Valentýn (9.2. - 15.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bodlinkaMici - ahoj, dvě piccolky jsou za odehrané hry a další dvě lze zakoupit za hvězdičkové mince ;)

    pic.png
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fujtajxl, to skládání je děsná otrava. Hotovo, ještě pěstuju, nějaké bedny z obchodu vyberu. Ty hlavní mám, akorát už nemám sílu na to někam je umístit. Někdy příště, ve středu. Hin sa hukáže, co je v nich :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    Skali děkuju, já si vůbec nevšimla že na konci za plnění jsou 2
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Tááák, v jedné akci je padátek, že nevím co s nimi a přijde druhá akce a jsem na suchu, padátka došly!!! To jsem zvědavá jestli akci dodělám:cry:
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ja to asi nezvladnu ani do řádku :(:cry: mám jen 313 :oops: zkusim zatočit tím kolem ale pochybuju mám na něj smolíka :(
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dopoledne jsem se konečně zbavila posledního sáčku s osivem = 936, ale aspoň jsem si vybrala za hvězdičky co jsem chtěla. U výpliva to bylo "pouze" 739, ale i tam byly hvězdičky použity tak, jak jsem potřebovala. Co bude z pikolek se dozvím na Vánoce (snad se jich dožiju).
    Kdo finišuje - ať se daří a všem přeji pěkný den.
     
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    este 100 zaplat a bude riadok :D bude to ltt alebo to nebude vobec :D
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Aktuálně použito 633 pytlíků s osivem. Ještě jednu várku akčního kvítí sklidím a pomelu. Pak ještě dokoupím za hvězdičkové mince, to po čem mé srdéčko touží. Tím bude akce ukončena. Zítra už není čas.
    Jo a díky za bonusový kód VALENTINESFEB23.
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak jsem zatočila a padlo jednou 100% /24hod a jednou +1 na 6 hod tak do řádku se asi stihnu vysázet, piccolu mám jen jednu moc mi *mince nechodí, ale to mi tak nevadí měla bych stihnout jestě 2-3x sklidit a ukončím to, zejtra zase arbaiten :p
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Tak na řádek chybí 2 pytlíky, ty už dám a zbytek podle padátek, ale dala jsem to, zítra bude hotovo, dnes již nesklízím ;)
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    První bedna s bonusy je v liště, na druhou mi chybí 44 mincí. To do zítřejšího nástupu do procesu snad stihnu. Když ne, Země se točit nepřestane, póly nepřepólují, výplatu mít vyšší nebudu a abych se dočkala odchodu do důchodu a nevynesli mě přímo z procesu, to další hraní taky neovlivní :p
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja som dozobala co som chcela a bosorka to tiez zvladla a aj nieco naviac :music: 4 picolky som jej vyhodila z listy tak som zvedava co jej z nich vyskoci :) pekny den prajem a uz padam do roboty za chvilku :oops:
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že dnes budu jen na mobilu, jsem ukončila pěstování už včera večer. Ještě mi zbylo pár mincí, tak jsem vybrala modré lístky, vyšlo to přesně, žádná mince nezbyla. Přípravu na další případnou akci budu dělat až večer.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. adik06

    adik06 Rádoby autor

    už mi to štve mě vubec nejdou umístovat květiny na pole a ani nic jinýho ,jak potom mám hrát hru?
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem poskládala posledních pár kytek, druhá bedna s bonusy je v liště, k tomu pár párty lístků, zbylo pět mincí. A jdu vytvářet hodnoty, pokračování nekonečného příběhu večer :)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - ahoj, teprve začínáš skládat, nebo už máš nějaké hry poskládané ? Jestli jsi ještě vůbec neskládala, tak info jak na to, najdeš např. zde.
    Pokud už jsi něco odehrála a víš tedy, jak na to, pak zkus komplet zavřít prohlížeč/klienta (nevím, přes co hraješ farmu) a pak se naloguj znovu. Také můžeš vyzkoušet třeba jiný prohlížeč nebo ten, co používáš, pročistit. Nebo hrát v klientu (u mě přes klienta v pohodě). Pokud by tvé problémy přetrvávaly, můžeš se obrátit i na herní podporu.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    nevím kde se dal zjistit bonusový kód, ale děkuji Ciri13, že jej zveřejnila, projela jsem zde vlákna a nikde jej nenašla, možná špatně hledám????
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Připomínám, že pokud jste v této akci získali řadu na magický stonek, můžete se až do dnešních 14:00 zapojit do Valentýnské tomboly. ;)
     
    bačkora85, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.