Soutěž Velikonoční hledačka 2024 / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Bedlivé_oko
    teď jsem měla v hledání pár dní pauzu... prosím Tě, jen si chci ověřit, že jsem odeslala nález zajíců č. 1, 2, 3 a 5?
    Děkuji za vstřícnost!
     
  2. evinana

    evinana Expert fóra

    Bedlivé_oko vím že ne:(tak příští rok bude třeba inovace ;)ale když mi to nedalo a hledala a hledalaxD
     
    Prepperka, bačkora85 a 14087 tohle ocenili.
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj k.vitek,
    1,2,3,5 máš chybí Ti, 4,6,7,8,9,10 :D
     
    14087, evinana a k.vitek tohle ocenili.
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Bedlivé_oko, díky za souhrn.
    Asi končím. Fakt mám letos přehřátý mozek... a když si vezmu, že mě ještě v práci čeká každodenní frkot (čti sezóna kontrol) do 27. 5. ...tak Zajíčky vzdávám.
    Právě jsem se snažila hledat č. 6. Něco jsem vymyslela, ale prostě přes vyhledávač, letos, vloni, v příspěvcích v roce 2019, nikde nic.
    Dám si poslední pauzičku a jestli ani po ní ne... tak hodím vidle.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak mám aj č.9. Takže hotovo,10 [​IMG] je doma.Možno aj nejakú odmenu dostanem. :p
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak dohledáno ... králíček č.9 doma ;). Jinak králíkárna komplet plná [​IMG] :).
    Ale bylo to náročné, ufff.
    Hezký večer všem ;)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak mi ještě chybí zajíčci č. 7, 9 a 10...
    Z nápovědy k č. 7 vůbec nejsem moudrá... no, i tak jsem jich pár našla.
    Mám ještě pracovat pro sokol, tak dnes to vzdávám. A protože příští 4 dny vedu kontrolní skupinu na jednom 10tis. městě, fakt už se mi ke hledání nepodaří vrátit zpátky.
    Škoda. Letošní mechanismus nápověd byl trochu mimo moje hřiště.
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak pro tyto velikonoce mám taky dohledáno. Sice dnes dostala přednost před hledáním procházka v lese, když bylo tak nádherně, ale zase na druhou stranu ten pobyt na čerstvém vzduchu nejspíš zapříčinil okysličení šedých buněk mozkových a já díky tomu dohledala i posledního zajocha s číslem 9, desátého ušáka jsem našla už ráno.... tak nezbývá než čekat na výsledky a těšit se zase třeba na příští rok :)
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    9 byla teda pěkně schovaná.... od rána jsem kroužila okolo a povedlo se mi najít až teď. Tak jsem zvědavá, jestli se povede zítra i 10. Pokud ano, budu mít králíkárnu pěkně nažuchnutou :D
     
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    "Himlhergotdonrvetr" , zařval Trautenberk a já také :p

    Upřímně musím napsat, že ten z modíků , který schoval 7 je borec a kdo ji už našel tak také .
    Oči už jsem měla vykulené jako Glum a hledání jsem pomalu a jistě vzdávala, ale jelikož jsem ve znamení býka
    a ten je jak známo tvrdohlavý , tak ....

    ........ [​IMG]prostě najednou , z čista jasna , na mě vyskočil.
    Popadla jsem ho za ušiska a s úlevou hodila do králíkárny k ostatním , takže všech 10 je konečně doma ;)

     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vy jste tak šikovní, já nemám ani jednoho, ani omylem jsem nikam neklikla, kde by ušák vykouknul. Tady se musí myslet a to bolí, teda u mne to tak funguje :)
    Přeji všem hledačům a hledačkám, kteří ještě nemají králíkárnu plnou, úspěšný lov :)
     
  12. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Konečně jsem našla králíčka 7. Baví mě řešit nápovědy a nejlepší je, že pokud se vyloženě nesnažíte být ten první, kdo je najde, tak si hledání můžete nechat na den volna třeba ke kávě :) Chybí mi ještě 9 a 10
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děkuji za poklonu a gratuluju k úspěchu :)
     
  14. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak já tady dobu přemýšlím, co češi mají rádi..... projela jsem vše, co mě napadlo. Už jsem to chtěla vzdát, když na mě ušák číslo 10 vyskočil. Tam bych ho tedy vážně nehledala xDxD Takže je mám všechny. Děkuji za pěkný nápad. Pobavilo a zabavilo.
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přátelé,
    králíčky můžete hledat až do zítřejší půlnoci. Kdo to ještě nestihl má šanci. :)
    Gratuluju všem kdo mají nalezeno a držím palce těm co třeba začnou dnes :)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Uááááá, konečně Zajíček č. 10 8) ...ale že mi dalo přemýšlení, co Češi milují :music:
     
  17. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    Ahoj,
    ne, že bych měla moc čas se tomu věnovat, takže jsem jenom tu a tam zkusila zavařit mozkové buňky. Jak bylo naprosto triviální najít některé zajíčky, u jiných jsem si ani neškrtla. Objeví se pak někde správné odpovědi a půjde si je později ještě dohledat nebo se hned vše vrátí do normálu? tuším, že nakonec jsem měla 50% úspěšnost (našla jsem 2, 3, 5, 8 a 10) tu a tam jsem se sice ještě pokusila zamyslet nad těmi chybějícími, ale nějak mi to nenaskakuje. díky. pěkné jarní dny.
     
    lacrima, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Se 7 si vůbec nevím rady :)

    Třeba mě ještě během dne něco napadne. Pořád mi to vrtá hlavou.
     
  19. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Tak mi unikli zajíčci č.4,č.7 a č.10, už nemám sílu dál je hledat.
     
  20. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Já taky nedala tu 4. Snažila jsem se ještě celý dnešní večer až do té půlnoci, ale potvora byl moc rychlý, kličkoval, skákal, až se mi nakonec ztratil ve vysoké trávě a nenechal mi ani bobek. Ale aspoň mám ty ostatní, ty mám už pěkně pod zámkem a nepustím. Počkají tam na svoje bratříčky, které k nim přidám za rok. To už jich snad dám všech 10.
    ---------------------------

    Gratuluji všem co našli aspoň jednoho ušáka, natož těm kteří mají celou komplet sbírku. Véééélká gratulka. [​IMG]

    A děkuji moc modíkům za ten nápad i za samotné provedení, bylo to moc pěkně vymyšlené, připravené a nápovědy byly zajímavě pojaté a některé i pobavily. Díky za Váš čas a energii do nás vloženou. :inlove: