Velká honička (21.3. - 27.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Esi já bysemsi nenakopala do sedínky... Ráno jsem zaspala budíka a teď jsem zjistila, že mi o deset minut uteče včerejší stoprocentní bonus :-(
    Co už, za blbost se platí :)
    Gratuluji všem šikovníčkům, kteří mají buď hotovo nebo alespoň napěstováno. :)
     
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    odehráno 100 her a dalších 105 je napěstováno. Saze v pohodě napadají, jen je potřeba si počkat. Zpoždění je způsobeno, tím, že jsem se v pátek na farmu nedostal :)

    upload_2024-3-23_12-31-26.png

    všem co mají hotovo gratuluju a těm co ještě hledají přeji hodně štěstí, ať se podaří dosáhnout mety nejvyšší :)
     
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    čo sa vám najlepšie osvedčilo, aký spôsob hrania minihry? Ja hľadám 10 vecí v časomiere, ale ani to mi moc nejde. Skúšala som všetky minihry a dáko sa mi nedarí, rada by som sa dostala aspoň k chipmankom :)
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na honičku nejsem nejbystřejší a tak se nenervuju, i když jsem si včera vytočila nějaký +1 a 100% do stodoly tak je mi to stejně k ničemu páč jsem stejně na farmu neměla nějak náladu a ještě jsem se na poslední chvíli rozmýšlela jestli do akce půjdu, nicméně se účastním, ale nestresuju.. asi to dám po řádek a tradááá :)
    [​IMG]
    Megarychlíkům gratuluji :)
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Večer budu mít napěstováno na cca 150 her, zítra "poo" s nástupem nového obrázku to roztočím, protože ty 3 scény by mi mohly vyhovovat :music:. Vychází to zhruba 130 bodů na 90´minihru, to snad dám celé 8):D.
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, to je těžké říct. Každému vyhovuje jiný druh minihry. U mě to bylo tak, že jsem nejdříve zkoušel najdi 10 předmětů a pak když jsem si byl jistý kde je jaký předmět, tak jsem postupně přecházel na najdi všechny předměty. Potřeboval jsem 130 her s průměrem necelých 149 bodů.
    Samozřejmě doporučuji mrknout a trochu se zorientovat ve scénách. Vlákno nalezneš >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ke stonku dojdu:p k čipmánkům asi těžko. Tak si na ně počkám.:(
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký uhoněný večer :) řekla jsem si, že to musím odehrát dnes, ať je zítra klídeček :p pustila jsem si k tomu film a mám to konečně za sebou :D bojujícím držím palečky, ať se daří ;)


    [​IMG]
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hezký večer. Ještě kousek ;) Dokončím ráno :music:
    [​IMG]
    Odehráno 150her :wuerg: Na to že hraji najdi 10rozdílů, tak průměr na hru 125,86 je docela dobrý :p
     
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek je a jedeme dál !;)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky u mě řádek bude, ale čipmánek nehrozí :D ale na to jsem si už zvykla že novinky přijdou ke mě až později :)
    [​IMG][​IMG]
    Já se snažím, ale nejde mi to :D hah.. není důležité vyhrát, ale zúčastnit se prej říkali :D
    Tak je doma opravdu [​IMG]
    .. a jelikož mám na PC velké rozlišení tak se mi to tu ukazuje jako plakáty :D přejmenuji se na plakátovačku ;) :D přezdívka pěknáxD
     
    Naposledy upraveno: 24/3/24
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Oj, už zase :p, řádek mám teď už jen co bude, bude ;).
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak se konečně dostávám ke psaní, jaro přichází moc brzy a mám docela fofr v realitě, jak na políčkách, tak ve včelkách. Stonek je doma, hledám rozdíly a docela to šlo, ale musela jsem přesedlat z notebooku na počítač, neb má větší monitor a lepší myš. Teď budou už bonusy, pokračuji dál, uvidím kam dorazím. Hotovsům gratuluji, kdo nemá hotovo, nezoufejte a makejte.
     
  14. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak už mám namleto na posledních 44 her, abych dojela do konce pravé strany, tak až se vrátím od skutečných koníků, tak se vrhnu do odklikání zbytku, než se mi změní scény. Ale musím říct, že jsem si u toho včera i pobrečela :D
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Dobré ráno . Těm co už mají hotovo moc gratuluji, do čipmánkům mi chybí jeden úkol a potom už kam dojdu dojdu. Držím palce všem.
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ježíšku na křížku :p... za chvilinku bude poledne a mě najednou napadá jediné :
    "Poledne v tom okamžení,
    děda už chystá příbory
    a mně hasne u vaření
    pro tebe, ty Mouseau , ty!"

    Takže milý detektive Mouseau , děkuji za čipmánka , opouštím tě a jdu se věnovat hrncům na sporáku.
    Během odpoledne a večera by jsem mohla dozobat zbytek odměn.;)


     
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj farmárikovia,
    moja obľúbená hra,
    rada hľadám predmety, lepšie je hrať ju v tme, lebo lepšie vidieť predmety a nie sú odlesky /ako cez deň/.
     
  18. ajkabl

    ajkabl Zelenáč fóra

    Ahoj. Levá strana hotová, pravá 80 a k dispozici 20 nástrojů. Do konce akce bych měla Čipmánka stihnout . Jedu na rozkoukání 2-3 hry najdi 10 a pak 90 vteřin. Kadraba mě taky dává zabrat, ale ne, že bych nevěděla, ale z nějakého důvodu se nechytají některé na první pokus....no to bychom byli moc rychlí.....
     
  19. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Hotovo nalevo i napravo, nechci tuhle akci nějaký čas vidět! Posledních 20 her už jsem si říkala, ať už proboha můžu jít uklízet :D
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ľavú stranu mám hotovú a uvidím kam sa doplazím.Na toho Čipmanka to mám ešte ďaleko,ale ak ho nezískam tak nevadí získam ho niekde inde,ale z tajnášov to veru nehrozí z tých dostávam samé trajláky.Ak niektorí neviete čo tie trajláky sú tak sú to nepotrebné veci:sleepy::sleepy:.