Všechno nejlepší hře FARMERAMA! (27.1. - 2.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 26/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    lacrima tohle ocenil(a).
  2. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Pání, tak mi už chybí jen 38 baterií a hotovo. No to už snad dopadá, ne? Ale i tak jsem napnutá jak kšandy. xD
     
  3. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Tak já nevím,jak to děláte.Ranní sběr - 81 baterek.Karafiáty,superpole bromélie - cukynokoláč a k ničemu :(Stejně jako včera bez koláče.Na sobotu jsem zkusil chlívky - propadák
     
  4. sirGeralt

    sirGeralt Pisálek fóra

    A mě chybí 39 baterií. Tak snad....... Prosím, prosím - držte mi
    /nám palečky ať to zmáknem.
     
  5. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Ahojte všichni, akci jsem dokončila už včera ráno. RT velká pochvala, akce se mě moc líbila. Sazeničky a stáje mě moc, moc překvapily- mám růžové rybičky, červenou kotlárnu, kohouta,slivoně, lokvát a japonský javor. Už se těším na další akci. Až na technické poruchy se hra z mého pohledu lepší.
     
    fialka40, lacrima a mousicka tohle ocenili.
  6. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak po raní sklizni jsem také akci dokončil. Akce byla zábavná, hodnotím kladně. 8) Ty co ještě čekají na baterie držím palce, ať akci také stihnou dokončit.
    FARMERAMĚ přeji vše nejlepší k narozeninám
     
  7. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    nepadají baterky ,že? :( už jsem požádala přátele na zasílání dárků, snad se mi to podaří splnit
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si včera trocha predľžil sadenie lebo som si zabudol dať MJZ ale nevadí.Mám akciu hotovú.Ale tie tajné ma sklamali.Stromy:1 x sakura,1 x marhuľa xxl,2 x mišpuľa.2 x javor japonský,1 x javor cukrový a super 1 x jabloň,orech a dula.Stajne zase o ničom ako vždy z akcií:2 x myši,1 x žaby,1 x líšky,1 x žltá hľuzovka,2 x mačky,1 x krtko,1 x oranž kravy a čo ma ani raz neobchádza boli oranž.kone.Už fakt nechápem že ani v jednej akcie ma neobišli oranž.kone vždy ich mám v nich strčené.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach jo chybí baterie,jak to odhaduji nedám asi poslední dva úkoly,asi si nezasloužím po týdenní pilné práci akci dokončit,jsem zklamaná....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahojky všem farmářům. Tak tuhle akci nedám, po raní sklizni mi chybí 50 baterek a to jedu od začátku akce naplno. Moc jsem chtěla stonek,ale do večera to asi nedám. Akce ale jinak byla fajn, tak přeji všem kteří jsou na tom podobně, at mají štěstí. Pěkný den
     
  11. Marcela6219

    Marcela6219 Zelenáč fóra

    Ahoj soutěž jsem dodělala ale nedostala jsem nabitý takže nemůžu spustit stonek.Poradí mi někdo?
     
  12. hansicek

    hansicek Expert fóra

    zvycajne mam kriticke pripomienky, ale teraz musim RT za tuto akciu pochvalit:
    + za graficke a tematicke spracovanie ulohy
    + za to ze miesto jednej ulohy s 1000 ks je vela uloh s mensim mnozstvom roznych dodavanych plodin
    + moznost plnit viac uloh naraz
    +++ za moznost storno a zmenu dodvanej plodiny/produktu
    + konecne aj odmeny boli v pomere k dodavanym mnozstvam slusne
    male " - " za nevyvazenost medzi dodavkami produktov a ostatnych plodin
    - za spackany start akcie

    celkovo to vyzera tak ako keby RT pozrel do kristalovej gule a urobil akciu podla toho co sme pisali k dotazniku pred 2 tyzdnami
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Všetkým ktorým chýbajú batérie, skúste napísať do Zasílaní a výměna dárků-Posielanie a výmena darčekov.
    Určite kopec hráčov rado pomôže :)
    U mňa akcička ukončená už od soboty a týmto vám ďakujem všetkým susedom a priateľom za baterky :inlove:a prosím, mne neposielajte nič, radšej pošlite tým, ktorí to potrebujú, ďakujem :)


    Marcela6219, ak si akciu ukončila celú a nedostala si odmenu za niektorú úlohu, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu.
     
  14. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Ze stromů za 5500BZ 1 baterka:sleepy:
     
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Vyjimečně mi dnes ráno konečně vypadly poslední baterie :) většinou ztroskotám na vypadávkách :-( napěstováno mívám a přesto nesplním kvůli vypadávkám, tentokrát za mne na akci palec nahoru...držím palečky at vám to také dopadá...
     
  16. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Všechny úkoly mám hotový až na ten se stonkem. Bohužel mi chybí 28 baterek a nevím jesti je do večera dám, ale i když nedám, svět se nezblázní no ;). Z tajemných stájí se mi vyklubala kozí mlékárna žlutá, křeček, kravín ranžový, 2x kočka, 2x myš (asi pro ty číči xD), lišky, ježek, vraní úkryt žlutý. Prostě nic zvláštního jako vždy :p. Z tajemných sazeniček vyrostla hruška XL, japonský javor, lokvát, javor cukrový, jedle XXL, 2x citron XL, datle XXL a 2x dub XL. Což docela šlo :). Celkově jsem s akcí spokojena :D.
     
  17. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    Zdravím všechny co poctivě hrají hru a akci,no baterie nepadají:( snažila jsem se celou dobu a nakonec to nedodělám:mad:chybí mi přes sto baterií,není to paradox? No dnes mi už asi tolik nevypadne,když po nočním sázení růží mi vypadlo 42ks..ach jo,moje zbytečná práce.Jsem opravdu hodně zklamaná :cry:.Blahopřeji všem co akci zvládli ,přeji hezký den.
     
  18. brouktom

    brouktom Pisálek fóra

    Ahojky taky nevím jak to udelat aby baterky padaly akci zase nedodelám také chybí kolem 100 ks baterii jinak akce super jen kdyby více padali baterky :cry: doufám že alespon bude neco co ješte nemám v sazeničkách a chlevech.
     
  19. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahoj mám dotaz ráda bych pomohla darovat baterky ale jak na to pátrám...... Poraďte jak na to děkuji předem Janča
     
    lacrima a -wiolan- tohle ocenili.
  20. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    trašně moc děkuji všem co pomohli a poslali mi dárečky ,akce hotova :D
     
    mirae a mousicka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.