Výtečné várky (1.8. - 7.8.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tonys*

    tonys* Vycházející hvězda fóra

    takže vanda, Skali, lacrima moc jste mě pomohly holky moje zlatý děkuji moooooooc,všechno jsem udělala a jeto,,díky,díky,díky,,
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek je.

    [​IMG]
     
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, škoda, že som nečítala fórum a vaše príspevky. skladám potrubie podľa toho, čo dávajú, škoda, už som mohla mať oveľa viac spraveného. Ale, mám síce daný plán podľa nich, ale ako ho zruším, keď som ho ešte neurobila a chcela by som dať kratšie potrubia podľa vás, ako to zmažem, aby to nebolo predrobené? Ďakujem.
     
  4. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minnie30, najprv klikni na koniec potrubia a potom klikaj pokiaľ chceš potrubie zmazať.
    upload_2024-8-4_10-40-16.png
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak už jsem to zabalila a pro mne hotovo ;). Můj cíl ... řádek jsem získala, poté jsem hru ještě jednou otočila, abych vybrala odměny na které jsem měla zálusk a jsem spokojená :). Z podivuhodného výběhu na mě vyskočil můj první brouk Goliáš ;).
    Všem, kdo máte hotovo, veliká gratulka :).
    Hezkou neděli všem ;)
     
  6. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Jsem u trojky a nechce mě to pustit dál. Mám všechno předtím hotovo, restartovala jsem už několikrát a šipka je pořád bílá. A na podporu nemohu napsat, chce to po mně nové přihlášení a to taky nefunguje. Může mi někdo pomoci?
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Co to zas blbne.Jsem ve druhém kole na 8 a nic.Namleto mám už jsem se 2x odhlásila a dál mně to nepustí.To už jsem zkoušela včera se to zaseklo také.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/24
    INČUČUNA1959 a smoulinek123 tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .mamaz. - máš namleto dost trubek správného tvaru?

    babina51 - zkus kliknout na kolo před tím a pak zpět

    Přeji hezký den
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja už ďalej nejdem lebo stonka už fičí.Ráno som poskladal posledné 2 lvl potrubia.Čo som chcel z obchodu som si kúpil a stačilo:D;).
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova ,stonek je hotový a víc nehraju.Neustále se musím oidhlašovat abych mohla hrát dál.Šipka jinak nezazelená a to mne nebaví
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Pěstování je v plném proudu. Uvidím, kam se dohrabu. KŠ stále stávkuje a ukazuje mi, že jsem jednička. Sklizně jistil na dovolené budík jinak by to byla úplná tragédie. Děkuji za výpočty. Uvidím, kterou variantu zvládnu. Minihru jsem ještě nezkoušela.
    Hezké nedělní odpoledne všem.
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Páté kolo, odehrán Level 8 a z obchodu vyzobáno vše co jsem chtěla ;)
    [​IMG]
    Ještě bych ráda odehrála Level 9, jsou tam celkem zajímavé odměny :)
    Ale to se pokusím dorazit už pěstováním pouze na 1,5 ploše :music:
     
  13. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Kde jsem udělala chybu?ahoj vysvětlí mě někdo proč když projedu všechny potrubí,že mě chybí mince na koupení všech dekorek do stonku díky
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  14. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Od soboty stojím stále na 4. Už som vyskúšala všetko, nepustí ma to ďalej, asi to nechám tak, už ma to nebaví.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tabita56 - máš umleto dostatek trubek požadovaného tvaru? Případně zkus kontaktovat herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Farmářka_X
    Neviem nájsť moje ID
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tabita56 - své ID najdeš pokud hraješ v prohlížeči tak na spodní části rámečku.
    upload_2024-8-5_14-40-4.png
    Nebo můžeš rovnou ze hry kliknout rovnou na
    upload_2024-8-5_14-42-58.png

    a otevře se ti kontaktní formulář. Tento postup doporučuji, protože ID se rovnou samo vyplní a podpora rovnou může prověřit co se děje.
    upload_2024-8-5_14-42-23.png

    Nebo pokud hraješ v klientovi tak v nastavení hry v pravém horním rohu se ti objeví tvé ID

    Přeji hezký den
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a lacrima tohle ocenili.
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Chybu jsi neudělala . Na získání stonku + všech tří dekorek , potřebuješ 152 hvězdičkových mincí .
    V jednom kole , t.j. v 10ti levelech , se získá pouze 94 hvězdičkových mincí .
    Udělej tedy další kolo , dalších 10 levelů .;)
     
  19. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak zdravím vespolek, konečně mám stonek komplet. Ale trvalo to. Hra se neustále seká, když se povede sklidit celou farmeramku najednou, tak to je úspěch. Většinou se to po dvou přeskočení na další pole sekne. Jsem v důchodu, tak mám dost času, chudáci pracující. Pamatuji, jak jsem to honila na poslední chvíli. Ještě jednou jsem zasela, ale pokračovat už nebudu. Dekorky nepotřebuji, mám jich dost. Dám tam něco na delší čas a budu radši venku v realitě. Pomalici makejte, ještě je dost času. Jo a rychlíkům gratuluji.
     
  20. mesju

    mesju Rádoby autor

    Co to je za novinka?To nedáva smysl nikdy se nejely dvě kola když byl úkol tak když jsme ho splnili tak taky byla po zásluze odměna. Vždy byla časomíra na jedno kolo ne na dvě .Tak to se jim zase něco povedlo stonek a na pr.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.