Vánoční shon (21.12. - 28.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Překrmil jsem o 50 ks. Mám pouze základní dekorky. Koupil jsem poslední balík k získání TS a potom jsem dokoupil další hafo sazenic->na ploše se mi krčí stále pouze jedno lapacho. Co na to říct:wuerg:. Asi jsem do hry za poslední období vrazil příliš mnoho reálných peněz a proměnná to vyhodnotila tak, že když platím, mohl bych platit ještě víc:wuerg:>:(:wuerg:
     
  2. milteska

    milteska Expert fóra

    tak mi vypadl 2x navíc mlsný jazýček,1x mlsný medvěd a 1x polární kamarádi,ale ti do stonku nepasují..............mám v tom guláš
    Jinak nakrmeno navíc 62 tučňáků,14 lišek a 21 medvědů
    Nějaké stromy a chlívky navíc také byly-zatím mám žáby a ledňáčky (už snad 7.)
    milino54
     
    eleanorelik1 tohle ocenil(a).
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z TS som dostal Pomarančovník XXL, Kawhai, Rakytník rašetliakovitý, Buk XL, Mandľovník XXL. Z toho som nemal rakytník, takže spokojnosť. :)
     
  4. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Akce dokončena. Zvířátka dokonce i překrmená. Převážně padalo BZ, BBZ a KR, přesto jsem spokojená. Jediná chybička se vloudila, nestihla jsem vše vyrobené mlsání nakrmit, tentokrát však není na vině RT, ale mé zdravíčko.
     
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Akci jsem dokončila ,dokonce i nějaké zvířatka nakrmila navíc, ale nějak nemůžu najít mlsný jazýček- dekorka z prvního úkolu -třetí dárek:mad:
     
    evainfo a eleanorelik1 tohle ocenili.
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    divné akce skončená 27.12 ráno a dnes jsem chtěla dosadit dekorky do stonku a jedna my chybí- mlsný jako medvěd :mad:a farmu jsem prolezla několikrát...
     
    evainfo, Trepifajksl a eleanorelik1 tohle ocenili.
  7. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak akce sice končila v 14.00 tak jsem dal do mlýna všechny zbytky kolem13.00 a krmil tučnáky ještě kolem 17.00
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mija.kecka asi budeš zítra nemile překvapen - to, že jsi nerestartoval po 14:00 hru, ještě neznamená, že akce pokračovala...
     
    evainfo, danda-vnovis a Trepifajksl tohle ocenili.
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já akci dokončila všude,jen je škoda,že jsem měla namleto ještě nějaké krmivo pro tučňáky,ale úderem druhé hodiny zvířátka zmizela a bylo to.Jinak z TS vypadly - co teda stojí za zmínku - na jedné farmě-pásovec,ptakopysk,želva,ze stromků nic zvláštního,na druhé farmě - jen na Baha-baobab,2x garcinie a na třetí farmě 2x labutěnky ,ty mě udělaly velkou radost. :);):):):):)
     
  10. sisinka

    sisinka Pilný autor

    já jsem si akci užila skvěle, všechno padalo jak mělo, dostala jsem plno dárků a je jedno co to bylo a čeho jsem dostala nejvíc. Nevedu si žádnou evidenci, je mi to jedno, šlo přece o překvapení. A navíc- kdo vám kdy dá za jednu sušenku 500 něčeho? užila jsem si to a děkuju :inlove:
     
  11. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    nezmizela ,ale nesměla přejít na jinou plochu a mlýn se točil taky i po 14.00 pokud jsi zadala mletí před 14 hod.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte myš59 a bursuk59, ak ste ukončili akciu, tak tie dekorky by ste si mali nájsť na svojich farmičkách. Treba ich len hľadať, či ste si ich náhodou niekde nedali na plochu, alebo na niektorú inú stonku. Držím pršteky nech sa čím skôr nájdu. Ak sa nepodarí, tak jedine kontaktovať hernú podporu, tu vám inak nepomôžeme.
    Ako kontaktovať hernú podporu
    Peknú hru prajem
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak pročítám pár stránek a začínám pochybovat, jestli jsem hrála stejnou hru jako někteří zde. Píše se, že bez nákupu se nedá akce dokončit. Asi jsem opravdu hrála něco jiného. Jak jinak si vysvětlit, že jsem žádné koše nekupovala a přesto i přes mizerné připojení k netu a přihlašování 2x denně jsem akci dokončila a dokonce nakrmila nějaká zvířata navíc. Docela mě vykolejilo i zjištění, že někdo obdarovával psy. To já jsem měla ve hře jen tučňáky, polární lišky a medvědy. Asi holt každý hrajeme něco jiného.xD

    Děkuji RT za docela povedenou akci. Ale jak už tu zaznělo, i já se přimlouvám za změnu v obdarování zvířat. Zejména po dokončení akce bylo obdarovávání "nad plán" téměř o nervy. Před koncem akce jsem zjistila, že mi zbývá dost napěstovaných akčních plodin a tak jsem namlela ještě koláčky pro tučňáky. Ovšem krmit je po jednom a pak dlouho čekat, než se objeví další, to chtělo silné nervy. Lišky a medvědy (pro které jsem už lízátka a jablíčka neměla) jsem měla na ploše minimálně po dvou, ale tučňáka jen jednoho a další se objevoval s velkou časovou prodlevou. To je zásadní chyba, kterou bych této akci vytkla.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já jsem občas nakrmil i soba na hlavní ploše!! Akorát když mněl předat dárek,tak se raději někam schoval!:eek: Příště si dám lepší pozor,aby mně neutekl!:) Člověk musí dávat pozor, z kterýho rohu vykoukne!!! Je totiž děsně rychlej!o_O
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dalsi porce TS potesila, ty labute jsem chtel, dalsi bohuzel nic moc - zadny z chybejicich stromu, coz je pochopitelny :

    zbyle TS z Baha : moringaXXL, papajaXXL
    TS na farme : javorjaponskyXL+XXL, pinieXL+XXL, mandleXXL, bukXXL / kohout 2*, lednacek, !labut!, zaby
    zbyvaji 4 TS z Draka, coz uvidime zda neco vhodnyho na vymenu OD bude nebo ne...

    Takze akce prinesla jeden uspech coz jsem moc rad, ty nahody nejsou moc na my strane :)
     
  16. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Z tajemniček šlo všechno do lišty,nic nového se nekonalo ani želva,ani ledňáček,o labutích ani nemluvě.
    Ze stromama to stejné - všechno co už mám.Akci jsem si užila a dárečky jsou superrrr.;)
     
  17. darkkorbyx

    darkkorbyx Zelenáč fóra

    muže mi někdo řict proč jsem nedostala po splnění ,mlsnýho zobačka není mi to jasný
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím darkorbyx, ujisti se, že jsi opravdu dokončila akci, pak máš mi všechny dekorky viz první strana této diskuze. Prověř, zda jsi dekoraci neumístila do jiného řádku v nebi nebo na ploše a popřípadě, že dekoraci ani tak nenajdeš, pak kontaktuj herní podporu. Tady ti nikdo herní účet neprověří.

    danda
     
  19. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Ahoj, nezmizela mi ze stodoly Nádobka se svařákovým kořením, mám jich 161. Ostatní vše zmizelo. Jak to máte vy?
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) taky ty nádobky ve stodole stále mám, ale mám tam například i nějaké žížaly z bůhvíjaké dávné akce xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.