Všechno nejlepší, FARMERAMO! (25.1. - 5.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, puzzle nemusím, stejně jako Madulka_cz: popis jsem přečetla(dokonec několikrát,),ale moudrá z něho nejsem, nevím zda je to stářím, nebo poúrazovým stavem hlavy, rozhodně za to nemohou ti co si s ním dali práci, přesto se pokusím o nemožné, je to nové, zajímavé. Všem co se do toho pustí přeji aby se jim to podařilo dokončit
    Ciri13 a dinoalesi, děkuji za práci s výpočty, bohužel po vašem oznámení došlo k opravě počtu dárku a posléze i počtu rostlin a potřebě k umletí mlýnského výrobku,čímž by konečné výsledky měli vypadat takto:
    Frkačka - 11.600 (hlavní louka)
    Cukrátko - 11.600 (divoká louka)
    Párty cracker - 1.160 (hlavní louka, divoká louka)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nové počty:
    11.600+11.600 akční kytky
    1.160 padátek
    pouze na stonek:
    10.400+10.400
    1.040 padátek
    To jsou krásný narozeniny!xD:cry:
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zase tak dramaticky bych to neviděl. Akce má obtížnost střední (stonek) a těžkou. Zhruba 10 000 rostlin na plochu je standartní počet na akci a tady je potřeba o 2 400ks více na celou akci a ty odměny se mi zdají dobré na ty počty navíc. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    no vypadá to hezky, ale bohužel bez SH a vrtulek to asi nepůjde a ty jsem vyplácala na předchozí hru, tím jak akce stíhá akci nejsem schopna nasyslit tolik SH a vrtulek, ach jo, no uvidíme
     
  5. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné odpoledne všem. Hlavní je to, že zde není žádná časomíra, takže napěstováno vidím do víkendu a o víkendu se bude v pohodě skládat puzzle, ty já můžu. Přeji všem, ať se daří a jen samé dobře položené dílky.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, přijde mi to složité na pochopení, tak vyčkám do zítra, jen se chci zeptat, každý obrázek má jiný počet puclíků?, jak je na obrázku? děkuji za odpověď.
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 počet puclíků najdeš na obrázku. Pod puclíkem je počet 5x6 ....
    [​IMG]

    Přeji hezký den
     
  8. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Však ono to nějak půjde. Takže za mě. Jdu do toho.....;)
     
  9. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne! Do akce jdu,je to něco nového,tak jsem zvědavá,jak to půjde.Skládání snad nebude problém.Zítra se vše ukáže,co a jak.
    Děkuji moc za výpočty! :) Hodně štěstí všem,co se do akce pustí! :)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) já pucle nikdy neskládala, jen jsem je kupovala holce, když byla malá. Je to novinka, tak to taky musím zkusit, napěstuji zase v sobotu ráno a snad to za víkend poskládám xD :p
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak niečo neokukané nám RT pripravilo.Dobre.23 200ks akčnej na oslavu narodenín? o_O Pohoda,aj tak okolo 17 - 17:30h budú poniektorí hlásiť hotovo.Tak ,kupředu tarzane' ! ;) Nech sa vám darí!
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Má to snad shnít ve stodole?!?
    [​IMG] :wuerg:
    Nemůžu zato,že RT svými činy neustále zvyšuje mé zásoby SH a Zuzany ve stodole!:cry:
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    kaolín11 kam na ty zásoby chodíš :D :D :D
    Na akci se moc těším. Puzzle miluju a oproti 1.000 dílků, které skládám nejraději je tohle brnkačka :)
    Moc děkuji za počty a přeji všem hodně štěstí při akci :)
    Krásný večer!
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam nachystane na zajtra,no uvidim o kolkej bude moj start,ak sa zadari tak zase bude rozpestovacka v robote xD A ak nie tak sh a vrtuliek mam celkom dost (samozrejme,ze na kaolina sa nechytam ) Pucle to mam rada a tak si to dam dabl :music:
    Pekny vecer prajem a nech sa Vam dari :)
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No tě prsk. Teď jsem přišel z práce, na pohopolích brusinka - někam mi zmizelo cca 15000- tak zasadím něco jako obvykle se zelenými kapkami. |A zítra na značkách - jasňačka! ;)
    Puzzle mám rád, vždy začínám krajovými, abych se lépe orientoval. A tisícovka dá fakt dost práce:p
     
  16. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    A tak se do toho tedy též pustím. Vypadá to celkem pěkně, tak uvidíme...
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    První počty byly sympatičtější, zbylo by víc času na pajdátka, co už :) Chceš dárek? Tak makej, farmáři ;)
    Není to žádná hrůza, téměř dvojnásobný počet nám kdysi nasolili jen na jednu plochu u hledačky a taky to šlo.
    Skládanky nemám ráda, nemám na ně trpělivost. Raději vyluštím stovku křížovek, než bych měla složit jedno to puzcosi. Teď budu muset. Snad to chopopím :)
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Stromy na SH mám len dva a riadkov mám možno tretinu,čo máš ty,ale aj tak,k takýmto množstvám hnoja sa nedopracujem nikdy. ;) Akcie dávam,len to nie je na druhý deň po začiatku a ak nejakú nedám,svet sa nezrúti. Táto vypadá zaujímavo,takže idem na to.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zkusím, ale zpočátku jen pěstovat páč je víkend pracovní a dnes je jeden den na lenošení, moje mozkový závity skřípou.
    snad mi dá něco kolo lakomec a půjde to rychle :) hodně štěstí při skládání ;)
     
  20. mira0709

    mira0709 Pisálek fóra

    možem sa spýtať, ako pripravite plochy, dakujem
     
    babina51 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.