Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, chcem sa spýtať, robím akcie, minimálne po stonku. Ale v stonke Narodeniny 2024 rad zázračných výhonkov 1 mi chýba 1 dekorka, preto stonku neviem aktivovať, všetko ostatné mám dosadené do nej. Ide o mrznúce jahňatá. Kde konkrétne sa dala vyhrať táto dekorka v danej akcii? Ďakujem. Hľadala som, či som ju nepoužila dakde na plochu, ale neviem ju nájsť.
     
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - do tohoto řádku patří dekorace za denní přihlášení, tedy dekorace od Kubíka konkrétně Január 2023. Pokud jsi si jistá, že jsi v lednu 2023 dekoraci vyzvedla (přihlásila jsi se minimálně 21x) zkus pohledat po plochách popřípadě někde v jiných řádcích. Pokud neuspěješ můžeš zkusit herní podporu a požádat je o prověření.

    Přeji hezký den
     
  3. sliacka1960

    sliacka1960 Pisálek fóra

    Doteraz najlepšia akcia čo sa týka zloženia puzzle . Horšie to bolo s margaretkami
     
    Naposledy upraveno: 4/2/24
  4. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    Farmářka_X aha, ďakujem za odpoveď. Som myslela, že to je dekorka z tohto roku. Minulý rok som v januári určite nebola na farme, lebo mi vtedy zomrela maminka :-( Na farmu som nepomyslela. Bude sa dať dekorka ešte niekde získať alebo už nie.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - ahoj, je možné, že se časem objeví třeba v ramaobchodě / Farmárskej predajni ;)
    Hezký večer
     
  6. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    krásný den všem může mě někdo poradit splnila jsem všechny úkoly a nevím proč na obláčku 2 věci Konečně Létavý a druhý Fouka Prásk kde to získám dnes soutěž končí děkuji za odpověď
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    lilikru - to nejsou dekorky z akce, ale za denní přihlášení. Jestli ses minulý rok přihlašovala pravidelně, někde je budeš mít zastrčené. Prohlídni i jiné řady ze stonku, třeba jsi je dala na místo, kam není potřeba konkrétní dekorka.
    Řada z této akce má název Narozeninová zábava a hry, tak zkontroluj, jestli tu máš celou.
     
    bačkora85 a lilikru tohle ocenili.
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Po vypnutí a úpravě chodu akce šla hra jako na drátkách. Tato minihra se mi velmi líbila, puzzle skládám ráda.
    Takových akcí víc. Děkuji.
     
  9. mariamerlin

    mariamerlin Zelenáč fóra

    • Používání více identit, pezt
    Dobrý deň. Môžete mi prosím poradiť : V alpských záhradách som si odomkla nový stavebný plán na čakanku, ale mi ju nezobrazilo medzi rastlinami na výrobu semien a preto semená neviem vyrobiť a následne sadiť. Ďakujem za radu.
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mariamerlin - ahoj, čekanka se odemyká od levlu 29. A když ve výrobní stanici klikneš na čekanku, co se ti zobrazuje dole. Já to mám zašedlé a dole zámeček s že se otevře až budeš v 29 levlu.
    aaa Ahoj zkus napsat na podporu. Oni ti pomůžou
    příspěvky vkládáme do špatného vlákna. Je zde vlákno protěžové údolí v diskusi o hře.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/24
  11. mariamerlin

    mariamerlin Zelenáč fóra

    Som 29 levely
     
  12. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, mariamerlin,
    jukni na nejnovější příspěvky ve vláknu Protěžové údolí, tam se to právě také řeší.
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mariamerlin alias stefan.h

    To si myslíš, že když to zkusíš se zeptat ze dvou herních účtů na stejný dotaz, tak to bude jistější nebo co ?
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.