Valentýn (9.2. - 15.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pitrýsek47, řekněme že vše má své důvody. Tento příspěvek určitě nepatří mezi ty, které je třeba citovat celé. To podstatné z něj jsem ponechal. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Ty mincové kytky jsou pěkně uškrcené. Mě padají všechny možné a mincové poskrovnu. Tímto způsobem se asi pro druhou pikolku nedostanu. Zase je to jen o náhodě.
     
  3. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    no, nevidim to ruzovo... som chora, takze pri pc viac nie som ako som, ako bonus zajtra stravim 16 hodin v praci bez internetu (slava plechovej bude, v ktorej nie je signal!) mam polozenych 122 zaplat, 51 sa mi vyraba. ide mi len o stonku, no pokial utorok nestravim doma s jackom alebo kolesom stastia, tak mam smolu.. v stredu nestihnem vsetko dopestovat, to som doma urcite...
    uvidim jak bude, no nemyslim si, ze stonku ziskam :/
     
  4. dasla

    dasla Rádoby autor

    Tak mám hotovo, ale ještě budu chvíli pěstovat a hrát dál, chybí mi ještě pár hvězdičkových minci na druhou pikolku. Tahle skládačky mě vždycky baví.
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak ufffuffffff.Mám hotovo.Stonek a všechny pikolky.
    S mincema nic moc,ale použila jsem výměny jak to šlo.To hodně pomohlo.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/23
  6. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem stihla i tu poslední piccolku.I když poslední dobou mi z piccolek nic dobrého nepadá.Hraji dál třeba mi vyleze nějaká solidní havětˇ už se mi to jednou stalo i když to byl asi spíš zázrak
     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Stonek je doma, jedna picolka také, ještě je dost času. Tato hra je zase o náhodě a ta je v mincový neprospěch. Měním vždy nadoraz. Padátek mám dost, tak snad ještě něco vyškrábnu. Gratuluji všem, co mají hotovo.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    :cry: Nadzvukovou rýchlosťou [​IMG] som preletel cez cieľ. [​IMG] Ešte večer raz pozberám,aby to bolo krajšie číslo a hodím tam sliepky,majú čo robiť!
     
  9. EF78

    EF78 Pisálek fóra

    nejdou mi umístit kytičky....co dělám špatně?..vubec se mi tam neukazuje ten kostičkovaný bílý čtvreček jak je v animaci...poradí mi prosím někdo?
     
    Lišiak-Vuk a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj EF78 - první kostku musíš umístit ke keříku ve tvaru ptáčka. Následně pak přikládáš další kostky v principu domina (stejné vzory k sobě)
    upload_2023-2-13_16-8-20.png

    Přeji fajn hru
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek je hurá.

    [​IMG]
     
  12. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Teraz som si dala na plochu tri Piccolo bedne, na štvrtú nebudem mať dosť mincí. Som zvedavá čo z nich vypadne.
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechtělo by to do budoucna krapet poupravit některý vzory?
    [​IMG]
    Pokud jsem neudělal chybu,tak nevyužiji všechna pololíčka!Ještě mi to nevyšlo u jednoho vzoru.
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 tomu se říká manévrovací prostor. :p
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,i takhle se to dá pojmenovat.Nebo příště trochu přemejšlet,než něco vytvořím.:cry:
     
  16. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Hezký večer všem vespolek :)
    Původně jsem tuhle akci nechtěl dělat, teda jen rychle po řádek na stonku. Nicméně kolo přihrálo 100% do stodoly, tož jsem přihodil nějaký ten uspořený bonusek z lišty a nyní odehráno 536 her, na dalších 51 ještě kvítí... . Teda vážně jsem nečekal takový přísun farmářských mincí, SK a vrtulí. Krejcary a TBZ, BZ, nepočítám ;). Tři picola doma, čtvrtou asi nevemu, raděj bednu s neonovým výběhem II, teda pokud se mi podaří získat hv. mince... .Takové akce se mi líbí :music:
     
  17. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, odehráno 538 her a na druhou picolku z obchodu
    mi chybí 120 mincí. Růžových kytek padá fakt málo. Takže si už pojedu lážo plážo a buď to dám, nebo ne. 3 picolky jsou doma, stonek taky, takže za mně spokojenost.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Oj, si říkám, jaké čtyři bedny a ta na vršku je 2x, tak mám všechny a ještě 162 mincí v záloze, hraju dál.
    Zahradní architekt se vyřádil, prostoru na pěstování moc nenechal.
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja uz mam tiez hotovo aj ked som mala dake prestoje cez vikend,ale Ks hned na zaciatku dalo 100%,tak som to trosku popohnala xD 4 picolky doma. Z 2 je carovny strom a bazen dalsie 2 budu rano ,tak som zvedava ale florenak tam urcite nebude,ten sa mi vyhyba :wuerg: bosorka je na tom horsie,ta mala vecsie prestoje cez vikend,no uvidime ma 2jacky tak ju dako na ten vrchol dostanem ;):pxDxDxD

    bodlinka Mici na konci postupu su 2 ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/23
  20. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobrý večer, to jsem blázen, kde berete tu 4 picolku? Dvě jsou za mince, jedna je na konci postupu a ta 4? Děkuju
     
    Lišiak-Vuk a moncicak7070 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.