Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Oprava se jim moc povedla, jsem ráda, že vyslechli hráče, akci raději stáhli a vrátili ji opravenou. Předtím to bylo utrpení, teď to jde jako po másle. Brzo budu mít hotovo :)
    Snad se k nim dostanou i pochvaly hráčů a budou mít motivaci spravit i ostatní chyby ve hře
     
  2. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    opravdu se teď skládá moc hezky, tak už zase pěstuju ať už mám konečně hotovo. Už moc nechybí.
    Z piccolky mi vypadl Jackův dárek a z tajemek ptačí zob, takže akci nakonec hodnotím jako úspěšnou :)
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Když čtu pochvalné komentáře, jak to teď hezky jde, tak skoro lituji, že jsem stihla dokončit akci ještě před vypnutím. A i když si nezahraji, tak jsem ráda, že vše funguje, tak jak má. Třeba příště...
     
  4. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Abychom to nepřechválili...měl jsem složený skoro celý obrázek, nutně se musel odhlásit a po 15 minutách po návratu tam nebyl ani jeden dílek a začínám ten samý obrázek skládat znova.
    A znova! Samo mě to odhlásilo a můžu skládat zase od začátku O((.
     
    Naposledy upraveno: 1/2/24
  5. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím, moc pěkná akce. Pochvala všem kdo ji připravili. A přes ty problémy nakonec vše dobře dopadlo.
     
    sovicka64, bačkora85 a Prepperka tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud si chceš puzzle postupně ukládat, tak jej vždy zavři křížkem a poté opět otevři. Správně položené dílky by následně měly zůstat na svých místech i po odhlášení nebo restartech hry.
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Když to tak čtu skoro lituju jak jsem se štvala,ale dobře že farma jede.Budou i další akce a tak bude fajn když nebudou problémy.
     
  8. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Ukládám poslední puzzle při dalším obrázku a - vykopl mě systém! Žádný křížek nešlo stihnout zavřít a po návratu tam zase nic není!! Ještě včera se to položené normálně bez problémů ukládalo...
     
  9. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    zase hra nejde
     
  10. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Akci jsem nakonec úspěšně dokončila.A po opravě mě moc bavila.
     
    dinoalesi, sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albína1972 - hra by měla již normálně fungovat. Zavři komplet prohlížeč/klienta a zkus se znovu přihlásit.
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Konečně taky komplet :)
    [​IMG]
     
  13. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    Ten darček Všetko najlepšie Farmerama, kde su tie tri stonky nájdem kde? teda kde nájdem NOVINKY?
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka - zdravím, novinky najdeš v levé liště

    novinky01.png
     
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo. Myslela že to bude už včera, ale člověk míní a rodina mění. Každopádně musím sdílet svoje nadšení jak ze hry, tak z obrázků samotných. Jsou nádherné, pohádkové, takové pozitivně naivní. Tenhle styl mám moc ráda, zvířátka jsou šťastná, smějí se, a ten jejich kukuč... Chodím se na ty obrázky stále koukat. :inlove:

    Po opravě šlo skládání jak po másle, proto jsem opravdu ráda že jsem s tím počkala. Čím víc obrázků jsem dokončila, tím víc jsem obdivovala ty, kteří měli skládání prokládané točící slunečnicí. I bez ní to bylo na hoooodně dlouho, neumím si představit to mít ještě natažené restarty a čekáním. To bych asi nedala a notebook mrštěný na zem taky ne. Všichni, kteří jste to celé dokončili ještě v pomalém módu, máte můj obdiv.

    Takhle jsem si to ale užila, a že těch obrázků bylo hodně jsem kvitovala, protože mě to extra bavilo. Sestavení mi šlo hladce, dávala jsem si i osobní cíle mít co nejméně přesunů každé kostičky, nejlépe ji rovnou položit na to správné místo a tam už jen správně natočit. Většinou se mi to i dařilo, obrázky byly hodně pestré a tím předvídatelné. Nejvíc mě potrápil puzzlík vpravo dole - Pavoučí školka. Je celý hodně tmavý a má málo záchytných bodů. Ale tím, že mě netlačil čas, tak v pohodě, jen těch přesunů jednotlivých dílků bylo víc. A obrázek Šplouch a cák s křečky jsem stavěla dvakrát, protože než jsem ho sestavila proběhla údržba, a dokončení už se mi nenačetlo.

    Hra byla super, škoda toho začátku, bez něj bych dala 100%.
     
  16. Drahuše71

    Drahuše71 Zelenáč fóra

    Zdravím...nemůžu najít kde se pěstuje na Divoké louce...nikde se mi to nezobrazuje...vím že mám sázet lízatka na hlavní louce a to druhé mám sázet kde?Divoká louka je co?
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Drahuše71 pokud neznáš herní lokace doporučuji prostudovat FAQ >>KLIK ZDE<<

    Přeji hezký den
     
  18. mumyk

    mumyk Pisálek fóra

    Nevím, kam bych to měla napsat, tak píšu sem. K narozeninám Farmeramy jsme dostali tři řádky na stonku i s příslušnými dekoracemi. V řádku "Narozeniny 2024" 1 mi chybí dekorace Mrznoucí ovčátka. Nevíte, kam se mi zatoulala?
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mumyk - zdravím, dekorace Mrznoucí ovčátka je rovněž za denní přihlášení a to za leden 2023. Takže pokud jsi v loňském lednu farmařila a dárečky od Kubíka odklikávala (alespoň 21x v měsíci), měla bys tuto dekoraci mít. Ale kam jsi ji případně zašantročila, ti zodpovědět nedokážeme. Zkus ještě pohledat. Je možné, že je někde na ploše nebo v nějakém řádku na stonku ? V krajním případě se můžeš obrátit na herní podporu a poprosit je, zda by ti s hledáním nepomohli :)
     
  20. ketule11

    ketule11 Pisálek fóra

    věřím, že dokončili všichni kdo do akce šel, díky RT že odstranili a poté spustili funkčí
    kompenzace byla dostačující, samo že bez zádrhelů by to bylo lepší;);)
     
    kaolín11 a ejitka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.