Soutěž Velikonoční hledačka 2024 / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evinana

    evinana Expert fóra

    jj, zobrazení nefunguje, hlavně že se zapisuje. Našla jsem další jen ta 2 mi stále uniká;)
     
    bačkora85, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  2. mariejosefa

    mariejosefa Obyvatel fóra

    snad na místo určení dorazil i můj králíček s č. 5
    také mi nešel ověřit

    všem přeji rychlé a úspěšné hledání a případnou odměnu
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, králíček č.5 nalezen .... ověření bylo v pořádku ;)
    Hezkou středu :)
     
    Prepperka a evinana tohle ocenili.
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj bačkora85, dík za info
    dobrá práce při hledání :)

    Ahoj všichni, problémy jsou odstraněny,
    evinana, mariejosefa králičky dnes zapsané u Vás vidím :)


    jj, zobrazení nefunguje, hlavně že se zapisuje. Našla jsem další jen ta 2 mi stále uniká;)
    číslo 2 najdeš je to jednoduché, to dáš :)
     
    evinana a bačkora85 tohle ocenili.
  5. evinana

    evinana Expert fóra

    Bedlivé_oko děkuji. A už mám i 6 a 2 né a né najítxD
     
    14087, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    S tou 2 jsem na tom úplně stejně :D a to si myslím že vím co hledat a nevidím.
     
    evinana, bačkora85 a 14087 tohle ocenili.
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jdou mi oči šejdrem, ale č.2 žije už to tu asi znám nazpaměť o_O8):wuerg:xD
     
    evinana, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Už mě bolí celý človšk,oko po operaci začíná stávkovat a tak toho nechám,všem kteří najdou zajíčky gratuluji.Je to zábavné ale oči mám jen jedny :(
     
    evinana, bačkora85 a 14087 tohle ocenili.
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nechce se mi to vzdávat, prvně se zúčastňuji hledání od začátku a teď mám na to čas, jen si musím počkat na další nápovědu :sleepy: taky už nevím kde hledat, a bolí mě za krkem, záda, oči.. počkám a snad bude lepší nápověda ;)
     
    evinana a -Jara05- tohle ocenili.
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Myslela jsem si, že to bude jednodušší - ale kdepaaaak. Nápověda je sice hezká, ale pořád odkazuje na milion různých míst na fóru. A tím, že se zajíčci přidávají postupně, tak nás tvůrce nutí procházet i místa, která už jsme prošli. Já už nevím kde hledat. Čtverka králík se mi neustále někde vysmívá a šestka zatím netuším, protože nespravedlivých věcí na farmě mi přijde docela dost. Takže počkám na další nápovědu a mezitím hurááá do zahrádky..Všem, kteří s hledání nemají problém, upřímně gratuluji.
    Sejdeme se na očním.
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan minimálně u poloviny králíčků je možné je najít s využitím všech 3 nápověd a vyhledávače na fóru během cca 10 minut. A toto píšu z pohledu někoho, kdo letos nápovědy nepřipravoval. U ostatních králíčků záleží na tom, zda si správně vyložíte význam jednotlivých nápověd a také na zkušenostech. Případně je potřeba trochu pohledat, ale nemusí to být nutně v příspěvcích na fóru.

    Samozřejmě je možné, že někteří hráči nebudou po přečtení nápověd o moc moudřejší a v takovém případě nezbude nic jiného, než hledat. Ale v této situaci se musí rozhoudnout každý sám za sebe, zda mu to za to stojí. Rozhodně tím nechci nikoho odrazovat. Pokud vás to baví a berete to jako výzvu, tak proč ne. Ale určitě nechceme, abyste z toho byli otrávení. O tom soutěže nejsou.

    Podstatným rozdílem je, že minulý rok byly nápovědy zaměřeny spíše na to, kde máte hledat. Letos jsou zaměřeny spíš na to, co konkrétního máte hledat.

    Úplně ideální situace by byla, kdyby se zapojilo hodně hráčů a každý si našel pár králíčků, u kterých mu bude po přečtení nápověd hned jasné, co hledá. Tato situace bohužel nejspíš nenastane, jelikož spousta hráčů to z mého pohledu vzdala ještě před začátkem. Což je pro nás signálem, že je příště potřeba v podobné situaci prezentovat soutěž jiným způsobem.

    Důvodem postupného přidávání králíčků bylo soutěž z určitého pohledu zjednodušit. Ale pokud někteří prochází fórum příspěvek po příspěvku, tak chápu, že to jako zjednodušení nevypadá.

    Každopádně času je ještě dost. A nápovědy také ještě přibudou. Takže budu držte palce, aby na vás nakonec králíčci vykouknuli. ;)
     
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dob
    Však já si nestěžuji na soutěž - ta je super! Já si stýskám sama nad sebou, jak jsem marná! Prostě si myslím že vím co hledám, ale najít to nemůžu....:D
     
    -Jara05-, evinana a 14087 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Já si také nestýskám, ale vzdal jsem to bez hledání :D, koho to baví, tak jo, ať hledá. Minule jsem pár králíků našel, bez odměny, není to soutěž podle mého gusta;).
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nakoľko som teraz dorazil z práce,tak idem mrknúť,ale prvá nápoveda mi nič nehovorí.

    Keďže sa nedá príspevok upraviť... Tak som skúsil a mám ho.Neviem prečo,ale napadlo ma to ako prvé a ... bol tam. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/4/24
    Prepperka, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já ale potřebuji nápovědu č.2 zase jsem prolezla co se dalo a nenašla :sleepy: nejsem šmejdil fóra
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    14087 tiež nie som šmejdil fóra,proste podľa nápovedy skúsim prvé,čo ma napadne.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jo, přemohl jsem se, než dozrála akční 2 králíky jsem odeslal, jako vzorek asi stačí :p.
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak č.6 je doma .... a stejně jak píše Peto121 ... vyzkouším to první, co mě napadne ;). Při první nápovědě jsem to vzdala, jak už tu bylo zmíněno, možností bylo mnoho, ale při druhé nápovědě mi to nějak naskočilo ;).
    Přeji všem, kdo hledá, ať se daří ;):)
     
    Prepperka, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12 o umístění králíčků můžete v tomto vlákně diskutovat po ukončení soutěže. Zatím je zakázáno zde napovídat. ;)
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Proto jsem to napsala jen takto stručně. Omlouvám se. Napsala jsem to právě tak, aby z toho nikdo nic nepoznal. Zkoušela jsem smazat, ale asi jsem slepá, tlačítko prostě nevidím. Chtěla jsem hledat chybějící zajíčky, ale půjdu si radši lehnout :D