Velká honička (21.3. - 27.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. barca279

    barca279 Vážený autor

    ale no tak...neonovy myval,2xpikolo bedna a postrekovacie umenie ktorych mam asi 20 kusov,tak to necham kombajn zapadnut prachom v stodole.a tie tajomne stromy a stajne to su asi tie najhorsie odmeny ake vobec mozu byt ,a ze odmena 2FL,4FL to vazne?
     
    -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    barca279, těch beden jsem v tabulkách dohledala čtyři kousky. Neonového mývala nemusí mít spousta hráčů, kteří nemají stáj ze šlechtící akce a do družstva prostě nešlechtí, tak si ji ani nepostaví;
    Postřikovací umění je top dekorace, kterou mnozí hledají. Ty jich máš dvacet? Aktivních? Tak to se na Tebe těším v letošní TOPce, se čtyřmi komplety na okamžitou sklizeň třeba zvěře z Alp budeš v balíku a kralovat žebříčku ;)
    Já jsem z tajemných stromů i chlévů pokaždé dostala něco, co bych si jinak musela koupit...
    A florenů z odměn není nikdy dost, když se nekupují za reálnou měnu...
     
    Naposledy upraveno: 20/3/24
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, taky se ti to zdá nějak moc ? ;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj...:) Já jich mám na plochách taky docela dost, ale plní jen funkci na zisk Bézetek...
     
  5. goro19

    goro19 Pilný autor

    Kdysi na začátku Velké honičky jsem to měl tak, že jsem se učil jednotlivé hry nazpaměť, abych něco uhrál. Jinak to nešlo, abych se neupěstoval. Dnes patřím k těm, které tato akce nebaví a není pro ně ničím zajímavá. Člověk musí žít i něčím jiným a ne jen farmou.
    Zvlášť když je tu konečně jaro. Už se honit nebudu.
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    tak to Ti gratulujemxD, a teraz pravdu, čo by si chcel, aké odmeny???8)
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno :)
    Koukla jsem se, kolik mám Postřikovacího umění. Tak 8x na Bézetka a 3x na ploše, co mají ještě 7 náplní k využití.
    Samozřejmě, Florenovník je u mě TOP, ale když nebude, nevadí, jsem ráda za jakoukoliv odměnu.
    A nyní se zeptám z jiného soudku. občas se tu ukáže zkratka KFC. Přiznám se, že jsem ještě nepřišla na to, čeho to je zkratka?
    Třeba jsem nyní udělala rohatou, ale zajímá mě to a když nevíš, zeptej se. Tak se ptám.
    Děkuji ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/3/24
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madulko_cz
    KFC
    = Kvůli Farmářské Cti ;)
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky, tuhle hru mám ráda. Pojedu pro stonek, ale pokud se podaří víc tak se zlobit nebudu. Pěknou hru všem. :)
     
  11. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Přiznám se, že tuhle akci tam moc miluju, že bych jí dojela do konce i bez odměn, jsem na ní docela závislák xD
    Vlastně - já jí hraju i po dokončení všech odměn, dokud akce neskončí, takže jo, je to oficiální, jsem těžkej závislák :D
    Jakmile se člověk naučí systém 60 předmětů za 90 sekund, tak to pak frčí úplně samo :)
    Takže všem kdo se do hledání pustí přeji pozorné oko a rychlou ruku (i myš). A všem, včetně těch, kdo vynechají, přeji krásné jaro, konečně je tu!! :inlove:
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já se netěším, je to honička a dost velká :p:D.
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Vážení přátelé ano rozhodoval jsem se dle kola neštěstí pustí-li chlup jdu do akce která mě nebaví nepustí-li chlup mám volno suma sumárum já mám volnoxDxD
     
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11,
    měl jsem z toho strach ... ale ono to půjde
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bedlivé-oko Nechápu jak můžeš mít 6169 rostlin. Já nemám ještě aní 100 a začala jsem ve 14,00 dala jsem velká pole, SH A zuzi a jdu teprve sklidit.:(
     
  18. goro19

    goro19 Pilný autor

    Koukám, že těch nenadšených z Velké honičky je nás tu víc. Potěšení na mé straně, že zdaleka nejsem sám.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Neříkám že to nepůjde,ale je to ukrutně zdlouhavý!:cry::wuerg:
    Jinak to docela odsejpá![​IMG]
    Hledám dobrovolníka na odehrání miniher!:p
     
  20. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:. Hledání mě moc nebaví a pak moc rostlinek, ale pokusím se dojít ke stonku. A snad i Čipmanka :p. Přeji všem SUPER hru :D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.