Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    hlásím také dokončeno xD ,sice na knop-baterky jako u všech ;)
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  2. ginko98

    ginko98 Zelenáč fóra

    prý se budou produkty dodávat náhodně, jen od dvou produktů nemam ani kus a už tam na mě potřetí skočilo že mam dodávat zrovna jen to, no jo asi mam na náhodu štěstí
     
  3. kuře99

    kuře99 Pisálek fóra

    Tak akce dokončena minutu před koncem a to jen díky hodným farmářům,co neváhali pomoci.Moc vám všem děkuji.:)
     
    lacrima, .mama789. a pajaable tohle ocenili.
  4. daajen

    daajen Aktivní autor

    Ráda bych touto cestou poděkovala všem přátelům, kterým jsem včera poslala žádost o baterie a oni nelenili a bez nároku na vrácení mi ji poslali. Jen díky nim jsem toto akci s odřenýma ušima dokončila. Velice vám milí přátelé děkuji:inlove:
    Všem ostatním kteří nekončili, nebuďte smutní, s přibývajícími akcemi budete také dokončovat;)
     
  5. 19janoti60

    19janoti60 Rádoby autor

    I já jsem akci zdárně dokončila - již ráno. Jsem spokojená , děkuji moc sousedům i ostatním dárcům za dárečky, moc pomohly, nejen "počtově", ale byla to i psychická vzpruha.
    Přestože jsem level 87 , stále mi není jasná aktivace runy Věčná legenda. Může mi někdo poradit, kde to vyčtu?
     
    lacrima, pajaable a Lyzarka tohle ocenili.
  6. zmel

    zmel Pilný autor

    Priatelia, ďakujem všetkým za zaslané batérie. Stihla som to naozaj na poslednú chvíľu, ale je to taaaaaaaaaaam 8)
    Chcem poďakovať všetkým neznámym, ktorí pomohli : .Johnny2, minutka10, daajen, LadyZet, ale aj mojim milým susedom hlavne Jarmilka56, Palik68, weuska69, Nobo81, finucci83, katka2109. Akciu som zacala robiť neskoro, no nakoniec sa to podarilo :D
    Vašu pomoc si vážim a postupne darčekmi splatím ;)
     
  7. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já bohužel tentokrát nedodělala,exlo mi to na tom že mi chybělo cca 50baterek.Přikládám to tedy hlavně tomu že mi blbne pc a asi 2x půl dne sem ho nezprovoznila,ale tak co,se stane a bude jiná akce :) teď se těším na děsivku,páýč sem ještě nebyla schopna dodělat úkoly :)
     
  8. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Mám jen 3 přemístěné hvězdy, ale i to mi stačí. Všem díky za baterie.
    [​IMG]
    Vidíte ho tam? Vidíte? Hurááá :inlove:

     
  9. Dája64

    Dája64 Zelenáč fóra

    Podle tohoto návodu:" Třetí možností je zakázku zrušit pomocí tlačítka Storno. V takovém případě se následně spustí časomíra trvající 2:00 hod. do vygenerování nového úkolu. Po uplynutí této doby se automaticky zpřístupní v dané místnosti nový úkol. Upozornění! Při zrušení úkolu se nově vygeneruje pouze náhodně požadované zboží, počet dodávaných akčních plodin a baterií zůstane stejný." bych soudila, že když použiji storno, dostanu jiný úkol. Padlo mi, abych dodala japonské kapry. Použila jsem tedy storno, dala jsem budíky a dostala jiný produkt, potom přišel znovu úkol s japonskými kapry, musela jsem tedy velmi draho dokoupit. Stejný úkol mi padl znovu, použila jsem tedy storno za floreny a ouha - padl mi stejný úkol znovu, chtěla jsem superkrmiva, dala jsem tedy znovu storno - moje už poslední floreny, ale znovu padl stejný úkol - po třetí hned za sebou stejný?!
    K čemu potom toto storno? Kdybych měla dost peněz na koupení produktu, nestrkala bych do toho floreny, abych úkol stornovala. Na můj dotaz odpověděli, že je vše v pořádku - tak to já špatně chápu? Že jsem měla akční rostliny i baterky nachystané, ale snaha marná jen proto, že mi padl jeden produkt v úkolu celkem 5x (jednou jsem ho dokupovala) ;o(
     
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  10. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Moc děkuji všem kteří mi pomohli akci dokončit.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Po akci ve stodole 228 baterek navíc, což je tentokrát hodně málo, většinou mi zůstane tak kolem 700-800 vypadávátek navíc . Bylo to ňáko přiškrcené. Gratuluji všem dokončivším a těm, co nedokončili - nesmutněte, příště to bude lepší . Hezký večer všem. Eva
     
  12. BERULINKA

    BERULINKA Zelenáč fóra

    Muže mi prosím někdo poradit,i když jsem akci dokončila nemam na magickém stonku teleportační paprsek.Nemam ho ve svém inventáři.....:cry:
     
  13. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    nakonec akce také splněna :D ve stodole 20 baterek navíc :p, všem moc děkuji za posílání dárečků ;)
     
    čertík.11 a lacrima tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zbylo mi 715 baterek, to je dost malo, bylo nejmin tolik co bylo potreba... ale je fakt, ze na zacatku to bylo hodne budiku, zbylo jich 40...
    Vsechno je ve stonku, akorat teda kdo si ma vzpomenout kdy ji aktivovat - nejlip s mazlikama co jsou taky za 10 hodin, ze?
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj BERULINKA,

    prohlídni si pořádně oba parky a případně i jednotlivé řádky nebe, zda jsi je nechtěně nestrčila tam. Pokud ne tak se obrať na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  16. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Obrovská vďaka tým, ktorí poslali batérie... Akcia dokončená :) Ešte raz všetkým ĎAKUJEM ...
    RT - super akcia, ... takto by to mohlo byť vždy:)
     
    lacrima a .mama789. tohle ocenili.
  17. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj akci jsem dokončila v pět hodin čekala jsem na poslední baterky.Akce se mi moc líbila z tajemných stromu nepadla žádná novinka vše šlo do lišty a z tajemných chlévu taky žádná sláva až na jednu žabku tu jsem neměla.Magický stonek taky velmi potěšil a krejcarové konto se dost navýšilo.Také děkuji všem sousedum co posílali dárky a samozřejmě farmářum,kteří pomohli z fora.Tímto děkuji Cainy,JIRKA2000,pavlahan,mermaid,janoti 70 děkuji HELENIE
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. -dominius-

    -dominius- Zelenáč fóra

    souhlasím s tebou... u mě je to už po několikáté, co jsem akci nedokončila jen kvůli vypadávátkům... jinak vypěstováno mám v předstihu.... tohle mě štve a fakticky nebaví... jak může někdo mít několikanásobek vypadávátek a někdo nemá ani to co nutně potřebuje. Chápaůa bych, kdyby nestihla ani vypěstovat, ale když mám všechno, tak proč??:oops:
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Papulice: pokud máš poháry na loukách a aktivovanou legendu, tak to je právě ta chyba. Poháry musí být v legendě, jinak je totiž runa naprosto k ničemu. Schovej poháry do inventáře a klikni na legendu a po výzvě obchoduj s trofejemi umísti poháry do legendy. Jen v tomto případě ti bude legenda ovlivňovat vypadávání na všech plochách a to procenty, které budou odpovídat součtu dosažených stupňů u obou pohárů, tedy maximálně 30%.
     
    9klárka9 a ThirtyThree tohle ocenili.
  20. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Farmerama všetko najlepšie, oslava sa vydarila :), akciu chválim, i keď som to stihla len tak-tak a všetky tajomstvá mám ešte na ploche neodtajnené. Susedom a priateľom ďakujem za baterky a RT za predĺženie akcie do 19,00 h :inlove:xD. Veľmi mi to pomohlo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.