Valentýn (9.2. - 15.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak se pomalu blížím ke stonku 399/475, ale dlaždice s ibiškem padají málo :(. Jedna pikolka už je v liště, ty dvě finální dám taky, ale nevím jestli dosáhnu na tu čtvrtou z obchodu :sleepy:. Kolo se na mě vykašlalo, bonus na rostliny v liště žádný není tak trápím jednoho Jacka. Gratuluji těm co mají hotovo a my ostatní to dáme později. Času je dost.
    Hezký víkend
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Možná pomohl modrý pták ;), stav 276.
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přehnala jsem to s akčním kvítím, sáčky průběžně melu, ale hrát budu až dnes večer a zítra - času dost.
    Přeji pěknou sobotu a ať se daří!!
     
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    u mě 269 odehráno,zatím je čas pojedu po stonek a pak se uvidí
     
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Stonek a 2 bedýnky doma, tak teď pomalu jedeme dál ;)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    U mňa to vyzerá takto 406/475.Z obchodu som už zobral aj tú druhú piccolku.Nie sú rukavice tak si ešte počkám kým mi napadajú.Kupovať ich nebudem je ešte dosť času;):D.
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jak to děláte, že už jste hotoví, já mám teprve 202 her, jedu hrozně pomalu, na hlavní pěstuji jen na 164 políček a na divošce jen 160, ostatní mám stromy, doufám, že získám alespoň ten stonek, jinak všem, kdo má hotovo, veliká gratulace.
     
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak nevím, jestli mám chodit sem na fórum... vždycky se leknu, kde už jste a nevím, jestli se mi chce akce dokončovat.
    Pitrýsku, tentokrát byl příčinou zdržení (vynechání 2 kol sklizně; nebo 3?) ve sklízení a pěstování synův maturitní ples... Až sklidím farmu, pomelu a zjistím, kolik už mám květináčů udaných...

    EDIT: aktuální stav - 150 umístěných květináčů... kam dojdu, tam dojdu...
     
    Naposledy upraveno: 11/2/23
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj k.vitek: Hmm, tak ne práce, ale milá povinnost, já bych ten termín reklamoval :D.
    Rukavice ubývají. Stav 300.

    Edit:JessicaGold: Čemu nerozumíš? Jak začít? Jak skládat? Vše máš popsáno v nápovědě pod ? nebo ve FAQ k akci. Nebo napiš konkrétněji co chceš vědět.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/23
  10. JessicaGold

    JessicaGold Pisálek fóra

    nerozumiem tejto hre
     
    Lišiak-Vuk a babina51 tohle ocenili.
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj JessicaGold - je to jednoduché, napěstuješ na hlavní louce a divoké louce akční květinu. Z těchto ploch ti padají i padátka. Dojdeš do mlýna a semeleš akční rostlinu s padátky na sáčky s osivem. Když máš sáčky s osivem semleté tak třeba přes ikonu na hlavní a divoké louce vstoupíš k minihře. Zde máš ilustrační video jak se minihra hraje.
    [​IMG]
    Cíl je poskládat co nejvíce stejných kytek k sobě. Každá kytka dává jinou odměnu, takže je na tobě jaké kytky budeš preferovat. Celé faq k této akci najdeš >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj peto
    rozhýbala jsem když jsem restartovala celý pc,jo a modrý pták je sýkorka modřinka,loni celé hejno,letos ani jedna,dala jsem se na počítání ptactva co ke mě chodí,letos jich je opravdu málo,bude to asi tím,že na jaře když ptáci hnízdí začali tady před domem v parku kácet stromy,někteří lidé jsou fakt blbci a nepřemýšlejí.
    *************************************************************
    Řádek hotov,zatím jsem tady došli padátka tak musím čekat.
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] hotovo8):D
    pôvodne som to chcela ukončiť už včera, keď dochádzali aktivované bonusy, ale na kolese nešťastia sa zjavilo 100% do stodoly, samozrejme vytočené, pred a počas akcie sa mi vysmievalo, nedalo nič, tak som ešte popestovala a nakúpila aj to čo som nechcela
    [​IMG] [​IMG]
    nerozumiem, načo je tam to predražené 1 vrecko s osivom? keby sa aspoň dalo použiť ako žolík...

    v pikolkách bol ukrytý Bodkovaný slnečník, Ingridin študent a dve čerešničky do lišty - Medvedí kamarát a Víli horúci prameň:D
    idem sa ešte prihlásiť do tomboly a tešiť sa na kráľovnú:music:


    Nech sa vám darí;)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Normálně by bylo hotovo, ale ta poslední čtvrtá pikolka mi nedá spát. Musím ještě pokračovat.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, je potřeba první dlaždici položit k okrasnému keři [​IMG] a pak už jen spojovat stejné vzory k sobě. O pár příspěvků výše je ukázka z minihry a FAQ k akci nalezneš >>ZDE<<. Nejlépe spojovat ty dlaždice co dávají hvězdičkové mince a za ně si pak ve Valentýnském obchodě zakoupit odměny.

    dlazdice.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na dnes už končím a zajtra ráno by som mohol mať hotovo aspoň po tej 475.Keď som trocha o viac napestoval to budem sadiť iba na divoške a niečo ešte z obchodu vyberiem.Čo je doma to sa počíta:D:D.
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Uvidím co mi vyleze z piccolek
     
  18. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    táto hra je uplne super ale ale teda na tie hviezdickové mince mi to moc nejde :D :D :D neviem či je to tým že som blondína:D :D alebo už fakt neviem :D ale teda mam položených 156 záplat a mám 115 minci :D :D takže asi idem niekde do kúta :D
     
    Naposledy upraveno: 11/2/23
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tak hlasim hotovo, trosku viacej som napestovala, ale co uz, ked som rastlinky mala, tak som sa aj viacej zahrala.
    [​IMG]
    Z obchodu som si nakupila obe debny Pikolo, obe debny s posilneniami, jednu debnu s neonkami II a par party listkov.
    Pekny vecer, farmari!
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám zatím připravených 172 květináčů ke skládání. Nic moc, že? Neva, vytočila jsem si 100% i +1 na vehiklu, sklidila jsem sedm rostlinek z pidipole, teď už to zraje na poho. Nemám moc vrtulek, vyplýtvala jsem je u minulé akce, ale i základní počet kusů akčního plevele snad bude stačit, abych ve volný den dohnala ztráty :)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.