Valentýn (12.2. - 18.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Jeden den od splnění akce a dříků je navíc zatím 384 ks, takže slušné číslo :). Ještě jsou k dispozici 2 dny, tak třeba se dostanu aspoň k 550 ;). Mám teď momentálně jenom výrobny + stromy, takže ty sklizně nejsou tak časté :p.

    srdíčková květina: 15 180 / 15000 ( chybí 0 )
    dřík šípu: 1084 / 700 ( chybí 0 )
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Musíš ji zazimovat tzn.zakrýt aby nezmrzla,mám ji také na zahrádce a každé jaro se na ni moc těším;)Jinak mám už hotovo tak držím palce těm co finišují;)
     
    LubicaKrakova, maribeja a lacrima tohle ocenili.
  3. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    akcia zdarne ukoncena tentoraz som fakt nenahlil a keby nie prace mohlo to byt o 2 dni skorej :)
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Akce byla velmi vydařená a dávám za tuto akci jedničku,nebyla nudná a docela i zábavná,a hlavně se mi na akci líbilo to,že ji mohlo v klidu a pohodě splnit hodně hráčů.
     
  5. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    :music:Sadím si ja sadím,
    drievka pekne zbieram,
    neskôr si ich skrášlim
    a balónky strieľam.
    Deň za dňom srdiečka pestujem a bedničky plním,
    až sa teraz čudujem, že čo s tým všetkým zvyšným.
    Nejako som si nevšimla, že 6. úloha už kvetinky nechce,
    ale ja som ich veselo sadila ešte.
    Mam ich 5555 navyše,
    tak ich asi dodatočne uviažem do valentínskej kytice.
    Šípov sa mi tiež zvýšilo chvála bohu len 15,
    drievka padajú stále,
    budú za ne aspoň bodíky a grajciare.
    Susedom a priateľom dobrej vôle za pomoc ďakujem,
    zaľubený Valentínsky božtek zo srdca venujem.:inlove:
     
  6. vladimir1959

    vladimir1959 Pisálek fóra

    Akcia úspešne dokončená!!! Konečne "POHODOVKA"!!! Takých by mohlo byť viac-ceny SUPER! Dávam 3x +++
     
  7. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Koukám a mám velikou radost, že akci tentokrát splnilo velké procento hráčů - aspoň si tady nikdo moc nestěžuje;). Motivace byla veliká - pro mne hlavně banány a řádek v nebi, který dává BBZ. Vypadá to, že RT vyslyšel naše "nářky" ohledně banánů a ne, že by jich dal za level víc, ale dává nám možnost si vydělat bodíky právě splněnými akcemi a řádky v nebi. Dnes jsem postoupila na Baha do lvl. 212 a mám splnit asi 615 tisíc BBZ, no, bez řádků v nebi by to trvalo o moc déle. Takže kdo ještě finišujete, nevzdávejte to, komu by chyběl dřík, případně napište.
     
  8. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, i já jsem dnes ráno tuto pěknou akci Valentýn dokončila. :) Moc se mi líbí 10 ZB, protože banánů není nikdy dost, a řádka v nebi, je taky opravdu moc fajn. No, co dodat, prostě všechno : ceny, mletí, střílení do balónků, to všechno bylo moc zábavné, a ani se farmář moc nenamakal. :)
     
  9. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    No, já o víkendu skoro nehrál. Takže akci jsem pořádně začal až včera. Zatím dříky padají moc pěkně a vypadá, že to vyjde. Tedy pokud počítám dobře a také budu mít přesnou mušku.
     
    k.vitek, pajaable a lacrima tohle ocenili.
  10. SuLuca

    SuLuca Zelenáč fóra

    tak já už mám taky hotovo. ZB potěšil, bude se hodit. Hodnotím velice kladně a první akce kterou jsem si užila bez stresu
     
  11. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Zdravím.Akcia v pohode ukončená ZB sa mi hodia aj stonka s dekorkami,lebo mi treba otvoriť ostrov na ktorý mi chýba ešte pár zlatých.
     
  12. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Děkuji za tuto hezkou akci-přestože jsem byla od soboty do včerejška mimo PC,tak jsem dnes ráno akci v pohodě dokončila-krom pěkných dárků i hezká změna v úkolech,to je příjemné,díky a držím palce všem,kdo dokončují.Ještě musím poděkovat hráči stewae,kterému jsem trochu pomohla při minulé akci s "vypadávátky" a on mi to teď bohatě :inlove:vrátil,na rozdíl od ostatních,kteří slibovali:cry:
     
  13. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    nenajdeš ji nikde. 1 dekorace je jakakoliv dekorace (neni z teto akce)
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj gemin1 , nemáš pravdu ( !), bohužel , první dekorace , která je na stonku, je Nebeská láska až ta druhá dekorace je jakákoliv.
    Proč myslíš , že by FM mousicka odpovídala této hráčce , ať kontaktuje Podporu hry ?

     
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj gemin1,

    ako už bolo spomenuté, do riadku z tejto akcie sa vkladajú(dokopy 3dekorácie)-z toho 2 sa získajú v tejto akcii(jedna v tretej úlohe a druhá v piatej úlohe) a tá tretia je ľubovolná(v riadku je zobrazená v strede-pozri obrázok)

    [​IMG]

    zbytočne tým hráčov metieš a dotaz je už dávno zodpovedaný.
    Prajem peknú hru
     
  16. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak už mám taky splněno - v klídku, pěstovala jsem na třech plochách na pidipolích s mjs a šlo to jak po másle. Vypadávátek tentokrát díkybohu dostatek, líbilo se mi zpestření akce s minihrou, odměny pěkné, takže za mě opět palec nahoru. Jen tak dál!
     
    pajaable, lacrima a njklmn tohle ocenili.
  17. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak hlásím že mise splněna dneska ráno, paráda. Te´d by se hodila akce Obchodovat/darovat:) Všem přeji příjemnou hru a hodně úspěchů.
     
    pajaable, lacrima a njklmn tohle ocenili.
  18. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    U mě splněno již včera. Moc díky za super hezkou akcičku. Více takových. :)
     
    pajaable, lacrima a njklmn tohle ocenili.
  19. bebga

    bebga Rádoby autor

    Taky mám splněno, bylo to super. Hezký den všem :)
     
  20. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já hlásím také hotovo, stonek zaplněný a brzo bude i aktivován.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.