Soutěž Velikonoční hledačka 2024 / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Bedlivé_oko - však já vím, jen to nikomu neprozrazuj, protože odměna za jeho brzké nalezení je super a nutně ji potřebuji. Takže já hledám hledám, ale jen v tichosti aby mě při tom šmátrání nikdo neslyšel. :wuerg: Jen hnidopišsky v opravách FAQ občas vystrčím růžky když jde moje hledání už moc do hloubky. xD
    -------------

    Mimochodem napadlo mě - nebylo by možné udělit odměnu za neusilovnější pátrání? Já tu čtyřku pořád nevzdávám, ale teď už to není z mé strany jen nerozumné, ale co se týče časových investic, úplně mimo. Škoda že jsem si nepsala kolik času jsem už nad tím strávila, samotnou by mě to zajímalo. A vy mi pak ještě navíc řeknete, že jsem to nemusela dělat. Jenže kompulzivně obsedantní nutkání mi sedíc na levém rameni stále něco našeptává a tomu nejde utýct. ;)

    (Jen aby nedošlo ke špatnému vyložení mého textu - myslím to jen jako popichování v dobrém, na modíky se nezlobím a k ničemu mě opravdu nenutí. A jsem moc ráda že pro nás tuhle soutěž připravili a i že není úplně lehká, protože délka hledání každého zajíčka je přímo úměrná síle pocitu zadostiučinění.):)
     
    dinoalesi, Y_n_O a 14087 tohle ocenili.
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Prepperka
    Pořád tě sleduji, jak jsi na tom, páč já jsem na tom úúúúplně stejně. Už mám vše, kromě 9 (ano, také by se hodila) a samozřejmě 10, a už se vztekám jen u 4, kterou pořád nemůžu najít. Asi na to jdeme obě blbě, od lesa, a ono je potřeba vyrazit od dědiny...já už to chci najít jen z hecu, jinak se se sebou nebudu kamarádit....takže která dřív?!?!?!:D:D
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes zase len po práci,ale mám aj zajka č.8. ;) Zatiaaľ mám všetkých.
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jdu si něco nalejt - 4ka je doma. Zpropadenec jeden....
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Prepperka,
    každá oznámená chyba na fóru nás těší už z toho důvodu, že vidíme, že to hráči čtou a přemýšlí nad tím. Ostatně jsme jen lidi a chyby děláme. A ted kdo nic nedělá nic nezkazí. Oznámená chyba je mnohem lepší, protože může být opravena, než se smát a myslet si ty modící to mají zase blbě.

    Já to pochopil fakt jako legrační popichování v dobrém. A docela mně těší že dokážu hráče potrápit a přinutit je hledat na foru a procházet ho
     
  6. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    8 mi teda dala zabrat. Myslela jsem si že vím co hledat, ale zajdu jsem nikde nepotkala. Tak jsem začala hledat jinde a také nic. Nakonec jsem se vrátila k prvnímu nápadu a najednou tam byl..... asi se mnou hrál celé odpoledne na schovávanou. xD
     
    Prepperka, 14087 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Králík [​IMG] byl zahlédnut v lese jak peláší pryč
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Počkat? To jako že se č.9 a č.10 dá už najít??? :eek:
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda 14087,
    ty jsi nečetla pravidla ?
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj.. četla.. a teď asi nechápu proč se na to ptáš Bedlivé_oko :)
     
  11. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj 14087,
    no že se divíš že už se dají najít :) jinak nic ve zlém :)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Omlouvám se, ale myslela jsem že se dá najít vždy jeden denně a tak díky :)
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    14087 - zveřejněny jsou ti zajíčci co jsou již barevní, takže je dobré občas kouknout do seznamu jestli už. Ti bez nápovědy jsou hodně o náhodě, aspoň mně se zatím nedaří. Ale to někdy ani s tou nápovědou. :D
    -----------------------

    Bedlivé_oko - já u těch nalezených chyb mám někdy obavu aby to z mé strany nevypadalo jako hnidopišství nebo že vás opravuju. Zvlášť když mi ta chyba nepřipadá až tak důležitá. Ale nakonec ji stejně nahlásím, protože do FAQ sama často chodím pro info, a jsem sama ráda když tam ty informace jsou v pořádku. A tak doufám že ta oprava třeba pomůže někomu dalšímu kdo to info taky potřeboval. Chci tím říct, že to FAQ obecně má smysl, kvůli mě ho prosím veďte dál. Jsem v něm (i mimo hledání zajíčků) hodně často, těch věcí už tu je tolik, že si je všechny zapamatovat není možné. A pak je to FAQ k nezaplacení.
    -----------------------

    anvan - veeeelká gratulka k najití zajoucha padoucha číslo 4. [​IMG]

    Já ho nemám, takže jsi vítěz jak nad ním, tak nade mnou. Musíš mít radost - jak jsi psala, u mě je to už taky spíš otázka cti, ale o to větší zadostiučinění pak ten nález musí být. Tak si to vítězství pořádně užij, zasloužíš si to. :)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak na dobrú noc som si našiel aj zajka č.10,už chýba len č.9. ;)
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Teda Peto121, doufala jsem, že třeba aspoň jednou budu první, ale koukám že jsem to zase nestihla. O pár minut. Moc ti gratuluju. [​IMG]
     
    lacrima, bačkora85 a Peto121 tohle ocenili.
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Č. 9 mi dal zabrat, ale je doma :D tak ještě č. 10 ať je to komplet :) i když nebudu prga, ale nemůžu mít všechno že ano :D
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  17. evinana

    evinana Expert fóra

    Já včera našla tu 2 kterou stále ne a ne najít. Ale že mi to trvalo tedaxD a teď mě trápí č. 7. Zdála se mi nápověda jako jasná, ale asi přemýšlím špatným směrem. No uvidíme, třeba ho najdu mrňouse schovaného
     
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také jsem to nevzdala i když oči zlobí ,jen nevím jestli jsem poslala všech 8 a teď se mořím s hledáním zajíčků 9 a 10.Asi počkám na nápovědy:(
     
  19. evinana

    evinana Expert fóra

    Tak mám všechny. Sice oči šejdrem, ruka na myši odkrvená ale mám jexD Modíci díky za soutěž, ale že jste některé dobře schovali
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahojda evinana,
    gratuluju k úspěchu. Bodužel s odměnou za nalezení všech jsme nepočítali ... tak snad někdy příště :)