Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. křeček

    křeček Pisálek fóra

    Ze sklizně mám 167 dříků. Oproti minulé akci je to o sto procent lepší výsledek :D Na akci se těším. Sestřelovací hra je super.
     
  2. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    farmarka_e

    Teď jedu na pidipole s MJS a nasysleným superhnojivem, takže to frčí. Ale od zítřka nasadím pohopole a až v pondělí zase pidipole:) = všechno s MJS. Normálně farmu nebourám, teď jsem zbourala všechno možné až na stromy a růžové stáje. No uvidím, ono se taky může stát, že se o víkendu nedostanu na net ani v noci, případně může být klid a juknu tam přes oběd...

    A ta kytka by mohla zůstat trvale, je krásná :inlove:
     
  3. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Taky uvažuju o poho...Aspoň co budu v práci. To by byly velké prostoje. Přidám SH a bude to. Akorát budu muset pořád přebourávat
    ( bez kombajnu fujky). No, co už, nějak to dopadne. Dříků vypadlo 168 - slušné. Ať se daří ;)
     
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    lott_lott
    tak držím palce, ať to vyjde, věřím, že jo :)
    Já pojedu pidipole jako vždy, padátka padají, tak to snad bude pohodová akce :)
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Hrnkajda a lacrima tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    sr.květina: Mám 410. Ideální stav 1774. Plním na 23,1% Hotovo 2,6%
    dřík: Mám 151. Ideální stav 80. Plním na 188,8% Hotovo 21,6%
    amore šipe: Mám 5. Ideální stav 6. Plním na 83,3% Hotovo 9,1%
    tak na 3 plochách je nasázeno+samozřejmostí pidipole a různé jiné vychytávky:p
     
  7. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Já jásám - v odměnách 10 zlatých banánů! :inlove: Jdu si pro ně... ;)
     
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    :sleepy:Já 110 šípů z konfort.polí bromélie karafiátů a pár dílen a xxlstromů.Opět akce závislá na vypadávátkách.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mno... tak mi na farmě a Baha napadalo 97 dříků šípových... z chlívků, zimního jasmínu a zeleného čaje, cca 10 jumbo-stromů XL... úplně jsem zapomněla a ráno sklidila ostatní obyčejné stromy a XXL... ale vypadá to, že by to mohlo napadat.

    Nespočetl jste někdo, jak dlouho je potřeba před koncem uvolnit mlýn na mletí? Jsem lenivá... v práci těžké dny za sebou a vyhlídky na lepší nic moc... a těch čísel už mám po krk ;)


    EDIT: Áha... tak ono se musí mlít průběžně :music: tak teda, jestli máte nějaké vychytávkové strategie, sem s nimi...
    Dejte vědět, kdo bude balonky sestřelovat, jak to jde 8) prosím
     
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    k minihře: není to zase tak rychlé a dá se to, jen je trochu problém s překrytýmy srdíčky, takže jsem trefil i jedno černé a nevím co by se stalo, pokud bych to jedno co bylo za ním nechal být (trestné body?) Takže jsem spotřeboval 17 šípů.... za co ten další navíc?.... to fakt nevím :-D Jinak pokud se někomu stane, že po ukončení minihry nebude mít v okně hry ukazatel myši, tak stačí obnovit ,-)
     
  11. llew65

    llew65 Vážený autor

    Těším se hlavně na druhý úkol. Konečně trochu změna oproti dodávání a dodávání plodin a vyskakovátek. :D
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak rozjezd jde, ale ty prepocty mleti a tak... uvidime, casu by melo byt dost, pres noc ale nebudu davat akcni, je to moc kratka kytka... zato namelu neco pres noc, podle situace :)

    Vypadavat ma 110 sipu/den, v tuto chvili ma byt 21 ([1.ukol]+6 ) nebo chybet 639, mam 232 (chybi 428 ), mam 35% hotovo.
    Stav srdicek : idealne 471 kusu (2500/den, [0.ukol]+471 kusu ), mam 198 z 15000 (1% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 139 hodin.
    Nezapomenout na Amory z mlyna, chce jich 50 po 15 minutach (podle runy) at pak neni problem! (celkem 12,5 hodin mlyna)
     
  13. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Člověk se může snažit,a nakonec mu to nevyskáče:sleepy:
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,tak už jsem dala zatím mlít do mlýna dva šípy,akce se mi moc líbí,budu se snažit jí dát celou,hlavně abych se trefila do červených srdíček, všem přeji,ať se trefí do srdíček,vidina zlatých banánů za to stojí.
     
  15. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Krásný večer,
    z akce jsem nadšená moc. Je to příjemná změna. S tím sestřelováním jsem na tom mizerně. Nejspíš to přenechám dceři. Ta je na tohle šikovná. Navíc z toho bude mít radost. A pro jistotu sděluji, že budu sedět vedle ní, na farmu se přihlásím já a ona bude jen střílet.
    Akčního kvítí jako vždy chtějí požehnaně, ale co, zaté banány za to stojí a MJS taky není nikdy dost. Myslím, že odměny jsou fajn. Už mám naházenou akční všude kam to šlo, tak to bude nejspíš opět na pohodu, protože zatím to skáče pěkně.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    no tentokrát je málo vypadávek o_O i když sklízím už od rána a nečekám až do zahájení akce .... mám zaseto už na všech plochách na pidi polích, ale na noc dám asi cibulku ( po ní mě to vždy hodně vyskakuje) :p .... hra vypadá skvěle a sice zase od zítra pracovní [​IMG] víkend :sleepy: no věřím, že to dám ... někdo už strefuje srdíčka :) se na to moc těším :D
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po rozpěstování na polích 2x2,jedu v poklidu na polích 2x1.Zatím jedu i SH, ale po příští sklizni již předělám farmu na 1x1 a pojedu už bez něj.Dal jsem už mlít první várku Amorových šípů v počtu 35 ks.:)
    květina 6464 ks
    poloviční šíp 430 ks
     
  18. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Na začiatok 131 driekov šípu. Mala som na dvoch plochách karafiáty. Na rúbanisku mám chlievy a tie som od začiatku ako hrám farmu zrušila len pár krát. Tak že aj teraz chlievy ostanú na mieste. Pestovať budem na ostatných poliach. Super hnojivo nemám ani na rozpestovanie, som zvedavá koľko úloh dokážem splniť. ;)
     
    tydýtková, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  19. Michalka8383

    Michalka8383 Perspektivní autor

    Akcička je to pěkná. Odměny jsou hezký. Myslím, že všichni se velice rychle zapojili, když už není vůbec žádný hnojivo.
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  20. diska56

    diska56 Zelenáč fóra

    tak mně vypadly 3 slovy tři neuvěřitelné dříky. Splním první úkol a končím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.