Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak odtajnila jsem stromy...a všechny hned zrušila ,aby nezabíraly místo a ze zvířat také nic nového....snad příště. ja-pe
     
  2. jossini

    jossini Zelenáč fóra

    Akce pekna, zase to bylo neco jineho. Akcni plodiny se daly vypestovat v pohode. Zase mi chybely vypadavatka :mad:- baterky. Tentokrat jsem obetovala floreny, takze akci jsem splnila a uz se tesim na ziratka z TS8)
     
  3. maky9

    maky9 Pisálek fóra

    Akce zajímavá, ale ztroskotala jsem na baterkách, 2 postavy nemám. Z 10 chlévů se mi hodily 3, z 10 stromů jsem ráda za 2. Mohlo to být lepší, ale celkově jsem spokojená. Teda až na ty baterky.
     
  4. Haannaahhh

    Haannaahhh Pisálek fóra

    Akce pěkná, ale nedokončila jsem kvůli vypadávátkům - jako vždy na mé farmě nepadaly. Ale všechno nejlepší k narozkám !
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Akci musím hodnotit jako povedenou, nemám ráda tuny akčních rostlin, tohle bylo akorát a protože nerada pěstuju, mohla jsem dát své obvyklé chlívky a z nich mi dopadaly baterky, celkově to bylo neokoukané, užila jsem si legraci při počítání jetele a dávivce, protože jsem dodávala průběžně kvůli stornům. Přepadl mě smutek akorát po odtajnění stájí, protože to byl debakl, ale stromy se podařily! 2x svivoň a 1x meruňka xl a 1x meruňka xxl, které jsem z koupeného dvojnásobného počtu sazeniček nedostala. Takže celkově chválím RT za pestrou a nápaditou akci a Všechno nejlepší k narozeninám, Farmeramo!
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ze stájí a stromů nic moc,vše do lišty
     
  7. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    ahojky,

    tak pro mě tahle akce byla prima - nemam s ničímmoc srovnávat.
    Ale mam o 2 levly víc, na farmě i ostrově. Mam víc o 150 000 krejcarů. A dneska mi z tajemné stáje padly žáby. Jenom ty vajíčka by měla být levnější.
    Dekoraci zase nemam, ale mam všechny tajemné stáje a sazeničky. A mam radost z dvojích oranžových ovcí. Nevadily by mi ani oranžové cokoliv. Ze stromů bych moc ráda vajíčkový - ale ještě mam 6x tajemnou sazeničku, tak snad. Uvidíme v neděli. Každý den jednu

    Já si nestěžuju.

    Klárka
     
  8. jarana

    jarana Pisálek fóra

    ahoj, mám problém, splmila jsem všechny úkoly a teď jsem zjistila,že mi chybí do stonku Teleportační paprsek, což nechápu, kde by se mohl stratit, dík za radu
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jarana,

    ak si splnila všetky úlohy, skús sa pozrieť, či si si ho nedala zatiaľ do parku alebo ostrov pokladov. Ak ho nikde nemáš, kontaktuj prosím hernú podporu-ako na to tu., len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť kde sa ti dekorácia stratila. Prajem skoré nájdenie a peknú hru
     
  10. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Ještě jednou chci poděkovat všem co mi pomohli s baterkama.Dík
     
    mirae tohle ocenil(a).
  11. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ahoj, aj ja sa chcem poďakovať všetkým ktorí mi posielali batérie,
    iba vďaka tomu som s obdratými ušami akciu dokončil. Ešte raz dík.
     
    mirae tohle ocenil(a).
  12. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Po odtajnění na jedné farmě ze stájí: 2 x žáby, 2 x čápi, obydlí pro myši, králíkárna oranžová, lanýžová farma žlutá, prasečí chlívek oranžový, kachník oranžový, kotlárna červená.
    Stromy: 2 x citronovník XXL, citronovník XL, dub XL, 2 x javor japonský, 2 x planika, bez černý XL, lokvát

    Na druhé farmě stáje: 2 x vlk, čápi, 2x myš, křečci, holubník, barvírna žlutá, kravín oranžový, koňská stáj oranžová
    Stromy: 3 x meruňka XL, mandlovník XXL, hrušeň XXL, jabloň XL, 2 x mišpule, javor japonský, planika

    V prvním i druhém případě jsme spokojeni. Na první farmě je radost z červené kotlárny, citronovníků XXl a japonského javoru. Na druhé jsou velkým překvapením vlci. Ostatní je také prima, jak bude obchodovat a darovat vyměníme za další potřebné. A že nemáme ještě z novinek švestku a sakuru? Bude příště. Alespoň je na co se těšit.
     
    njklmn a mirae tohle ocenili.
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.