polím, co napěstuju to se odehraje, už jsem přestala akce hrotit a využívat všechno SH jen proto abych stíhala všechny akce dokonce ...myslím, že takových je nás tu víc:music::p
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, Trepíku funguje, jen si musíš nastavit pokus (minihru) s lupou na tom kolečku jsou vyobrazeny tři varianty tak klik na lupu a je to.

    14087: No a taky to jde, že? Tedy ne splnit akci, ale hrát ,-).
     
  5. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem si všechno prostudovala a pomalu jsem i začala. Najít 10 předmětů nemůže být přece nic těžkého. První nová plocha a už jsem si názor opravila, druhý pokus a opět nová plocha - myslela jsem, že končím, ať hraje někdo jiný. Naštěstí 3 pokus byl už na staré ploše, jen to jedovaté jablko - trošku hledání. Uvidíme jak to půjde dál.
     
    evainfo, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Teď jsi mě zaskočil, musela jsem si najít koutek a přihlásit se do hry, abych se koukla, co je "pokus s lupou" - a zjistila jsem, že je to mnou zmíněných "najdi 10 předmětů" xD
    Tohle jsem hrála kdysi poprvé, ale pak mě to nebavilo, zapomněla jsem, že tam není časový limit vůbec žádný - a to se mi do 10 předmětů nechtělo, že je to nuda. Díky za upomenutí, na úplně první pokus nového pole je to určitě lepší než 90 sekund koukat jak zjara, najít pár předmětů a pak koukat na to skóre, které bych snad už nechtěla, ani kdyby to byl věk :pxD.

    EDIT: Pitrýsku, dlouhodobě bych to hrát nechtěla, ale na vytvoření obrázku POPRVÉ je dobré si to znovu uvědomit - vážně jsem si nepamatovala, že si to v klidu můžu projet a ještě mít 70 bodů. Jdu vložit obrázek archivu do screenů ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Sovinka: je to 10 předmětů a na jejich zvolení (té minihry) potřebuješ lupu, která je uprostřed tří variant. Pokud chceš bonus, víc bodů, tak časový limit máš a s použitím lupy ho snáze splníš.

    Teď jsem měl 85 bodů s jednou lupou. Je jich k dispozici 5.
    Edit: Zdravím Druid.P.: nemám problém a sluníčka jsem si poslední dny užil až až, jsem rád, že se u nás zatáhlo :)))
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak jsem si vyzkoušel prvních 10 her - ty staré obrázky jsou na pohodu, ale ty nové - ta vikinská síň ještě jde, ale ten kabinet kuriosit ( muzeum) či co to je, děs běs a hrůza, barevně to splývá, no nehledá se to zrovna komfortně. Navíc, u dvou her se mi to po ukončení minihry seklo, takže musela přijít aktualizace a hra sice naběhla znovu, ale od začátku - a teď nevím, jestli je chyba u mě anebo v nastavení hry. Máte to někdo podobně?
    Děsivka zatím jde na pohodu, je to klasika na které není co pokazit... jen by mě zajímalo jestli je v nabíce ještě něco dalšího kromě BZ, TBZ a Zuzina ultrahnojiva, protože tohodle mám zatím nejvíc.
    Přeji pohodový víkend a jděte taky ven na čerstvý vzduch, za oknem je sluníčko a vypadá to na hezký den.;):)xDxD
     
    evainfo, Honzulka05 a davidson00 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix - ahoj, to bude asi v nastavení, bo ve FAQ se píše : "Ztráta připojení, odhlášení ze hry atd.: v tomto případě dojde po opětovném načtení hry k novému spuštění minihry s novými požadavky na hledání."
    :)
     
    zejdy66, Honzulka05 a elbedna tohle ocenili.
  10. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ahoj Skali, odhlášení ze hry to určitě není, takže spíše ta ztráta spojení, poslední dobou jsou tady u nás v síti takové rušovité výpadky spojení v řádu mikrosekund, aplikace už na to prakticky nereagují, tak možná na ně zareagovala až minihra. Takže mám jasno, zkusím to ještě někde jinde, případně potom doma a budu mít úplně jasno. Díky za odpověď a zorientování v problému.
    Ahoj Pitrýsku, díky za odpověď, já jsem si ho taky o minulém víkendu užil dosytosti, ale pak se počasí zhoršilo a teď zase dva dny hezky, tak doufám, že víkend to dovede do dokonalosti - i když meteorologové hlásí, že by mělo být chladno. Ale oni se taky vždycky netrefí.;):)xDxD
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak Vikingskou síň už dávám dost dobře, ale Archiv mi dělá problémy, tam úplně nevím, kde vše je, bo na vedlejších farmách nemám lupy a hledání je obtížné, stále to nemám natrénované a nechce se mi na hlavní farmě jet naostro, chjooo, s tím Archivem nám tedy dali, proč nemohlo zůstat u minulého hledání, které jsme měli nacvičené? Nu což, tak bude málo bodíků, svět se nezboří
    :music:
    Tak nakonec jsem našla odvahu a zahrála jsem si 10 her a docela se dařílo najdi 10 předmětů: měla jsem vždy za 85 a 95 a skoro bez lup, ty jsem použila tak 3-4, jupíí, tak to nebude tak zlé
     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
  12. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    ja to skúšam cez hľadanie tých 10 rozdielov a ide to celkom fajn. Väčšinou sa podarí tých 85-95 bodov (lupa pomáha :)).
     
  13. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Dvě minihry odehrány rozdíly a najdi 10 předmětů a nezískala jsem ani tuk z bonusu, mě to fakt nejde ani s lupou i tu hledám kde to ukazuje:D, tak jdu zkusit tu poslední jestli bude výsledek lepší.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    S lupou bez lupy, pořád 70, nevadí ke stonku dojedu;):p
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou velikou honičku všem xD páni, tak jsem se do toho konečně pustila, první hry najdi 10 v těch nových, byly jako zlý sen :eek: a tak jsem začala hledat rozdíly a asi u toho zůstanu. Se podařilo párkrát i 95 bodů... tedy u těch obrázků co znám, ale věřím, že to bude lepší a lepší :p Nasadila jsem i hangáry, protože je jasné, že to bez pomocí lup nedám, i když občas nějaké zůstanou.
    Tak zatím 12/13-tá hra ... je tam hezkých 9 melounků BZ :p, což je menší polovina stonečku, to je hlavním cílem a dál se uvidí, jak to půjde ... zatím nebrblu :D


     
    Naposledy upraveno: 26/4/19
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak som sa už konečne v tom zorientoval na tie nové hry musím použiť 1-2 lupy ale potom to pôjde.Mám odohraných 15/17.Na stonku ešte nevidím ale nevadí.Možno na ňu uvidím zajtra;);).
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Ahoj,honička dobra jen kdybych si nerozbil brýle blbě se to hledá ale dá se to.

    Ahoj Mikeš no prostě je to hra.

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/4/19
  18. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Abych řekla pravdu, hledání předmětů mě dost baví....ale tady mi některé dají opravdu dost zabrat...už mám oči jak Kolumbovo vejce vyvalený :) Jdu se uklidnit na děsivku.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam 14 her ale nechce se mi do toho... a jeste nebudu mit cas pestovat, takze teda mozna se nedostane ani na stonek...
    Tak si odpocinu a zitra si skusim vyladit oci :)
    Celkove to vidim ze kdyz to nezvladnu, priste bude ignorovani akce...
     
  20. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Čaute. To hledání mě ničí. Na tohle fakt nejsem. :( Já to v těch obrázcích prostě nevidím. -.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.