Večer v autokině (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen bych poznamenal,že odznaky padaj občas po více kusech,tudíž není potřeba 600 ks SK.Je tedy lepší šlechtit po méně kusech.Takhle mi zbytečně zbylo ve stodole 73 odznaků (146 ks SK mohlo být ušetřeno).o_O
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To samé, už jsem psal, do kina se nedostanu 2-12% a konec. V prohlížeči.
    Edit: pezt: V Edge. Nebyl problém až teď s kinem, magnát v pohodě.
    Zkusil bych rád, kdybych byl šikovnější :D.
     
    Naposledy upraveno: 3/6/21
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pitrýsek47

    A v jakém prohlížeči hraješ, a můžeš to zkusit v jiném jestli máš ten samý problém ?
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  4. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    vladca - díky
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak vám tedy nevím!
    Když se dívám na animaci, tak to prasátko je pěkné prase, když slupne i kelímek od popcornu.
    Je to vůbec ekologické?

    [​IMG]

    No nic, já jen aby mu nebylo blbě!
    :p


     
  6. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    nemohu se dopočítat kolik čeho namlejt.jsem z toho jelen
     
    tykadlo, 14087 a karbar tohle ocenili.
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    já zatím nic nepočítám, chybí mi 14 velkých, ale čekám na padátka počítat budu až u posledního úkolu
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, kompletní přehled toho co je potřeba dodat najdete ve FAQ k akci, stačí jen mrknout ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Tassadar11 BB bude od pátku do neděle, není kam spěchat, pokud není dost SK...
     
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá jen mě nějak uteklo to bistro mám jen samý upgrad asi jsem zase něco zaspal co.
     
    Dave Lister a 14087 tohle ocenili.
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já mám solnou bídu :cry:o_O Kde je Maruška.. nebo babka všudezdejší :sleepy:

    [​IMG]

    Jsem se těšila aspoň na řadu do stonku, ale v práci jsem zapomněla jednou sklidit a je to znát, že nenapadala sůl :p
     
    Naposledy upraveno: 3/6/21
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kostejnesmrtelny333, základní dekorace Pepíkovo bistro bylo možné získat 19. - 22.5. viz oficiální oznámení ZDE.

    Mrkni do lišty, jestli tam základ najdeš.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087 tohle ocenil(a).
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    14087 jo,jo sůl nad zlato.Taky mi chybí
     
    k.vitek, mariana29011979 a 14087 tohle ocenili.
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Z piccola dva tečkované deštníky -.-, mohlo to být i horší. Blížím se zvolna do finále, chybí mořská sůl a tím pádem i namlít posledních 8 velkých menu.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vy se máte, já mám v autokině napsáno Mládeži nepřístupno a přestárlým vstup zakázán, tak nevím ci si vybrat :D, ale každopádně mě tam nepustí. Na podporu jsem psal (zveřejnit se to asi nesmí), dosáhl jsem u oveček 100%, ale minihra se neotevře. Tak to je záhada, ostatní funguje. To neusnu xD.
    Třeba otevřou s BB.
     
  16. larelay

    larelay Analytik fóra

    Pitrýsek47: to máš za to, jak se ostatním občas až vysmíváš, jak ti hra jede. No, na každého jednou dojde... ne, přeji, ať se ti to spustí. Já ještě nezkoušela, čekám na BB, tak si sem pak možná také půjdu postěžovat.
     
    Jonsdorf a malanek70 tohle ocenili.
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Tak já jsem těsně pod vrcholem. Mám připraveny 3 velké menu, ještě jich potřebuji 12. Ale ta skladba, co všechno potřebuji, mě fakt dostává o_O. Toto nesnáším. Neumím se ve složení orientovat. Nejde mi to. Tak klikám a klikám, melu a melu jak nějaký robot. Ale zase si říkám, že na tom nejsem určitě špatně.:)
    Z Piccolo beden mám Festival světla a Kytici, jó dobrý, ale florenovník opět nepadl, tak snad příště :)

    Gratuluji všem kdo má hotovo. Taky se těším, až budu zdárně v cíli a snad mi pustí nějaký díl z PATa a MATa. To jsou mojí kucí šikovní xDxDxD.
     
  18. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Díky kouknu.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak v oblasti mořské soli (1335/1320) jsem, zdá se, saturován a i u mramorového kamene (1584/1600) to vidím optimisticky...
    [​IMG]
    Se šlechtěním čekám pochopitelně na Baby Boom.
    Všem přeji hodně přeskoků, dostatek ostatních dodávaných komodit a hodně štěstí při odhalování Piccolo beden.
     
    14087 a michnaj tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, tak jsem se nemýlil, tohle jsem opravdu po ránu čekal :D, hra mi jede v pohodě (až na menší mouchy asi tak jako každému), ale kino nepromítá. Rozhodně neprskám kolem sebe.
    A co jste provedli (y) vy, že máte problémy? Ani nechci domýšlet ;). Očarovaly(i) jste mi autokino.
    Edit: Mořská sůl 874 ks.
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
    evainfo, -Jara05- a michnaj tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.