Soutěž Vánoční zázrak / Diskuse

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, soutěž nevynechám .... formulář odeslán ;)
     
  3. evinana

    evinana Znalec fóra

    Ahoj, také formulář odeslán a napsala jsem i některým sousedům jestli se nechtějí zapojit. Děkuji za váš čas s vymýšlením soutěže a za práci kterou s tím máte;)
    Krásné svátky
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci neplním, tak se ani nezapojím, snad v nějaké příští akci :)
     
  5. maribeja

    maribeja Stará škola

    Soutěž nevynechám a formulář jsem odeslala a děkuji za vymýšlení soutěží a čas u toho strávený :)
     
  6. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Stonky mám všechny tři, tak snad se zadaří.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) akcička taky hotová a tak jsem tu ... no co kdyby byl další dáreček xD
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, tak jsem taky přispěla svými řádky do mlýna a budu s napětím sledovat, zda letos dorazíme opět až na konec:D
     
  9. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Krásne vianočné sviatky všetkým. Tak som aj ja prispel do spoločnej úlohy a niekomu pomohol k darčeku :)
     
  10. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, možná špatně čtu, ale pokud se započítává každý řádek, pak při zisku všech 3 posílám formulář 3x ? Možná jsem slepá, ale ve formuláři jsem dotaz na počet řádků neviděla.
     
    Helena1313 a danielka0000 tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    medved222 formulář stačí vyplnit jednou. Slouží pouze k registraci do soutěže. Počet získaných řádků se průběžně aktualizuje a odvíjí se od toho, kolik jich hráč skutečně získal.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, včera jsem přidala svůj řádek, zatím jeden, ale určitě se propěstuju ke všem, tak ať máme co nejvíc dárků, když se s tím naši milí modíci trápili :-*
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak konecne som sa aj ja dostala k vyplneniu formulara a prispela som 3 riadkami ;) Co ak nahodou sa stastie unaví xD
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Řádky mám všechny tři, ale nevím jaký recept si přát :D poradí mi někdo kde hledat seznam těch, které nelze odemknout splněním úkolu v družstvu nebo koupit v Jackově obchodě? Děkuji
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Dob, děkuji za odpověď.
     
    Helena1313, Dob a mamča50 tohle ocenili.
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Takový seznam na fóru nemáme. Můžeš ale využít seznam všech receptů a u těch, o které máš zájem, se můžeš podívat, kde se dají získat.
     
    Helena1313, babička-květa a Y_n_O tohle ocenili.
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Děkuji moc Dob ;) za odpověd a odkaz
     
    Y_n_O a Dob tohle ocenili.
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Formulář vyplněn, řádky zatím dva a hloupý dotaz, dárky jako výhra jsou o náhodě? a v případě výhry je přidělen automaticky? nebo musím někde hledat a vyzvednout?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Katule008,
    bude losovačka :)

    • Na konci soutěže bude ze všech hráčů, kteří získají alespoň 1 řadu na magický stonek a zapojí se do soutěže, vylosováno několik hráčů, kteří obdrží zpřístupněné dárky. Čím více řad získáte, tím vyšší budete mít šanci na výhru.
    - viz popis akce ZDE
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Bedlivé_oko Díky, já si to myslela, že zas nic nevyhraju. Řádky už mám všechny 3.
     
    Helena1313, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.