Velká honička (11.11. - 17.11.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Uáááá, už akční kvítí "neotočím" spotřebovala jsem dost SH a +1 do stodoly nebo 100 % nebo dokonce 200 % mě míjelo.
    Takže konečná:
    Vlevo 30./119, už pak do 124 nepočítá a vpravo 91./10.735, mám nahráno 10.604
    No, už jsem neshrábla těch 7 FL... a o Klobouku, který byl jako 110. odměna (15.540), ani nemluvím.
    Holt, nechala jsem hledat našeho třeťáka a ten "dával" při hledání 10 předmětů max. 85 bodů.
    Já jsem to při konečné hledačce (asi 25 pokusů) pravidelně 95 a občas i 105.

    Časomíra do konce akce 02:19 hod.

    Za mě, pěkná akce. Bohužel, i když jsem na home-office, nestíhala jsem pravidelně sklízet. Kromě práce (kterou fakt nejedu na 100 %, jako bych byla v kanceláři) mám na starosti 3 chlapy a asistenci s učením se 8letého třeťáka. Který už sice nepatří do kategorie "první zpět do škol", ale samostatný faaaaaakt není. A správně poznamenala kamarádka "A kde máš čas na sebe?" A to obsahuje i ten "čas na Farmeramu".
     
  2. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak natož,že jsem sázela a sbírala pravidelně i v noci na telefonu tak jsem to neudělala...chybí mi poslední dekorace a chyběli dvě sbírání...možná je to tím,že jsem začla místo odpoledne tak večer,protože jsem byla v práci,ale sbírala jsem i v noci:(:sleepy:
     
  3. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ty joo, láčka,otevřené okno,mucholapka,do toho ozubené kolo, a zamilovaný dopis...asi vám milý RT napíši jeden takový:p
    sem odehrála na jeden zátah 140 her a asi si zavolám hitnu pomoč:D,je fakt ,že nyní s přehledem vím i se zavřenýma očima kde se přesně hledané předměty nachází, ale děkuji nemusím mít zas tak dobře procvičenou mozkovnuxD.
    akce ne vcelku špatná, ale chtělo by to na ni více času i pro pracující lid milý RT
    jinak vlevo hotofka,vpravo nahráno 17007 bodů
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mersi7 - myslíš dekoraci do stonku? Pokud ano, tak všechny 3 se daly získat před ziskem stonku a ten předpokládám jsi získala.
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Škoda že to nešlo hrát ještě dál opravdu mě to bavilo a ještě bych pár her zvládl :p :D

    [​IMG]
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nerikam ze to neslo lip, ale beznym hranim mam 27. vlevo (99 her), 87. vpravo (9495 bodu) a tak jedna dekorka navic se hodi, kdyz stale jeste jsem nedokoncil vyplneni novych ploch na dekorky :)
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem překvapená, zkusila jsem hrát na mobilu hledání 10 a šlo to, i když za málo bodů, ale těch 70 bylo pokaždé ;)
    Získala jsem dokonce i klobouk a vpravo skončila u 122/18.114. Paráda :inlove::D
    Jediná vada: spotřeba dat příliš vysoká...
     
  8. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Dohonil jsem 30 (119) na 91 (10739) a úplně mi to tak na další rok stačí. Howgh.
     
    výpliv, raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak hotovo,zvládla sem celou levou stranu a na pravé jsem skončila 14.410.Za mě spokojenost,hledání mě bavilo a jsem ráda,že jsem poslechla rady ostatních starších hráčů.
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem se dokodrcala ke 144 hrám, nechtěla jsem mrhat bonusy, když KŠ nebylo vstřícné. I tak jsem spokojená, průměr nebyl nijak oslnivý - přes 127, ale bylo to ze začátku daleko horší.
    Přeji všem pěkný sváteční den.
     
  11. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak cíl splněn a ještě něco navíc! :inlove: Levá strana celá, na pravé 128, 19 556 bodů. Jsem spokojená, od minule jsem se dostala o hodně dál. Na příště už budu mít (snad) došlechtěný karafiát na okamžitou sklizeň a našetřím ještě víc SH, to by bylo, abych to nedodělala. :D Ale jak mě hledání na začátku bavilo, tak na konci to byl spíš stres, vyhradila jsem si málo času a poslední hru dokončila ve 13:58. A také jsem zjistila, že paměť na scény fakt nemám, stodolu jsem znala z minula, ale úplně jsem ji zapomněla a šla mi asi nejhůř. xD Ale za mě skvělá akce a doufám, že si ji zase někdy zopakujeme! :)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak jo, otevřela jsem těch 6 získaných FL beden.
    Výsledek?
    27 FL
    8)
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    k.vitek: také jsem otevřela 6 beden s Fl a světe div se, 27 Fl xD
     
    evainfo, danielka0000 a k.vitek tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, opravdu se neopičím, takhle to na mě vyskočilo o_O;)


    upload_2020-11-17_18-52-40.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    k.vitek a Apachie1 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bedny s fl.png :p
     
    evainfo, k.vitek a Apachie1 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Screenshot_1.png

    To asi si RT nastavil ne ?:p
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak to není fér já jich měla jen 26 :cry:
     
    k.vitek a Apachie1 tohle ocenili.
  18. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    tak ja ze 6 beden jen 21 florenu :( ale tak lepsi nez dratem do oka!
     
    evainfo a k.vitek tohle ocenili.
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já 9 + 15 = 26 xD FL
    Jinak klobouk jsem hodila do nového parku (tedy na baha - ostrov???)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera večer jsem samozřejmě usnula, tak jsem bonus +1 nevyužila naplno. Dopěstovávala jsem dopoledne, hrála jsem od za pět minut jedna do jedna nula sedm, ve čtvrt na dvě mi jel potupák do rachoty. A to jsem si ještě stihla udělat screen a uložit obrázek :) Ještě že mám zastávku před barákem, jen sejít schody a přeběhnout silnici ;) Jeden pokus jsem už nestihla, ale mise splněna :)

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.