Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím. Tak napěstováno by bylo (nespěchala jsem s tím, protože se psalo, že akce bude prodloužena) a dnes jsem se těšila, jak si poskládám. No a ono nic, asi rozbalím tu krabici, co mi přinesl Ježíšek a pustím se do "reál" puzzle (na krabici je napsáno od +18, tak snad to dám).
     
  2. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    po vypnutí akce farma šla normálně, dnes už se to zas seká. Včerejší radost byla asi unáhlená. Dnes to je zas hrozný.
    co s tím zas dělají.
     
  3. kacenka777

    kacenka777 Pisálek fóra

    Nebylo by lepší spustit akci když je plně vyzkoušená ???
    Před časem jsem testovala hry a kdybych ji sputila dřív, tak mě vyrazí.
    Bylo by dobré se nad tím zamyslet a akci spustit až když plně funkčí ???
     
    maribeja, diana2901 a polacka tohle ocenili.
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Když splníš dostatečný počet okének, dostaneš dekorky po dvou - 1 do stonku a jednu do hry - jestli jsem se dobře dívala.
     
  5. Alkota13

    Alkota13 Pisálek fóra

    Ráno se ztratilo vše co se týká akce, včetně sazenic, takže vůbec nefunguje.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Alkota13,
    akce byla pozastavena - oficiální info zde
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) po vypnutí farmička šlapala rychle, ale .. no .. zase po tom náročném plnění s točící kytičkou při každém pohybu, to teď byl oddech a najednou supr rychlé xD takže za mě teď farmička šlape stejně jako před akcí, kdy drobné problémy od těch
    útoků
    určitě zůstaly. Hlavně Protěžové údolí, kde to občas neukáže co vyrábím, nebo když jsem šla ráno nejdříve odkliknout Recyklaci a po návratu dolů na farmu jsem šla sklidit hřiště pro mazlíky, obešla bahamku, ale nedalo mi to a koukla na hřiště a mazlíci nesklizení :sleepy: teď cestou z údolí dávám hned F5 :p


     
    maribeja, goldedawn a kaolín11 tohle ocenili.
  8. azp60

    azp60 Zelenáč fóra

    Proč je uveden konec akce 31,1.2024, když skončila 29.1. ve 22 h? Dokonce na popisu akce jinde je uveden datum do 5.2.2024?
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Farma jede v pohodě ale v údoli se točí kytka nebo nejde zasadit,prostě mě údolí zlobí dál i když je zatím akce stažená....
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    azp60, je dobré přečíst i zprávy, které týkají tohoto tématu v sekci OFICIÁLNÍ OZNÁMENÍ a AKCE. Akce k narozeninám byla kvůli pžetrvávajícím potížím vypnuta a před asi 20 minutami bylo zveřejněno, že zítra tj. 31.1.2024 bude ve 14 hod znovu spuštěna a hráči by se měli vrátit na své pozice před vypnutím.
     
    radyn.m, maribeja a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Huraaaaaa, tak pokračujeme, dlhodobky sa oplatilo zasiať :music::D
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  13. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    jasně, to vím, akci už mám splněnou, šlo mi spíš o to, jestli dekorky vůbec dávat do stonku, nebo si je nechat na plochu a stonek nechat nevyužitý. Škoda, že nejdou dekorky do muzea.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A proč by nešly?!?
    [​IMG] ;)
     
  15. rozbob

    rozbob Pisálek fóra

    Už jsem se bál, že byla chyba u mě :D šlo to strašně pomalu, hrozně se to sekalo, umístit jeden dílek trvalo věčnost. Chtěl jsem si sypat popel na hlavu, že jsem si nepohlídal konec akce, takto můžu být v klidu, že je to se mnou ještě v pohodě :p8)
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  16. dasla

    dasla Rádoby autor

    Tak to je konečně dobrá zpráva, už se těším a doufám že to bude fungovat. Minihry jsou moc fajn, bylo by škoda to nedodělat.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  17. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Však se nemusíš rozhodovat buď a nebo :D. Můžeš používat obě dekorky na ploše anebo jednu dávat občas do řádku a využít tam ;).
    1) Dekorky buď je dáš do muzea, jak Ti píše kaolín11, ušetříš tak místo :).

    2) Anebo půjdeš "proti proudu" jako já (muzeum mám stejně plný) a hodíš jednu do muzea a druhou prostě ideálně do "parku" (na stromě se dá aktivovat +25%BZ navíc). A ve chvíli, kdy budeš mít na loukách hafo shirských koní, nebo pěstovat sedmikrásku, či vodnici, tak dekorku před sklizní koní (vodnice, sedmikrásky) prostě odstraníš z louky a šoupneš do řádku na stonku a ten zaktivuješ. Hned budeš mít o 100% víc shirských koní (při základních, nebo žlutých stájích), protihodnota do akcí super a ušetříš krmivo. Však víš. Žel pak budeš muset počkat 44hodin do další aktivace abys mohla dekorku z řádku opět vytáhnout ven a znovu dát na plochu.

    (Píšu pouze za sebe. Řada farmářů, kteří mají možnosti okamžitých sklizní, spousty bonusů apod. prostě hrají jinak. Má farma je na takové strategie zatím "mladá" :D. Tož používám méně efektivní dostupné možnosti.)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/24
  18. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    kaolíne díky za nakopnutí, já mám muzeum na hřišti a tam to nešlo. Zkusím přestěhovat do parku.

    radyn.m taky jsem nad tím přemýšlela, že to budu přehazovat ze stonku tam a zpět. Jen si na to ale vždy vzpomenoutxDxD
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dvě můzeua mám na hřišti a jedno v parku.Bylo by škoda nechat zahálet velké dekorace,které jsou pro můzeum nejlepší.
    momentálně:[​IMG]
    A to již nějaké bonusy odezněly!:)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jupíjáhej, mám druhé Vánoce, až se vyspím, můžu skládat puclíky xD
    Asi znova poškádlím Vehikl, když to napoprvé nevyšlo. Nemusím, mám volno, ale z principu ;)
    Snad už to bude fungovat; kostel mám nedaleko, tož bych šla zapálit svíčku, ale su zhnilá znova šlapat těch sedmdesát schodů dolů a nazpátek :)
     
    lacrima, Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.