Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Pořád se to seká. Jsem ráda, že jsem těsně stihla získat řádek než to vypli. Nevím, jestli tu hru po spuštění dodělám.
     
    kytka50 a Bokonon tohle ocenili.
  2. miska006

    miska006 Pilný autor

    20 min.odklikávam farm.halu v sezone a nie som u konca..Takto tie úlohy možno do polnoci stihnem...
    Vypnite komplet celú farmeramu na 2 týždne a nech to dajú do poriadku !!!
    --nejde to v klient,nejde to v prehliadači,vypnutie akcie proste nepomohlo..
    Čo chcú "lepiť" za pochodu? Max.to dajú ako tak do poriadku za dva dni,ale stále sa tie problémy budú obnovovať...A každý hráč sa
    bude "klepať strachy" pri zapnutí farmy,či to pôjde alebo nepôjde...
     
    Naposledy upraveno: 29/1/24
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj, taktéž si myslím totéž Bokonon. Chyba bude někde jinde, a tahle nová akce ji pouze více zviditelnila, díky vyššímu zatížení.

    Přihlásil jsem se na farmu, po deváté večer, bo konec děsivky. Stále stejně pomalé, už jsem myslel že ani během té necelé zbylé hodiny nenachystám ani s pomocí pomocníků děsivku na "plánovaný odpočinek". Kolonie to samé.

    Změna k lepšímu na chvíli nastala v Alpách. Žel jsem se radoval předčasně. Už se také zasekly a točí kytka. Bez problémů sklizeň stromů, zakrmení zákazníků, přechod na "alpské zahrady", sklizeň růže, nasazení růže (vše ručně), a ..... kolaps. Opět točící se kytka.

    Hraji v klientu, Win 10, Ram 8GB, procesor 4jádro, 4 virtuální. 2,3Ghz.

    Ve hře povypínané téměř veškeré animace. A to už delší dobu, ne jen nyní.

    edit: pro ty, co nemůžou najít akční kvítí. Ve stodole v sekci "rostliny", stačí selekci nastavit na "level" a akční kvítí hned uvidíte ;) (po salátu) :D

    edit 2: Tak mne napadá, zdali to náhodou nezpůsobuje nějaká část kódu proti útokům na hru.

    edit 3 :
    Bokonon, spletl sis mne s někým jiným ;):D, odstávku hry jsem nenavrhoval, ona by se ta chyba pak těžko hledala. Jak by to v reálném běhu zkoušeli za plného vytížení? :D Přijít o takovou spoustu "testerů" po celém světě :D....

    Ten Tvůj popis chybovosti hry přesně sedí. Takhle se to projevuje i u mne.
    U mne ta chybovost začala právě nějak během těch útoků, co si pamatuju.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    ani u mně se vypnutím nic nezměnilo,farmu hraju od začátku a taková katastrofa to nikdy nebyla,třeba to zavinilo protěžové údolí,vypnutím jste mě naštvali mnohem víc neboť bonusy jsou víte kde?>:(
     
  5. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Taky se mi někdy dlouho načítalo už dřív, ale vždycky jsem to nějak přešel a tu chvíli počkal. Myslím, že při akcích to bylo horší, ale jistý si nejsem, protože jsem v té době souvislosti nehledal, neboť jsem si myslel, že chyba může být u mě. Během těchto dnů to byla hrůza (hlavně přímo v akci při skládání puzzle, kdy se hra zasekla po vyskládání pár dílků skládačky) a i teď po vypnutí akce to není žádná sláva.
     
    kytka50, Bokonon a hrabenka1951 tohle ocenili.
  6. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    U Alp se to začalo projevovat jako poslední. Naopak otevírání tohoto modulu je kupodivu proti minulosti rychlejší. Na tradičních plochách farmy to začalo při sklizni rostlin. Po vypnutí animací sklizně to chvíli docela chodilo, ale potom se to začalo objevovat i při setí a nakonec začaly být zmrzlé slunečnice kam se podíváš. Kupodivu zpočátku to neovlivňovalo plochy na kterých byly kompletně stáje a inventář.
    Takže na vině je nejspíš pěstování rostlin.
    Plně souhlasím s radyn.m a jeho návrhem na dočasné odstavení hry.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Po vypnutí akce se hra se zlepšila, ale Alpy to je katastrofa. No snad to dají dohromady, ale myslím si, že problém bude jinde. Milé RT ať se daří v odstranění problému.
     
    maribeja, lenak67 a kytka50 tohle ocenili.
  8. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Po vypnutí akce je to stejné možná i horší. Hraji ve FF,mám nový NB s dobrýmy parametry. Stonek se mi s odřenými zády podařilo splnit tak už si nestěžuji.Jsou ale hráči kteří nemají hotovo a z mého pohledu mě jich je líto. Všem kteří čekají na dokončení přeji pevné nervy,je to jen hra.
     
  9. wikky29

    wikky29 Pisálek fóra

    co se děje, hra je pryč........ to už je fakt běs.......
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  10. AKOALAA

    AKOALAA Zelenáč fóra

    místo akčních rostlin prázdná pole....... tak na to fakt nemám.....:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    drahulína tohle ocenil(a).
  11. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    zravim taky jdu sebrat a uz nesaseji....zmizela akce ktera ma byt jeste dva dny.....nemam dodelany pucle.....ach jo....
     
  12. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Podle mě se měli vypnout Alpy, na čas. Protože u mě je problém s hrou třeba od zavedení Alp. Proto jsem Alpy nehrála, pak zase jo a od vánoc jsem tam zase nechodila, protože jak se tam vlezlo chtělo to restart. Vlastně úplně stejně jako s tou skládačkou.

    Jinak hra je opět asi vypnutá, ale asi mi to nevadí, protože jsem včera než se to odpoledne kouslo a já usoudila, že počkám na ráno a já vyskládala ty dílky do té boční lišty viděla ikonku stonku. A je vážně tam. Chybělo mi poskládat ani nevím kolik obrázků 3. Včera to touhle dobou běhalo, chtěla jsem to dorazit. Tak nic. Někdy příště.

    Nic neseju, jen jsem sebrala dárky.

    Tak Farmeramo, přeji Ti, aby jsi si to opravdu opravila! Možná i za cenu toho, že se na zkoušku vypnou ty Alpy.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/24
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Dobré ráno.Konečně jde farma,jak by měla.I v Alpách.Bez problémů jsem sklidila,bez kytičky,prostě paráda.Hráči,co nemají hotovo,by měli dostat kompenzaci dokončené hry a hru už nespouštět.;););)
     
  14. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Jj, teď to běží bez problémů a svižně, farma i Alpy. Jenže teď je mezi pátou a šestou hodinou ráno. ....
     
    lacrima, goldedawn a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Akce neskončila, ale bylo pozastavena, stačí číst OFI ZDE
     
    lacrima, njklmn a bačkora85 tohle ocenili.
  16. julie12340

    julie12340 Rádoby autor

    tak farma běží, ale hra je zase pryč
    beru to s nadhledem:):)je to jen hra, vyplácané bonusy (+2 atd) bych určitě nahradila všem co akci rozběhli
    RT přeju štěstí aby nad šotkem vyhráli, krásný den;)
     
    maribeja, Prepperka a badaji tohle ocenili.
  17. Vana1975

    Vana1975 Zelenáč fóra

    Dobré ráno.Běžī jak komu …….
     
  18. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Neměla hra trvat do 31.????????????????????????? Mně už zmizela.
     
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj ja-pe,
    čti prosím oficiální oznámení ZDE
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  20. .Henrieta.

    .Henrieta. Pisálek fóra

    Než jsem včera zjistila, že hra je vypnutá, normálně jsem pokosila, měla jsem nasazeno a použito ultra hnojivo plus jeden a také marmeládu plus dva. Započítá se mi to zpětně když hru znovu zapnou?
     
    taraba tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.