Velká honička (21.3. - 27.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    To pude 8):D. Pokud mi po těch 2,5 hodinách odehraných her neprdne cévka :cry:. Zatím po desítce her průměr 138,8 bodů.


    Edit
    o 1,5h později :music:: mám stonek. Pauza! Průměr 150,5 bodů na hru. Přestává mě poslouchat zápěstí :wuerg:. Ale je super, že si můžu dovolit ten luxus občas nenajít všechny předměty, protože mám polštář nějakých 20 - 25 her :D. To, že ale mám za sebou teprve třetinu her, mě nikterak netěší :cry:.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Do levé strany mi chybí 3 hry a do pravé ještě hodně, no nevadí. Času je dost, tak ještě nějaké bonusy vyškrábnu. Pojedu až do konce akce. Baví mne to, je to o postřehu, ale v pohodě, žádné nervíky.
     
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    úspěšně dokončeno :)
    upload_2024-3-24_17-42-29.png

    napěstoval jsem o hodně více. Původně jsem počítal, že pojedu 10 předmětů, ale přešel jsem na najdi za 90s . Bylo potřeba celkem 151 her. Byla to teda pořádná honička. Gratuluju všem co mají hotovo a přeji hodně štěstí těm co ještě honí. :)
     
  4. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Zase jsem od listopadu nehrála - s malým miminkem je na hraní nějak míň času - to je ta mateřská dovolená. xD Ale tohle je moje oblíbená akce, tak jsem se rozhodla si udělat čas a trochu si zahrát. Můj cíl je levá strana. Začala jsem včera. Uvidíme, jak to půjde. :D
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mám namletých 66 hledacích předmětů, na dalších dvacet je napěstováno, avšak došla pajdátka. Pěstuju dál, hrát budu asi až zítra, až bude na řadě kuchyň, Tiki ostrov a pekárna. Ty si docela pamatuju, tak snad to moc nezvepřím ;)
    Gratuluji dalším hotovsonům :)
    Já jsem si udělala po vyspání odtajňovací neděli. Na Baha i na farmě jsem vyskladnila veškeré tajemno - na farmě mám dalšího muflona a ptačí zob k těm, co jsem koupila u královské opice, na Baha z chlívků nic zajímavého, ale pár stromečků (i když je mám) mi udělalo radost, budu mít něco pro O&D.
    A především mi udělaly radost pikolky. Měla jsem jich v liště 15. 3x křeččí past, 2x kouzelný klobouk, 2x tečkovaný deštník, 2x pěstitel, květinové melodie, věčný lov pokladů, nemrtvý poklad, Pogo show a dva Floreňáky :inlove: Tak už mám čtyři. Ty dva starší kralují na ploše u Majáku, dva nové v parku.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Y_n_O moc gratuluji k floreňákům, stonek už stonkuje, na Čipmánka mi chybí 8000 bodů, nejvíc dám 118 na 10 rozdílů, hledání mi nejde.. Taky jsem odtajnila 60 Picollo, škoda, že nepadl žádný floreňák, ale padly slušné bodově cenné dekorky a Pogo, aspoň zakoupím poslední chybějící dekoraci do stonku, je ta možnost naposledy. Těm, co mají hotovo gratulka a všem ostatním, ať se daří
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Konečně hotovo :wuerg:. Celkem 128 her, průměr 150,9 bodu na hru. Závěr už jsem jel na morál. Dokážu si představit i líp strávené nedělní odpoledne než honěním malovaných obrázků :cry:. Ale zase jsem si dokázal, že ten Němec, co schovává věci, nade mnou ještě nevítězí :D;). Nakonec největší voser nebylo napěstovat ta kvanta kytek, jako do zblbnutí točit 180 stejných obrázků...


    Jenom přemýšlím, jak je technicky možné mít akci hotovou 3 hodiny a 8 minut od startu, když jenom plnění miniakce trvá v robotím čase (100% úspěšnosti) 2 a půl hodiny. A to nepočítám s rozpěstováním a napěstováním 55 200 kytek a nahonění padátek :music:o_O...
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    stěby, je to technicky možné. Napěstování kytek s třemi řádky a notnou dávkou bonusů jde rychle.Naklikání i několika tisíc sazí na pohopolích taky nezabere moc času. A zatímco roste kytka, tak už se hrají minihry. Sama začínám až když mám napěstováno, abych měla přehled. Měla jsem 2 řádky, 2OO diamant, 3x Jack, utraceno skoro 3OO PL a za 6 hodin to bylo přes 8O tisíc kytek. Hledání mně moc nejde, tak musím počítat s tou dražší variantou, že budu potřebovat víc pokusů.
    Inuš, že mě to ani nepřekvapuje, typický hanácký hamoun, když vy jeden florenovník, tak já rovnou dva! Gratuluji.xD
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Poslušně hlásím, cíl byl splněn! :music:

    Postřikovací umění je doma , odkládám lupu do šuplíku a loučím se s detektivem Mouseau .
    Tak se tedy měj jak chceš , bylo to s tebou fajn .

    Řádně jsem si potrápila a procvičila paměť a to i přes skutečnost , že mám občas pocit , že mi po bytě běhá
    německý lékař pan Alzheimer , :p jsem akci komplet dokončila.

    Všem, co mají už také hotovo gratuluji a ostatním detektivům , kteří ještě hledají skryté předměty ,
    držím všechny palečky k zdárnému splnění akce .

    Času je ještě dost , nebo-li habakuk . Zvládnete to !
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak zatím takto:
    [​IMG]
    Mohlo by to být lepší, předměty vím, kde najít, ale ruka je pomalá, občas některý předmět nestihnu odkliknout napoprvé (hlavně ty menší), ale co už, stárnu :)
    I tak si myslím, že průměrný zisk 141,24 bodů ze hry není na můj věk a výšku vůbec špatný výsledek xD
    Teď si dám kafe a cigárko, dojedu zbytek připravených her, abych v klidu mohla večer do procesu. Zaseto je, snad ještě dvakrát v práci sklidím, zítra budu muset nasadit dlouhodobky na pajdátka. Vydrancovala jsem florenové konto, protože jsem třikrát 200 sazí kupovala, v cisterně mám z původního počtu cca 2.500 zelených kapek necelé čtyři stovky. Když bude nejhůř, taky je použiju na šlechtěný šafrán. Nebýt jeho, pajdátka bych neměla.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O, příště raději kup při akci Superhnojivo, pokud máš možnost okamžité sklizně z některé rostliny, tak tě 450ks vyjde na 120Fl, to je 450 padátek při použití pohopolí. Určitě levnější alternativa než kupovat samostatná padátka.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Díky za radu, Dave. Já jsem zvyklá nekupovat nic, vždycky jsem to zvládala vlastními silami a kapacitou farmy. Jenže tentokrát jsem se šprajcla, že to chci dohrát, tak jsem koupila první, co mne napadlo :)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/24
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O, není zač;). Tak třeba jindy se to bude hodit.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nevíte kam jsem to položila? Hledám v polici, hledám na stole, pod pokličkou i v kotlíku. Ale ne a ne to najít. Ještě že mám lupu, ta pomůže vždycky. :p

    Ještě hledám, ale to jen proto, že chci dojet až do konce pravé strany. Řádek už je doma, ale ten mi tentokrát nestačil a já chtěla i čipmanka, postřikovač, další pikolky... Odměny se mi líbily moc a já je tam nemohla nechat. Kolo dalo pouze jedenkrát +1, a to jsem točila vždy při změně několik lístků. Chutě mi dělalo často, nabízelo +100%, +200%, +1,... Ale ať si to teda nechá, lakomec. Pomůžu si i bez něj - aktivovala jsem 2x 3 Jacky, do diamantu hodila 200%, použila +1 z polí ze sezóny, vyplázla 2 boostry akční +1, pár stovek vrtulí a k tomu asi 4 000 kapek. Investice na mě neskutečná, snad i nerozumná. Ale něco se vrátí v odměnách, a navíc dostanu věci co bych jinde těžko sháněla. Takže bych do toho šla znova.

    Aktuálně jsem kousek před čipmankem, k tomu namleto na 3 hry a ve stodole ještě přes 15 000 akční. Čekám na saze, ale ty už by měly dopadat z dlouhodobek do konce akce sami. Kolik her mě ještě čeká nevím, nevšimla jsem si že po dokončení levé strany se hry přestaly počítat, takže průměr nespočítám. Ale teď už mám většinou za plnou taxu v 90 sekundách, tak snad už ne moc.

    Zpočátku mi ale trvalo 45 her než jsem poprvé dokončila 90 sekund v čase. Sice jsem tyhle lokace už znala, ale za ty 4 roky se to člověku dost vykouří z hlavy. A kupodivu se to do ní zase těžko vrací. Zpočátku to šlo fakt hodně ztuha, to teď už je to jen radost a hledání mě baví. Ale obdivuju ty, kteří to dali na jeden zátah. Já musím dělat pauzy, po chvíli mi jdou oči křížem, tak doplním cukry, vyvětrám hlavu, protáhnu prsty, a už to zase jede. :)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, já sem se taky šprajcla, že chci všechno. Čipmanka už mám. Ale dostihla mne únava materiálu. Hru od hry jdu se ziskem dolů. Už jsem se snažila přesvědčit, že to odehraju zítra ráno po práci, ale nejde to. Neposlouchám se. :) Neva, ještě něco napěstju a pajdátka dopajdají.
    Ale jak zvládnu dnešní noční směnu to absolutně netuším, když budu hlídat čas na sklizně :)
     
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Y_n_O - já to měla stejně, jen ještě posílené postgastrální demencí. Jela jsem od nuly do té 63. vlevo, skoro všechny bezchybné, a to se mi ke konci ještě vyměnil obrázek. Ale pak jsem si dala oběd a konec, nebyla jsem schopná ani jednu hru dokončit včas. Vyvenčila jsem tedy psa, venku kyslík nahemovala hluboko do plic doufajíc že doma pomůže mozku, pak si dala sladký čaj, ale stejně to už nebylo ono.

    Nechala jsem to tedy na zítra. Fakt mi není jasné jak to někdo mohl dát najednou, mně už se pak začínalo plést kde je co, hledala jsem daný předmět na místě kde se nacházel na jiném obrázku. Jako kdo dal 130 her v jedné řadě za sebou je borec, můj mozek by už byl v blaženém komatu.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak, to by bylo...
    detektivka.png

    Minihry jsem plácala od včera po kouskách, aby mi z toho nešly oči šejdrem. Jako rozcvičku vždy pár her najdi 10 předmětů a pak přechod na 60... Mozkové závity důkladně protažené a vó to to je. Mozek se má neustále procvičovat, aby nezakrněl :D
    Tak ať se daří
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj.Mám hotovo:p Můj hrací den byl dnes, čekala jsem na staré obrázky co znám a pamatuju si je ( kuchyň, pekárna, ostrov Tiky ):) Alespoň jsem měla čas napěstovat akční kvítí a nasyslit dost padátek. Odehráno 124 her a přepěstováno navíc jen 1400 kytek - to byla rezerva:D Všem co ještě hledají držím palce.
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak se pomalinku blížím k čipmánkům. To je můj cíl. Nikdy jsem v této honičce nedošla tak daleko. Jsem klasický pomalík. Využila jsem už 2x 200% a ještě jednou se ulakomím. SH už škudlím na další akce. Ale vypráskala jsem ho také dost. No jak si čtu příspěvky, příště zkusím hledání předmětů. Kdo nemá hotovo, vydržte až do konce. Každá odměna je výborná.
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Chvátám, chvátám a mám dost. Čipmánek je v liště a pár odměn po něm mám doma. Včera jsem se vrhla na minihry. Hrála jsem 90 sekund. Obrázky jsem si trochu pamatovala. Naštěstí. I tak chvíli trvalo, než jsem najela na plný počet. Zkoušela jsem i hledat rozdíly, ale používala jsem i lupu. No, 90 s se mi zdálo lepších.
    Aby toho nebylo málo, do hraní se mi snažil hodit vidle router, který má tendenci odejít do elektronického důchodu. Puberťáci neztratili šestý smysl něco nutně řešit zrovna (kdo má malé děti ví, doufala jsem, že v pubertě tuto schopnost ztratí, ale ouha), když jsem si sedla k hraní. Běžně je nevidím, ale teď furt něco chtěli... :p
    Měla jsem umleto 90 ks detektivních nástrojů. Kolem desáté večer jsem to zapíchla z důvodu únavy. Dnes ráno jsem nevegitla v posteli, ale vyskočila před budíkem a hurá odehrát zbytek. Ráno přimleto pár kousků a odehráno 21 miniher. Akční plevel stále pěstuji, ale.
    Mám 15 224 bodíků. Do konce pravé strany mi chybí 4096 bodíků. Takže mi chybí cca 12 000 kytek. Když mi následující obrázky půjdou dobře.
    Tak nevím, zda se nemám vzchopit a poprvé v životě doběhnout i pravou stranu (to mě napadlo teď) nebo se na to vyprdnout. Mám obavu, že pak půjdou body dolů a já zůstanu těsně před cílovou rovinkou. Stejně tak by mě mrzelo, kdybych jela lážo-plážo a pak kuk na konec. V duchu bych si říkala, kdybys hnula šunkama, tak to dáš... 8)I tak mám víc, než jsem doufala a čekala. :p8) Jdu přemýšlet... ;)
    Skali nechceš mi podarovat pár detektivních předmětů? :pVěděla bych co s nimi. :pxD8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.