Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. goro19

    goro19 Pilný autor

    Podle toho, jak se farmě odpoledne ještě více přitížilo, jsem si také myslel, že už se v ní někdo vrtá, pardon, že "už" ji opravují.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:. Kytička všude kam jde myš. Mám samé devítky a jen doufám, že nebudu muset skládat puzzle na poslední chvíli :oops:.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ráno jsem odtajnila 2 piccolo bedny a úplně poprvé na mě z ní vykoukl florenový strom. A já z toho neměla ani radost. Dříve jsem hrála právě pro tu radost, pro to odpočinutí na farmě, kde člověk mohl na chvíli zapomenout na skutečné problémy. Ale hraní už není ani radost, ani odpočinutí, už hodně dlouho. Hra požaduje výkon, kterýmu stačí jen výkonné herní počítače.
    Moderátoři, vy jste skvělí, radíte nám, jak jen to jde, abychom hráli v anonymním režimu, abychom vyčistili počítač, abychom sklízeli dekorace v klientovi, a pole v Edge, abychom předali naše pc údaje, a tak dále, ale vaše snahy jsou bohužel marné, když RT neopravuje problémy a snad doufá, že si zvykneme na nový, náročný chod hry.
    Nejraději bych akci vzdala, ale pokud tak udělám, nedokončím sezónu a nezískám suvenýr, a tím bych mohla odpískat všechny sezóny v tomto roce, a permanentka je přitom jedna z mála věcí, kterou si ve hře kupuji, takže mě RT opravdu nechce ztratit hned na začátku. Dám tomu do konce akce, jestli se tam nahoře seberou a konečně udělají hru hratelnou jako byla dřív. Opravdu nechci skončit s hraním, ale věnovat svůj volný čas něčemu, co už mě netěší, ba dokonce ubíji, nedává smysl.
     
  4. polacka

    polacka Vévoda fóra

    činčilka12, moc hezky napsané. :oops:
     
  5. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem akci jak se říká doplakala, dnes jsem skládala asi 200 kousků, kytička se vesele točila, tak jsem mezi tím složila dvě rubikovy kostky, co my děti aktivně o víkendu rozházely. A jsem ráda že je hotovo, nervy byly na pochodu.
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, vylepšení bylo přidáno do hry >>ZDE<<. Bohužel jak to vypadá primární cíl, kterým byla lepší plynulost hry, zatím vyřešen nebyl. Vývojářský tým bude i nadále pracovat na optimalizaci hry.


    Zkoušel jsem jednu minihru a kytka se objevila jednou a to na velmi krátkou dobu. Ale mohlo jít o náhodu. Proto vyzkoušejte jestli je minihra hratelnější.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D Vyzkoušeno, je hratelnější v tom, že jedním kliknutím naskočí všechny potřebné dílky do lišty. Nemusí se klikat po jednom dílku, ale plynulost, přenos dílku, jeho otočení zatím lepší není. A přece se točí.
     
    AKOALAA tohle ocenil(a).
  8. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Připomíná mi to spíš pohřeb farmeramy než narozeniny.
     
  9. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Akci jsem dnes dokončil. Napěstování a padátka bez problémů, ale nejzábavnější část (skládání) brzdila točící kytička. Pak jsem to zkusil od 2:00 do 5:00 a ono to šlo.
     
  10. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    vyzkoušeno a pořád se točí. u každého dílku čekám a čekám a čekám.
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, realizační tým se rozhodl dočasně akci vypnout. Oznámení o vypnutí naleznete >>ZDE<< nebo >>ZDE<<.
    Kdy bude akce vypnuta Vám v tuto chvíli nedokážeme přesně sdělit. Mělo by to být ještě dnes. Až se tak stane budete o tom informováni.





    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Právě došlo k vypnutí akce. Prosím restartujte hru.
     
    14087 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Jo, je to vypnuté. Fakt bezva systém opravy.
     
    maribeja, taraba a kulička tohle ocenili.
  14. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    A je to pořád dokola... Nejvíc mě mrzí, že se vytratila ta radost ze hry, už to prostě není ono... Už to není relax od všedních strastí a starostí, kdy si člověk u této hry odpočinul a vyčistil myšlenky... Bohužel...
     
    Arči1000 a kulička tohle ocenili.
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Uf už jsem se lekla že po 15 restartu se mi akce zrušila sama haha :D chybí mi ještě 3 puzzle tak jsem se orosila :D :p .. ať se vám to daří opravit díky :)
     
    maribeja, radyn.m a dinoalesi tohle ocenili.
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    A jak se vám zdá nyní plynulost hry? Mně to přijde rychlejší než při spuštěné akci.
     
    dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dave Lister je to mnohem lepší ... a to jsem měl akci dokončenou
     
    dinoalesi a bačkora85 tohle ocenili.
  18. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, i já se přidávám ke zlepšení rychlosti ... jede to skvěle ;). I já jsem měla akci dokončenou ;)
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Restartovala jsem ale akce tam stále není Dave P.S. ale načetla se farma rychle :D
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. milteska

    milteska Expert fóra

    tak jsem sklidila posledních pár rostlin na poslední dílek,mám smůlu,dnes to nedodělám. Je fakt,že vpodvečer se mi 2 obrázky skládaly celkem dobře
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.